WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
oesu

Re: Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

oesu Sob Sty 06, 2018 2:54 am

"markus" napisał(a): Najgorsze państwo świata to wg nich Polska? Dziękuję, postoję.

raczej chodzi o państwo Korwin-Figurscy ;) tak rozumiem z kumunikatu
Awatar użytkownika
oesu

Re: Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

oesu Sob Sty 06, 2018 12:23 pm

"markus" napisał(a): Najgorsze państwo świata to wg nich Polska? Dziękuję, postoję.

najgorsze państwo świata to państwo Korwin-Figurscy. tak rozumiem z komunikatu :)
Awatar użytkownika
fan pcb

fan pcb Pon Sty 08, 2018 9:57 am

Całkowicie się zgadzam. Ciechan obowiązkowo powinien zostać

"Replay" napisał(a): Po raz kolejny idiotyczne zmiany w czymś co działa i ludziom pasuje...
Najlepszym porankiem był ten prowadzony przez Duna i Opokę.
Obecny poranek ratuje tylko Ciechan, w nagrodę będzie teraz zaczynał pracę w nocy...

Nie wiem po co ta Korwin-Piotrowska.
Jeśli już robić zmiany to Figurski + Ciechan.

Posłuchamy zobaczymy, oby nie skończyło się jak z duetem Anna Chmiel i Brian Allen.
Awatar użytkownika
Magda

Magda Pon Sty 08, 2018 12:33 pm

Wielka szkoda, uwielbiam parę Zientarska i Ciechan, teraz będą ploty i jak już słychać dziś w piątek tylko o fejsbuniu i insta, dla Piotrowskiej tylko ilość lajków jest wyznacznikiem istnienia, nie nie nie,
Awatar użytkownika
Mind

Mind Pon Sty 08, 2018 7:02 pm

Smutna wiadomość. Nigdy nie lubiłem zmian dla samej zmiany, a coraz częściej obserwuję podejście "nowy rok, nowa ja" i w zasadzie nieuzasadnione rozwalanie czegoś, co świetnie działało i się podobało słuchaczom. Uwielbiałem poranki z Dunowskim i Opoką, wszystkie kolejne porankowe eksperymenty aż do Ciechana i Joanny były kolejnymi strzałami ładowanymi w kolano. No i teraz to...

Mam wrażenie, że władze stacji usiłują pozbyć się Ciechana, wrzucając chłopa w środek nocy, spychając tym samym na margines. Joanna lepiej sobie poradzi w Odjechanych niż Dominika, ale będzie mi brakowało tej porannej chemii. Dam nowym prowadzącym szansę, lecz już po dzisiejszym programie przedstawiającym nowych prowadzących, przypomniałem sobie jak bardzo irytuje mnie głos i ciągłe przerywanie Korwin-Piotrowskiej.

Zobaczymy. Wstępnie stwierdzam jednak, że nie jest to najlepsza decyzja kierownictwa stacji.
Awatar użytkownika
ORGASMATRON

ORGASMATRON Pon Sty 08, 2018 7:06 pm

Co sie czlowiek przyzwyczai, to zmienia..;(( A bylo tak fajnie... Do duetu JahJah-Odrobina to wam daleko bedzie! Figurski-jak najbardziej, K-P- cest dramatique!!!;(((
Awatar użytkownika
Janek

Janek Wto Sty 09, 2018 9:27 am

Cieszy powrót Figurskiego do Antyradia, tylko szkoda, że odbywa się to kosztem rozwalenia najlepszego poranka od czasów Dunowskiego i Opoki. Mogliby go dać jako trzecią osobę do porannej audycji. Co ciekawe, jak 10 lat temu Figur odchodził z Antyradia to tłumaczył, że głównym powodem było przejęcie stacji przez Eurozet. Widać, że teraz już mu to nie przeszkadza.
Awatar użytkownika
Mind

