WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Poland2

Re: Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

Poland2 Czw Sty 04, 2018 1:58 pm

Figurski zrobi mega program tylko mógłby do pary dostać kogoś innego. Dobrym Duetwm byłby Michał Figurski-Maciej Rock z Rmf maxx
Awatar użytkownika
zorro

Re: Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

zorro Czw Sty 04, 2018 6:59 pm

Figur jest pro i ma radio w dna + kumacja na wysokim poziomie czego niestety nie mozna powiedziec o jego nowej radiowej partnerce - wroze klopoty z chemia..
Awatar użytkownika
Ralph

Ralph Czw Sty 04, 2018 8:07 pm

I Bardzo Dobrze że Sygiet nie będzie w Antyradiu totalnie nie pasowała do tego radia !!!!
Awatar użytkownika
G

G Czw Sty 04, 2018 8:12 pm

Eurozetki przystępują do zniszczenia kolejnej
stacji. Zetka zrobiona anty za chwile !

Brawo !
Awatar użytkownika
Polak

Polak Czw Sty 04, 2018 8:13 pm

Ciekaw jestem, czy znowu najczęściej używanym słowem przez Figurskiego słowem będzie : pedał?
Awatar użytkownika
jaki łeb.

jaki łeb. Czw Sty 04, 2018 8:46 pm

"radiolubny" napisał(a): Ciechański i Zientarska tworzyli świetny, znakomity, jedyny w swoim rodzaju duet. Nowi solo nie dorastają im do pięt, a w duecie będzie im jeszcze trudniej. Niby dobrze, bo pani Joanny będę słuchał popołudniami dłużej, ale Ciechana prawie stracę. A sprawny, dowcipny, frapujący. I nie "yy, yyy, yyyykał" jak Figurski. Piotrowska też na pewno nie tchnie tyle optymizmu w poranek co Zientarska.

O startym poranku: świetny, znakomity, jedyny w swoim rodzaju, sprawny, dowcipny, frapujący...

O nowym: nie dorastają im do pięt, będzie im jeszcze trudniej, nie tchnie tyle optymizmu, "yy, yyy, yyyykał" jak Figurski..

Opamiętaj się kolego.
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Czw Sty 04, 2018 10:07 pm

Wojewódzki to byłby niepotrzebny w antyradiu.Może i Wojewódzki jest dobrym showmanem ale moim zdaniem radiowcem jest fatalnym.Figurski radiowcem jest bardzo dobrym byłby jeszcze lepszym gdyby nie te jego poprzednie programy
Awatar użytkownika
markus

markus Czw Sty 04, 2018 10:08 pm

Najgorsze państwo świata to wg nich Polska? Dziękuję, postoję.
Awatar użytkownika
Siubidu

Siubidu Czw Sty 04, 2018 10:08 pm

Niezadowolonym z obecnosci KKP polecam cporanek w Muzo. Nie wiem od kiedy nie prowadzi go ten slaby i wiecznie niezadowolony Wedro ale ostatnio dobrze mi sie slucha tej ich straznicy switu. Nie odpowiada mi maniera Ciechana i to moje odkrycie
Awatar użytkownika
Siubidu

Siubidu Czw Sty 04, 2018 10:10 pm

Niezadowolonym z obecnosci KKP polecam poranek w Muzo. Odkad nie prowadzi go ten wiecznie slaby i smutny Wedro fajnie slucha sie ich straznicy switu. To byl dobry ruch Marcina Bisiorka. Choć szkoda, ze pozwolil odejsc Figurowi po jego problemach zdrowotnych
Awatar użytkownika
jacku

jacku Czw Sty 04, 2018 10:13 pm

Szkoda Ciechana, z Figurskim zrobiłby ekstra duet, a Zientarska z Zientarskim będą kopiować ciągle jeden film...głupia i głupszy, czas na rozstanie z Antyradiem a nie marnowanie pasma dla wracających z pracy "niusami" z pudelka itp. Tym Państwu już dziękuję.
Awatar użytkownika
Paihiwo

Paihiwo Pią Sty 05, 2018 8:29 am

I już spać nie mogę A teraz dla Państwa Metallica Jump in the fire" Powiedziała Karolina Korwin
Awatar użytkownika
chyba

chyba Pią Sty 05, 2018 6:10 pm

chyba wiem, która pani z muzo kryje się za nickiem "siubidu" ;)
Awatar użytkownika
Cześć

Cześć Pią Sty 05, 2018 7:15 pm

Uuu pan Ciechan równia pochyła...
Awatar użytkownika
oesu

oesu Sob Sty 06, 2018 2:52 am

"markus" napisał(a): Najgorsze państwo świata to wg nich Polska? Dziękuję, postoję.

raczej chodzi o państwo Korwin-Figurscy ;) tak rozumiem z kumunikatu
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: uforlouboutin oraz 7 gości