[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Karolina Korwin-Piotrowska i Maja Staśko krytykują okładkę "Elle" z Anną Lewandowską i hasłem "Siła kobiet"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Trw

Karolina Korwin-Piotrowska i Maja Staśko krytykują okładkę "Elle" z Anną Lewandowską i hasłem "Siła kobiet"

Trw Śro Gru 02, 2020 9:29 am

Nie przepadam za Piotrowska, ale w tym wypadku ma 100% racji. Żona pilkażola, jako przykład i inspiracja? No błagam.
Awatar użytkownika
Jurek

Re: Karolina Korwin-Piotrowska i Maja Staśko krytykują okładkę "Elle" z Anną Lewandowską i hasłem "Siła kobiet"

Jurek Śro Gru 02, 2020 9:41 am

Karolina KP wycinała kiedyś nożykiem felieton Gretkowskiej z całego nakładu Sukcesu, którego była naczelna, bo był wbrew myśleniu wydawnictwa. I to była sila kobiet?
Awatar użytkownika
No

Re: Karolina Korwin-Piotrowska i Maja Staśko krytykują okładkę "Elle" z Anną Lewandowską i hasłem "Siła kobiet"

No Śro Gru 02, 2020 10:28 am

Niestety, po prostu niewlasciwa bohaterka na te trudne czasy, pod tą okladka na fb i Ins przeczytacie co mysla o tym zwykle Polki. Są wkurzone
Awatar użytkownika
berek

berek Śro Gru 02, 2020 10:47 am

Chociaz zgadzam sie z jej opinią co do Lewandowskiej ,to Piotrkowskiej siła kobiet bierze się od lat ze szczucia na inne kobiety:((
Awatar użytkownika
Ups

Ups Śro Gru 02, 2020 11:34 am

Misio ptysio Michał H . Kolejny sukces , co nie ... bezobjawowo inteligentny ...
Awatar użytkownika
Ciekawe

Ciekawe Śro Gru 02, 2020 11:39 am

Ciekawe ze kiedys komentarze publikowane byly bez problemu na ....dobra zmiana nie ma co.
Awatar użytkownika
A idz pan w ...

A idz pan w ... Śro Gru 02, 2020 11:51 am

Siła kobiet - wyrażona siłą dobrej kancelarii prawnej, która cię pozwie, gdy napiszesz coś nie tak o tej "silnej" kobiecie, która w reklamie tandetnej biżuterii wciska nam świtączny kit po którym aż się chce puścić świątecznego pawia . Himalaje hipokryzji
Awatar użytkownika
watcher of the skies

watcher of the skies Śro Gru 02, 2020 11:52 am

Bardzo mi się podoba słowo "aktywistka".
Może zostańmy tradycyjnie przy "działaczka partyjna" albo "pracownica pionu propagandy". Ale rozumiem skąd to słowo. Jak za czasów stalinowskich serialowa Zoja nie potrzebowała żadnego wykształcenia, wystarczyło zaangażowanie w zwalczaniu inaczej myślących i żyjących, dokładnie tak samo jest u dzisiejszych "aktywistek"
Awatar użytkownika
fat body

fat body Śro Gru 02, 2020 11:55 am

Pani managerka mogłaby spróbować ponownie nauki czytania ze zrozumieniem. Nikt nie napisał, że pozwy zostały złożone.
Awatar użytkownika
wera

wera Śro Gru 02, 2020 12:34 pm

Nigdy nie zrozumiem, że przeciętna, mdła, bez osobowości i charyzmy żona kopacza piłki robi za taką gwiazdunię. Pasuje na kasę, może nie w Biedrze, ale Rossman już tak.
Awatar użytkownika
a

a Śro Gru 02, 2020 12:38 pm

"wera" napisał(a): Nigdy nie zrozumiem, że przeciętna, mdła, bez osobowości i charyzmy żona kopacza piłki robi za taką gwiazdunię. Pasuje na kasę, może nie w Biedrze, ale Rossman już tak.

właśnie dlatego, że żona kopacza dobrze kopiącego. Robi to samo co chodakowska tylko ładniejsza.
Awatar użytkownika
aaa

aaa Śro Gru 02, 2020 12:39 pm

duzo tu hejtu... wiadomo ze okladka glupia ale ludzie takie lubią... ciekawe jaka rozmowa w srodku gazety... czy cos tam powiedziała odważnego
Awatar użytkownika
kisio

kisio Śro Gru 02, 2020 1:22 pm

"a" napisał(a):
"wera" napisał(a): Nigdy nie zrozumiem, że przeciętna, mdła, bez osobowości i charyzmy żona kopacza piłki robi za taką gwiazdunię. Pasuje na kasę, może nie w Biedrze, ale Rossman już tak.

właśnie dlatego, że żona kopacza dobrze kopiącego. Robi to samo co chodakowska tylko ładniejsza.

Aaaaa, bo ładna. Już rozumiem.

P.S. Dla mnie uroda przeciętna. Infantylna taka. Poziom umysłowy bez komentarza.
Awatar użytkownika
kawka

kawka Śro Gru 02, 2020 2:10 pm

Co to jest bodyshaming ?
Awatar użytkownika
zzz

zzz Śro Gru 02, 2020 5:19 pm

Maja tylko powiedziała prawdę . Lewandowska nie pasuje na okładkę z podpisem Siła kobiet . Ona się boi wypowiedzi boi się przyłączyć . Boi się że straci kase że niektóre kobiety ją oleją i nie zarobi jak się wypowie
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości