WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
TwojeImię

Re: Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

TwojeImię Sob Mar 10, 2018 9:07 pm

Zawsze słuchałam Pięknej i Bestii w drodze do pracy, niewymuszony humor Zientarskiej i Ciechana umilał mi stanie w korkach. Obecnej audycji nie jestem w stanie strawić. Pani Korwin-Piotrowska opowiada głównie anegdotki rodem z plotka, pojawiają się konkursy w rodzaju "kogo chciałbyś podglądać przez kamerkę w laptopie".. no poziom raczej eski albo innego szitowego radia.. Niestety Figurski niczego nie wnosi również. Jedyne co jest w stanie z siebie wykrzesać, to skojarzenia wszystkiego z seksem i nic nie znaczące komentarze. Smutne to.
Awatar użytkownika
HanSolo

Re: Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

HanSolo Czw Mar 22, 2018 10:25 am

Zawsze słuchałam Pięknej i Bestii w drodze do pracy, niewymuszony humor Zientarskiej i Ciechana umilał mi stanie w korkach. Obecnej audycji nie jestem w stanie strawić. Pani Korwin-Piotrowska opowiada głównie anegdotki rodem z plotka, pojawiają się konkursy w rodzaju "kogo chciałbyś podglądać przez kamerkę w laptopie".. no poziom raczej eski albo innego szitowego radia.. Niestety Figurski niczego nie wnosi również. Jedyne co jest w stanie z siebie wykrzesać, to skojarzenia wszystkiego z seksem i nic nie znaczące komentarze. Smutne to.
Awatar użytkownika
Agata

Agata Sob Mar 24, 2018 6:25 pm

No niestety ja rowniez musze zrezygnowac... audycja jakby czytana z kartki, dowcipy mocno zenujace, przez miesiac nie drgnal mi nawet miesien mimiczny (chyba ze z niesmaku). Chyba musze zaczac jezdzic do pracy o 6 ;) pani Joanno, panie Ciechanie- szacun, tesknie!
Ps. Pani Dominice dziekujemy, to akurat dobra zmiana xd
Ps 2. Gdzie ten Kedzior??
Awatar użytkownika
Olka

Olka Pon Mar 26, 2018 10:12 am

Niestety, Karolina Korwin-Piotrowska nie nadaje się do duetów. Ma potrzebę dominacji, musi grać pierwsze skrzypce. "Piękna i Bestia" była audycją lekką i przyjemną gdzie widać było że gospodarze się lubią i tworzą coś wspólnie. Dobrze się ich słuchało. "Najgorsze państwo świata" nie ma żadnej z tych, ani jakichkolwiek innych zalet audycji porannej. Karoliny Korwin-Piotrowskiej nie da się słuchać przy jej napastliwym tonie, ciągłym wcinaniu się Figurskiemu i zagłuszaniu go. Słabo to wyszło, naprawdę słabo
Awatar użytkownika
Zawiedziony

Zawiedziony Pon Mar 26, 2018 10:15 am

Niestety, ale tej pary nie- da -sie- słuchać!!!!
Awatar użytkownika
lucek

lucek Wto Mar 27, 2018 8:09 am

Tematyka audycji (jeśli w ogóle jest tu jakaś tematyka) to kompletna porażka. Dowcipy żenujące i nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Sposób prowadzenia "audycji" bardzo denerwujący. Nie da się tego słuchać! Szkoda, że zniknęli Zientarska i Ciechański z porannej audycji... :(
Awatar użytkownika
Galaktyczny Edmund

Galaktyczny Edmund Czw Maj 17, 2018 1:41 pm

Antyradio włączam dopiero po 10. Katastrofalna audycja NPŚ. Żenujący poziom
Awatar użytkownika
Rufus

Rufus Sob Cze 16, 2018 7:17 pm

Po latach zostałem zmuszony do zmiany stacji między 7 a 10 tego się nie da słuchać. Pani KP to takie bravo coś tam...
Awatar użytkownika
Banu

Banu Wto Lut 12, 2019 8:17 am

Niestety się zgadzam z tymi komentarzami pełnymi hejtu:(
Próbowałam się przekonać i nic z tego. Króluje "dupa" i "ja nie jem mięsa" (gratuluję...).
Może Państwo Figurscy i Piotrowska sami z siebie są dobrzy, ale ta konfiguracja i robienie wszystkiego na siłę... Może dałoby się ubłagać antyradio o zmianę prowadzących/audycji? Nie znam osoby, która zapytana, nie krytykowałaby tej audycji, a tu o słuchaczy chyba chodzi?
Awatar użytkownika
Qmaty

Qmaty Wto Lut 19, 2019 11:16 am

Ciechan powiedział wczoraj na antenie, że odchodzi z AntyRadia.
Każdy komentarz w tej sprawie na fanpage AR, jest natychmiast usuwany.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości