WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pater

Re: Karol Modzelewski, Mateusz Opyrchał i Dawid Wajda dołączyli do RMF FM

pater Wto Lip 04, 2017 1:33 pm

Trzeba przyznać, że wnieśli do RMF FM powiew lekkości i świeżości. Kibicuję Im, żeby na stałe pozostali w żółto-niebieskiej ekipie.
Awatar użytkownika
DW

DW Wto Lip 04, 2017 5:42 pm

Ło matko, ile ich na tym poranku jest?? Każdy ma jedno wejście na dyżur?:)
Awatar użytkownika
Grzegorz

Grzegorz Wto Lip 04, 2017 5:55 pm

Skoro już Rmf testuje to zostawiłbym rano duet Karpowicz- Olbratowski. Lepszą połowę dnia powinni prowadzić Dyk z Tomkowiczem lub Starosta z Filipek. Trzem wymienionym panom bym podziękował. Modzelewski nie ma nic do powiedzenia, a panowie Wajda i Oprychał nudzą mnie bardziej od Pana Maciborka. Skowrona przesunąć na pasmo nocne.
Awatar użytkownika
Nana

Nana Wto Lip 04, 2017 9:55 pm

RMF sie słucha sie wie
Awatar użytkownika
Anonim

Anonim Śro Lip 05, 2017 12:54 am

Przy okazji warto wspomnieć, że Witold Lazar wrócił do ramówki Radia Zet. Narazie tej wakacyjnej, zobaczymy co dalej.
Awatar użytkownika
sluchacz radia

sluchacz radia Śro Lip 05, 2017 9:11 am

Jakieś kolejne nikomu nieznane młokosy dołączają do RMF FM.Którzy to już z kolei ? Czyżby kończyły im się gwiazdy ? Coś czuję że już niedługo już za chwilę skończy się ich dominacja na rynku. Do niedawna jeszcze ich mocną stroną były Fakty i publicystyka ale już i to powoli przygasa i blaknie.Da się zauważyć skręt w prawo, zwłaszcza tacy panowie jak Mazurek i Zalewski są propisowscy i słychać to u nich. Muzyka to koszmar i jest coraz gorzej. Inteligentny słuchacz z miasta w średnim wieku nie jest w stanie zbyt długo wytrzymać przy RMF bo co chwilę jest uszczęśliwiany Arianą Grande, Seleną Gomez, Justinem Bieberem czy CBolem i innym umc umc którego teraz pełno w RMF i Esce. Nie zdziwię się jak niedługo Zetka ich zdeklasuje tym bardziej że grają dla
Awatar użytkownika
sluchacz radia

sluchacz radia Śro Lip 05, 2017 9:28 am

Jakieś kolejne nikomu nieznane młokosy dołączają do RMF FM.Którzy to już z kolei ? Czyżby kończyły im się gwiazdy ? Coś czuję że już niedługo już za chwilę skończy się ich dominacja na rynku. Do niedawna jeszcze ich mocną stroną były Fakty i publicystyka ale już i to powoli przygasa i blaknie.Da się zauważyć skręt w prawo, zwłaszcza tacy panowie jak Mazurek i Zalewski są propisowscy i słychać to u nich. Muzyka to koszmar i jest coraz gorzej. Inteligentny słuchacz z miasta w średnim wieku nie jest w stanie zbyt długo wytrzymać przy RMF bo co chwilę jest uszczęśliwiany Arianą Grande, Seleną Gomez, Justinem Bieberem czy CBolem i innym umc umc którego teraz pełno w RMF i Esce. Nie zdziwię się jak niedługo Zetka ich zdeklasuje tym bardziej że grają dla dojrzalszego słuchacza i są bardziej obiektywni politycznie, nie boją się rozliczać rządu. Akurat do Zetki z RMFu przeszedł Konrad Piasecki. Witold Lazar zdaje się też wcześniej pracował w RMF. Dziwne że RMF pozbył się takich dziennikarzy i zastępuje ich dziećmi i jakimiś prawicowymi redaktorami jak p. Mazurek. Zetka stawia na dojrzalszych słuchaczy z większych miast, gra bardziej stonowaną i mniej męcząca muzykę, coraz więcej tam klasyki rocka i tym mogą wygrać z RMF FM. A RMF niech sobie dalej gra Ariany i Seleny a dla kontrastu i przeciwwagi daje programy prawicowym dziennikarzom. Ciekawi mnie która koncepcja okaże się mieć lepszą słuchalność czy dojrzalsza i wielkomiejska Zetki czy gimnazjalno prowincjonalna RMF FM. Janusze i Sebixy wybiorą zdecydowanie stację z Kopca, ale w dużych miastach już może być nieco inaczej. Już powoli widać wzrosty u Zetki.
Awatar użytkownika
pawian

pawian Śro Lip 05, 2017 10:02 am

kolejni amatorzy bez doświadczenia, gratulacje
Awatar użytkownika
d1

d1 Śro Lip 05, 2017 1:46 pm

Słuchaczu radia, proponuję krótki rozpęd i profilaktyczny baranek w ścianę dla otrzeźwienia umysłu. Z pozdrowieniami d1
Awatar użytkownika
RMF i wszystko jasne