Mind Wto Sty 09, 2018 9:52 am

Smutna wiadomość. Nigdy nie byłem zwolennikiem zmian dla samej zmiany, a coraz częściej obserwuję podejście "nowy rok, nowa ja" i takie oto niczym nieuzasadnione manewry. Uwielbiałem poranki z Dunowskim i Opoką, wszystkie kolejne eksperymenty porankowe były kolejnymi strzałami w kolano, dopóki nie pojawili się Ciechan i Joanna. Rewelacyjnie się ich słuchało w drodze do pracy, nie rozumiem więc po co zmieniać coś co świetnie działało i się podobało. Dam szansę nowym prowadzącym, lecz już po dzisiejszym programie przypomniałem sobie, jak bardzo irytuje mnie głos Korwin-Piotrowskiej i jej ciągłe przerywanie innym. Można podejrzewać, że kierownictwo stacji usiłuje pozbyć się Ciechana, przesuwając go na dobrą sprawę na środek nocy. Joanna zdecydowanie lepiej poradzi sobie niż Dominika, ale będzie mi brakowało jej w paśmie porannym. Zobaczymy. Na razie jestem bardzo rozczarowany noworocznymi decyzjami stacji.
Awatar użytkownika
Matiiiiiiii

Matiiiiiiii Wto Sty 09, 2018 10:26 am

Jakby mogl jeszcze wrocic z zaswiatow Kosa, JahJah, Gaweł, Kin, Wojewodzki, Odrobina, Loroch i jeszcze kilku ze squadu przed rozbiorowego, zrobila by sie mega petarda ... powrot Dowgirda, teraz Figura ;;;))) radość i gratulacje.
Awatar użytkownika
roj

roj Wto Sty 09, 2018 10:38 am

Masakra ! Poranek bez Ciechana, Zientary i Wierzejewskiej ! K... , kto to wymyślił ?! Z całym szacunkiem dla F i K-P - będzie lipa. Poprzeczkę ,,Piękna czy bestia" zawiesili wysoko - świetny program na przebudzenie jak dobra kawa. Po tym duecie się tego nie spodziewam, może byc nie tylko inaczej ale i raczej nudno. Szkoda. Dobra zmiana... w mordę.
Awatar użytkownika
AntyFan

AntyFan Wto Sty 09, 2018 10:59 am

No niestety... Poranek słaby. Taki pudelek radiowy wyszedł. I to bez polotu. Ale to tylko moje zdanie...
Awatar użytkownika
Aga

Aga Wto Sty 09, 2018 11:31 am

Ten program, to zupełna porażka. Brak pomysłu na tematykę, silenie się na dowcip ( słaby- nawiasem mówiąc). Po Ciechanie i Zientarze ino żal i nostalgia. Kolejna "dobra zmiana" made in poland. Przykro słuchać i pozostaje mieć nadzieję, że to tylko na chwilę.
Awatar użytkownika
Celuś

Celuś Wto Sty 09, 2018 11:39 am

Zaczęłam słuchać pierwszego wydania audcji korwin i figurskiego, nie dałam rady. Pieprzą jak potłuczeni. przecudny głos zientary i ciechana, ich żarty i komentarze umilały mi drogę do pracy. Teraz chyba będę słuchała muzy z cd, bo nic innego nie pozostaje. Kto wpadł na pomysł z tym figurskim i korwin? Porażka !!!!
Awatar użytkownika
Celuś

Celuś Wto Sty 09, 2018 12:20 pm

"Mind" napisał(a): Smutna wiadomość. Nigdy nie lubiłem zmian dla samej zmiany, a coraz częściej obserwuję podejście "nowy rok, nowa ja" i w zasadzie nieuzasadnione rozwalanie czegoś, co świetnie działało i się podobało słuchaczom. Uwielbiałem poranki z Dunowskim i Opoką, wszystkie kolejne porankowe eksperymenty aż do Ciechana i Joanny były kolejnymi strzałami ładowanymi w kolano. No i teraz to...

Mam wrażenie, że władze stacji usiłują pozbyć się Ciechana, wrzucając chłopa w środek nocy, spychając tym samym na margines. Joanna lepiej sobie poradzi w Odjechanych niż Dominika, ale będzie mi brakowało tej porannej chemii. Dam nowym prowadzącym szansę, lecz już po dzisiejszym programie przedstawiającym nowych prowadzących, przypomniałem sobie jak bardzo irytuje mnie głos i ciągłe przerywanie Korwin-Piotrowskiej.
Zobaczymy. Wstępnie stwierdzam jednak, że nie jest to najlepsza decyzja kierownictwa stacji.[/quote

Nic dodać,nic ujać podpisuję się pod tym
Awatar użytkownika
Szczery

Szczery Wto Sty 09, 2018 12:27 pm

Masakra Karolina Korwin Piotrowska, gorzej być nie mogło. Nie chce jej słuchać z rana, weźcie kogoś innego BŁAGAM!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin, uforlouboutin oraz 7 gości