WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
eroll

Re: Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

eroll Czw Sty 04, 2018 8:01 am

No nie, było przecież Muzo FM, gdzie pracował do czasu wiadomych problemów zdrowotnych.
"van-ghelis" napisał(a): W ogóle fakt, że przez lata żadna stacja nie upomniała się o Figurskiego to jest szok, facet mógłby mieć "Radio" na drugie imię, fajny głos, a afera z 2012 była wyjęta z tyłka.
Awatar użytkownika
zubek

Re: Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

zubek Czw Sty 04, 2018 8:07 am

Świetna wiadomość~~!
Awatar użytkownika
Ania

Ania Czw Sty 04, 2018 9:10 am

Duet enfant terrible mediów, Karolina znana z tego że zrzędzi i Michał że lubi chamskie żarty
Najgorsze państwo? to emigrujcie, tylko kto by Was tam zatrudnił ;-p
Awatar użytkownika
B

B Czw Sty 04, 2018 9:12 am

"Heh" napisał(a): Nareszcie bez Ciechana. Arogancki i niskich lotów
w końcu ktoś to napisał
Awatar użytkownika
Lawer

Lawer Czw Sty 04, 2018 9:20 am

"Damian" napisał(a): Dziękuję za wspólne poranki Pięknej i Bestii. Bardzo wysoko poprzeczkę ustawili. Dla Pana Michała i Pani Karoliny w mojej ocenie będzie do wykonania skok o tyczce. Nie będzie łatwo.
Pozdrawiam.
ekspert radiowy :D
Awatar użytkownika
ted

ted Czw Sty 04, 2018 9:49 am

Jak ma znów w prostacki sposób obrażać i wykpiwać uboższych finansowo od siebie ludzi to ja dziękuję
Awatar użytkownika
Ja

Ja Czw Sty 04, 2018 10:16 am

Dziękuję za ostrzeżenie.
Awatar użytkownika
Gaba

Gaba Czw Sty 04, 2018 10:18 am

Ja już nie mogę tej Korwin z adhd i jej wszystkimi kompleksami
Awatar użytkownika
Kuku

Kuku Czw Sty 04, 2018 10:22 am

Duet pociotkow zastąpiony przez parę bucow. Pyszności. Nie wiadomo co gorsze
Awatar użytkownika
hades

hades Czw Sty 04, 2018 10:42 am

wielkie dzięki za zmiany. Rezygnuję z antyradia. żegnam
Awatar użytkownika
Aga

Aga Czw Sty 04, 2018 11:03 am

..i tak jak Figurski po 10 latach wracam do słuchania Antyradia ..niestety zegnaj Muzo .
Radio Muzo FM szkoda że nie dogadaliście się z Figurskim bo by trochę podciągnął słuchalność a tak niestety Polsat was niedługo przerobi na radio disco polo ( tak jak muzo tv)
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Czw Sty 04, 2018 11:06 am

Dać jeszcze Wojewódzkiego.
Awatar użytkownika
Replay

Replay Czw Sty 04, 2018 11:36 am

Po raz kolejny idiotyczne zmiany w czymś co działa i ludziom pasuje...
Najlepszym porankiem był ten prowadzony przez Duna i Opokę.
Obecny poranek ratuje tylko Ciechan, w nagrodę będzie teraz zaczynał pracę w nocy...

Nie wiem po co ta Korwin-Piotrowska.
Jeśli już robić zmiany to Figurski + Ciechan.

Posłuchamy zobaczymy, oby nie skończyło się jak z duetem Anna Chmiel i Brian Allen.
Awatar użytkownika
Replay

Replay Czw Sty 04, 2018 12:15 pm

Po raz kolejny idiotyczne zmiany w czymś co działa i ludziom pasuje... Najlepszym porankiem był ten prowadzony przez Duna i Opokę. Obecny poranek ratuje tylko Ciechan, w nagrodę będzie teraz zaczynał pracę w nocy... Nie wiem po co ta Korwin-Piotrowska. Jeśli już robić zmiany to Figurski + Ciechan. Posłuchamy zobaczymy, oby nie skończyło się jak z duetem Anna Chmiel i Brian Allen.

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ka ... -antyradio
Awatar użytkownika
radiolubny

radiolubny Czw Sty 04, 2018 1:34 pm

Ciechański i Zientarska tworzyli świetny, znakomity, jedyny w swoim rodzaju duet. Nowi solo nie dorastają im do pięt, a w duecie będzie im jeszcze trudniej. Niby dobrze, bo pani Joanny będę słuchał popołudniami dłużej, ale Ciechana prawie stracę. A sprawny, dowcipny, frapujący. I nie "yy, yyy, yyyykał" jak Figurski. Piotrowska też na pewno nie tchnie tyle optymizmu w poranek co Zientarska.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin, uforlouboutin oraz 7 gości