RMF i wszystko jasne Śro Lip 05, 2017 2:37 pm

Słuchaczu radia, najpierw zapoznaj się z faktami dotyczącymi wyników słuchalności a dopiero potem komentuj. RMF FM cały czas zwiększa przewagę nad Zetką, takie są fakty. Póki co Twoje "pobożne życzenia" żeby było inaczej jakoś się nie spełniają. Nie wiem gdzie Ty słyszysz prawicowy przechył w RMF FM ? Nie pomyliłeś przypadkiem częstotliwości z Radiem Maryja ? Tak się składa że RMF ma jedne z najbardziej aktualnych obiektywnych i rzetelnych serwisów. Jak tylko dzieje się coś ważnego to szybko reagują. Publicystyka też na poziomie, równo "maglują" jednych i drugich i o to chodzi w obiektywności a nie o to żeby schlebiać Platformie i Kodziarzom. Muzyka jest różnorodna. Widocznie w badaniach im wychodzi że słuchacze chcą słuchać gwiazdek dla nastolatków i wyniki pokazują że kierunek jest dobry. Nikt Cię nie zmusza do RMF FM, możesz sobie słuchać Zetki i czuć się lepszym z tego powodu ale nie pisz bzdur o lepszych wynikach Zetki czy o tym że są bardziej obiektywną stacją od RMF-u.
Awatar użytkownika
Fg

Fg Śro Lip 05, 2017 3:21 pm

Słuchałem tych nowych i oni są tacy jak ci z dłuższym stażem. Wniosek: nie ma żadnego znaczenia kto tam się pojawia, każdy ma być tak samo przezroczysty i bezbarwny. Tylko czemu w każdym wejściu jest ten najgorszy sort żartów?
Awatar użytkownika
PO CO KOMU GWIAZDY?

PO CO KOMU GWIAZDY? Śro Lip 05, 2017 4:41 pm

przynajmniej w RMFie pojawiaja sie nowe głosy, daja szanse młodym ludziom i kształcą!!! a nie biora spady po innych - jak Zetka! LUUUUUUUUUUUUUDZIE czasy gwiazd radia/ tv sie juz skonczyły i nie wrocą!!! SŁUCHACZE NIE CHCA ZBLAZOWANYCH NARCYZÓW chca energii, usmiechu i fajnego towarzystwa. Po co komu gwiazdy!
Awatar użytkownika
remis

remis Czw Lip 06, 2017 10:58 am

Brakuje mi w faktach jakiegos znakomitego glosu meskiego, ale chyba ich nie stac na profesjonalistow.
Awatar użytkownika
maario97

maario97 Pią Lip 07, 2017 11:27 am

Powiem tak, ja rzadko kiedy trawię RMF (fakty są u nich bezstronne ale rozmowy z politykami już niekoniecznie) ponieważ dla mnie nie ma ciekawego punktu zaczepienia w audycjach (mam 20 lat) co nie zmienia faktu, że jak ktoś włączy RMF to krzyczę żeby wyłączył bo mi się nie podoba styl prowadzących. Tu dochodzimy do muzyki (tu się nie wypowiem obiektywnie bo lubię i uznaję każdy rodzaj muzyki) ale w RMF jest strasznie ułożona lista piosenek, zdarza się że słuchając porannego pasma i włączając radio z 4/5 godzin później trafi się na dokładnie tak samo ułożone piosenki. OK temat RMFu wyczerpany. Teraz przechodząc do ZETki której słucham od pewnego czasu bardzo często (dlatego też mogę być nieobiektywny) w ramówce wakacyjnej wprowadzają fajne zmiany i rzadko się zdarza żeby usłyszeć tę samą piosenkę po włączeniu radia dodając całkiem ambitnych prowadzących (Marcin Wojciechowski /dzięki za wieczory z muzyką/, Hubert Radzikowski /to ten który powoduje, że weekendowy poranek jest o wiele fajniejszy niż się wydaje/ , Piotr Sworakowski, Agnieszka Kołodziejska z Tomkiem Florkiewiczem /na poranku który powoduje uśmiech na twarzy/, Danny i Koro /którzy rozwalają każde popołudnie w roku szkolnym i przy których programie można się pośmiać/ no i Justyna Dżbik z Marcinem Łukasikiem /za HALO ZET i ich przygotowanie do tematu rozmowy/) jest po prostu dla mnie super napędzaczem na cały mój zabiegano/zapracowany dzień. Ale rozumiem ludzi stojących po stronie żółto-niebieskich, że też ich prowadzący są fajnymi ludźmi. Słuchajcie czego chcecie ludzie i spokoju życzę
Awatar użytkownika
amaro

amaro Wto Lip 18, 2017 6:33 pm

A może by tak wielki Pan Prezesinio z Kopca przyznał, że wcale nie daje szansy młodym i zdolnym, tylko bierze najtańszych i bez doświadczenia? Kiedy to się skończy, kiedy formuła się wyczerpie? Ponoć zasypał Pan studenciakami i tymi młokosami tuż po studiach i newsroom i dział wydawców i część producencką i redakcję muzyczną i działy handlowców... Długo tak jeszcze? Kiedy to Panu rypnie, jak rypnął Panu złoty pomysł pt. Radiofonia?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość