WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
seba1502

Re: Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

seba1502 Czw Lut 08, 2018 7:41 pm

"lepsze jest wrogiem dobrego" - a było tak fajnie :(
Awatar użytkownika
RYSZARD Z ROCZYN MALOPOLSKA

Re: Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

RYSZARD Z ROCZYN MALOPOLSKA Czw Lut 08, 2018 8:01 pm

Poranny program od 7 do 10 syffffff ktorego nie da sie sluchac Ciechan wracaj prosze zabiez Zietare ze Soba pozdrawia wszystkich sluchaczy Antyradia
Awatar użytkownika
ANNA Z ANDRYCHOWA

ANNA Z ANDRYCHOWA Pią Lut 09, 2018 10:02 am

NIE SLUCHAMMMMM RADIA MIEDZY 7 A 10 powinno dac do myslenia dla szefa Antyradia
Awatar użytkownika
RYSZARD Z ROCZYN MALOPOLSKA

RYSZARD Z ROCZYN MALOPOLSKA Pią Lut 09, 2018 10:07 am

"Damian" napisał(a): Dziękuję za wspólne poranki Pięknej i Bestii. Bardzo wysoko poprzeczkę ustawili. Dla Pana Michała i Pani Karoliny w mojej ocenie będzie do wykonania skok o tyczce. Nie będzie łatwo.
Pozdrawiam.
czekam na powrot PIEKNEJ I BESTI nie cierpie tego pary ktora prowadzi audycje o poranku Pozdrawiam Ryszard z Roczyn MALOPOLSKA
Awatar użytkownika
Nudziarz

Nudziarz Pią Lut 09, 2018 10:13 am

Miałem okazję posłuchać tego duetu...

"Piękna czy Bestia" może nie była najwyższych lotów, ale przynajmniej jakiś poziom trzymała. To, co wyprawia ta parka obraża inteligencję. Faktycznie, to najgorsze państwo świata...

Dowcipy które są śmieszne jedynie dla średnio ogarniętego gimnazjalisty, ploteczki o gwiazdeczkach na poziomie magla...

Figurskiego zawsze uważałem za prostaka i chama, i nic się nie zmieniło. Kolejne radio dla debili (z wyjątkiem Makaka - nie wiem, jak on w tym cyrku może jeszcze myśleć), tyle że muzyka lepsza...
Awatar użytkownika
zab

zab Pią Lut 09, 2018 10:19 am

niestety mnie bardzo nie przypadli do gustu, musiałem szukać innej porannej audycji...
Awatar użytkownika
RnR

RnR Pią Lut 09, 2018 10:20 am

Przez Fiugrskiego i Piotrowską zostałem słuchaczem Kędziora. Ta audycja to dramat dla gimbazy.
Awatar użytkownika
Inny słuchacz

Inny słuchacz Pią Lut 09, 2018 10:21 am

Przeczytałem pierwszą i ostatnią stronę komentarzy i ...
Nie zdiwiłem się. Rzeczywiście wydawało się, że będzie to dobry czas dla słuchacza, ale niestety wydaje mnie się, że nie wypaliło. Może gdyby Pan Michał prowadził to z kimś innym, ale ta kobieta nie nadaje się do tego radia. Dlatego słucham Anty od 5 do 7 i potem przełączam na Kędziora, po Ciechanie jakoś lepiej pasuje:D
Awatar użytkownika
Paihiwo

Paihiwo Sob Lut 10, 2018 10:50 am

Jak ma ktoś Fejsbuka to niech napiszą że ten program to szmira jakich mało Gwarantuję że po trzech wpisach zostanie zablokowany Trytykę biorą na klatę Gratulacje
Awatar użytkownika
Paihiwo

Paihiwo Pon Lut 12, 2018 12:57 pm

Jak ma ktoś Fejsbuka to niech napisze że ta audycja to szmira jakich mało to od razu go zablokują Krytykę biorą na klatę Wstyd i dziadostwo od 7 do 10 tej Cesrzowoo eteru KKP Masakra
Awatar użytkownika
Boniecki

Boniecki Śro Lut 14, 2018 4:14 pm

Program NPŚ to kasza jakich mało
Awatar użytkownika
Glutek

Glutek Pią Lut 16, 2018 10:40 am

Tak częstej audycji dawno nie było Kapota! !!
Awatar użytkownika
HanSolo

HanSolo Pią Lut 16, 2018 12:22 pm

Niestety bardzo marny poziom tej audycji.. Nie umywa się do Pięknej i Bestii.. Pani Piotrowska rzuca anegdotkami rodem z tvnu czy plotka i urządza konkursy w rodzaju "kogo chcielibyście podglądać przez kamerkę w laptopie.." no masakra niestety, a Figurski chyba ostro wyszedł z wprawy, bo jedyne co jest w stanie dodać, to baardzo szeroko rozumiane i notoryczne skojarzenia wszystkiego z seksem.. Smutne. Tęsknię za niewymuszonym humorem Ciechana i Zientarskiej, który zawsze rano umilał mi podróż do pracy.
Awatar użytkownika
Sensor

Sensor Pią Lut 16, 2018 4:10 pm

Wytrzymałem długo. Dziś przełączyłem się na inną stację. Ja dam radę tylko ciekawe jak długo stacja wytrzyma przy spadku słuchalności.
Awatar użytkownika
HanSolo

HanSolo Pon Mar 05, 2018 9:32 pm

Zawsze słuchałam Pięknej i Bestii w drodze do pracy, niewymuszony humor Zientarskiej i Ciechana umilał mi stanie w korkach. Obecnej audycji nie jestem w stanie strawić. Pani Korwin-Piotrowska opowiada głównie anegdotki rodem z plotka, pojawiają się konkursy w rodzaju "kogo chciałbyś podglądać przez kamerkę w laptopie".. no poziom raczej eski albo innego szitowego radia.. Niestety Figurski niczego nie wnosi również. Jedyne co jest w stanie z siebie wykrzesać, to skojarzenia wszystkiego z seksem i nic nie znaczące komentarze. Smutne to.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości