WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Michał 2

Re: Karol Berger odszedł z Radia Nowy Świat

Michał 2 Śro Paź 13, 2021 10:37 am

Znamienne chyba, że facet dziękuje ludziom, których w RNŚ już od dawna nie ma...
Awatar użytkownika
Mr

Mr Śro Paź 13, 2021 11:10 am

Pogoda czy Plus zatem?
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Śro Paź 13, 2021 11:12 am

"ręce opadają" napisał(a):

Ja p....le, tu o p. Bergerze a ten o Mannie. Litości !!?!

Nie ja zacząłem - Litości!! Przecież odniosłem się do wpisu nr 2, którego już nie zacytowałeś i jakby ci to umknęło.

No i nie przeklinaj - Litości!! To nie budka z piwem.
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Śro Paź 13, 2021 11:45 am

Akurat Karol Berger to jedna z postaci odrzucających mnie od RNS. Był tragiczny, nie dawałem rady słuchać. Życzę mu jednak powodzenia w stacji komercyjnej, tam będzie pasował, a przy okazji np. takiemu RMFowi czy Zetce znacząco podniósłby poziom.

Inna sprawa, że ze strzępów informacji wychodzi, że zarządzanie w RNS jest złe, nieprzyjazne, bliskie złym korporacyjnym wzorcom. Gość dowiedział się, że jego audycja została zdjęta, inna skrócona. A może jednak warto było z nim najpierw porozmawiać o planach? W R357 chyba wygląda to inaczej.

No i na koniec - w końcu zobaczyłem zdjęcie, na którym ten człowiek wygląda zwyczajnie sympatycznie. To co można znaleźć na stronie RNS sympatii nie budzi...
Awatar użytkownika
Tom

Tom Śro Paź 13, 2021 1:36 pm

Na razie trzymaj się, do zobaczenia. Szerokiej drogi. I co z tego, że pierwszy raz o człowieku słyszymy, po co takie info tutaj
Awatar użytkownika
Pytajnik

Pytajnik Śro Paź 13, 2021 2:17 pm

Kamil dlaczego? Czy miałes juz dość wąchania potu czerwonego grub-aska?

A Kamil to kto ?
Awatar użytkownika
Ed

Ed Śro Paź 13, 2021 5:36 pm

Szkoda. Fajny głos i duża muzyczna wiedza.
Awatar użytkownika
eReNeŚ

eReNeŚ Śro Paź 13, 2021 6:33 pm

Szkoda. Dzięki za fajne dźwięki, panie Karolu. Zawsze lepiej posłuchać choć chwilę dobrej muzyki, niż dętych reportarzy o wydumanych problemach, że za mało kobiet na politechnikach, za mało kobiet w nazwach ulic i placów itp. itd.
Awatar użytkownika
Normlas

Normlas Śro Paź 13, 2021 6:56 pm

"Pytanie" napisał(a): A jak wyglądały wypłaty dla "młodziaków" w RNŚ? Idea czy pieniądze?

To nie jest praca dla pieniędzy.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Śro Paź 13, 2021 7:22 pm

",abc" napisał(a): Nie słucham RNŚ, ani audycji pana Karola, ale obserwuję RNŚ i grupy słuchających na FB i widziałem, że jego programy miały sporą grupę fanów. Po niedawnym ograniczeniu ilości audycji Wojciecha Manna można powiedzieć, że to kolejne negatywne zdarzenie w tej stacji.

Uwielbiam, jak opinie piszą ci, którzy radia nie słuchają ale o nim czytają. Ludzie przychodzą i odchodzą , co w tym dziwnego ??

Fakt, ludzie przychodzą i odchodzą. Sądzę, że Berger chce się rozwijać zawodowo (nic dziwnego), a RNŚ już nie może mu tego zapewnić. Jak w każdej pracy - jak czujesz, że więcej w tej pracy nie osiągniesz, a chcesz więcej, to szukasz innej pracy, innego zawodowego wyzwania. Tylko decydenci w RNŚ powinni zastanowić się, czy w ten sposób nie tracą wartościowych pracowników, bo kto im zostanie?
Awatar użytkownika
Gal

Gal Śro Paź 13, 2021 7:29 pm

"Pytajnik" napisał(a): Kamil dlaczego? Czy miałes juz dość wąchania potu czerwonego grub-aska?

A Kamil to kto ?

Durczok?
Awatar użytkownika
Fyka

Fyka Śro Paź 13, 2021 7:36 pm

Wystarczy że jest synkiem starego Manna...
Awatar użytkownika
xX

xX Śro Paź 13, 2021 7:48 pm

Kamil dlaczego? Czy miałes juz dość wąchania potu czerwonego grub-aska?

Jak bardzo trzeba mieć wyprasowany mòzg, aby oceniać innych po wyglądzie ?
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Śro Paź 13, 2021 10:17 pm

Oby Pan Karol trafił do 357. :) Bardzo lubiłem jego niedzielną audycję mimo, że polskiej muzyki nie słucham.
Awatar użytkownika
true

true Śro Paź 13, 2021 11:10 pm

Przechodzi do którejś stacji komercyjnej. Tam są reklamy a co za tym idzie większe pieniądze i zapewne możliwości. Każdy ma prawo do zmiany pracy i nie ma co robić sensacji. Póki co jeszcze nie jesteśmy niewolnikami.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości