WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
EC

Re: Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

EC Wto Sty 09, 2018 2:04 pm

Niestety, żenada. Ciechan i Zientarska - wracajcie.
Awatar użytkownika
cynik

Re: Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

cynik Wto Sty 09, 2018 7:43 pm

jesteście CUDOWNI, a może tak kogoś i coś od czasu do czasu pochwalicie , nie samą ironią słuchacz żyje, muzyka jest super, pozdrawiam i oby Was nie spalili na stosie
Awatar użytkownika
edek

edek Wto Sty 09, 2018 7:45 pm

Nowa nazwa audycji: najgorszy program świata ........
Awatar użytkownika
Pablosz

Pablosz Czw Sty 11, 2018 9:39 am

Przed wystawieniem komentarza wysłuchałem dzisiejszej audycji NPŚ, niestety potwierdziły się zapowiedzi i prognozy innych - było słabo. Jeśli ktoś lubi audycję prowadzoną dla zrobienia czegoś na siłę z natrętnym przerywaniem wszystkiego wszystkim przez p. Karolinę to zapraszam. Pani Karolinę można "poczytać", ale słucha się ciężko. Po dłuższym czasie staje się to nudne i męczące. Ciechan i Zientarska tworzyli ciekawą mieszankę ostrego, inteligentnego (w większości) humoru Ciechana i optymistycznego spokoju hamującego gdy trzeba zapędy Ciechana przez Zientarską. Słuchając nowej audycji mam wrażenie, że ktoś jest nie na miejscu i chyba nie jestem to ja. Muza jak świetna, ale w tej audycji to jak film w Polsacie - przerywany zbyt długimi, nudnymi reklamami. Ja przełączam na inną stację....
CIECHAN WRÓĆ!!
Awatar użytkownika
Aśka

Aśka Czw Sty 11, 2018 9:41 am

Uwielbiam Ciechana. Uwielbiałam poranne audycje z Ziętarą i od pewnego czasu z Małgosią Wierzejewską. Kochani, dostarczaliście mi porannej porcji endorfin. Strasznie żałuję, że nie mogę Was słuchać jadąc rano do pracy... A Pan Figurski, no cóż, jest słaby. Na szczęście Pani Drętwa Sygiet już nie truje. Nie mogłam jej słuchać, to co robiła na antenie było żenujące. Ciechan, Joanna, Małgosia!!!! Wróćcie!!!!
Awatar użytkownika
Aśka

Aśka Czw Sty 11, 2018 10:04 am

Ciechan, Ziętara, Małgośka- wróćcie!!!!!! Please!!! Poranki z Figurskim nie usypiają tylko dlatego, że są mega wku...ące..
Awatar użytkownika
Aśka

Aśka Czw Sty 11, 2018 12:02 pm

Nie wiem, gdzie giną moje komentarze.
Jeszcze raz: poranki z Ciechanem, Ziętarą i Małgośką są nie do pobicia.
Chyba zmienię poranną stację... Niestety.
Jedyna "dobra zmiana", to odejście Pani Drętwej Sygiet- to co robiła na antenie było żenujące
Awatar użytkownika
Slaawek

Slaawek Czw Sty 11, 2018 12:04 pm

Duet Korwin i Figurski - beznadziejny bełkot.
Awatar użytkownika
Pablosz

Pablosz Czw Sty 11, 2018 12:07 pm

Niestety duet Korwin-Figurski to wyrób antyradiopodobny. Ciągłe przerywanie p. Karoliny na siłę chcącej powiedzieć coś dowcipnego, czy inteligentnego jest irytujące, męczące i w żaden sposób nie jest zabawne. Wysłuchałem bydwu audycji i na tym zakończę. Jest nudno i sucho. Po godz. 7:00 trzeba będzie zmienić stację. Kiepska zmiana. PCB - WRACAJCIE!
Awatar użytkownika
Sławek

Sławek Czw Sty 11, 2018 12:08 pm

Tragedia !!!! i radio się skończyło. Piotrowska nudzi, a Figurski próbuje być jak Ciechan i słowo DUPA jest u niego próbą zwrócenia uwagi jaki to jestem COOL.
Słowa Piotrowskiej "że jak ona pracowała w radiu to Ciechan robił w gacie" to chyba lekka obelga, a poza tym to jak jej słucham to Ciechanowi mogłaby te gacie najwyżej uprać.
To nie to radio.
Radziłbym ich zatrudnić w audycjach dla emerytów
Awatar użytkownika
Sławek

Sławek Czw Sty 11, 2018 12:09 pm

Zientara - Ciechan - Gdzie jesteście !!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Sławek

Sławek Czw Sty 11, 2018 12:09 pm

"cynik" napisał(a): jesteście CUDOWNI, a może tak kogoś i coś od czasu do czasu pochwalicie , nie samą ironią słuchacz żyje, muzyka jest super, pozdrawiam i oby Was nie spalili na stosie

muzyka owszem, ale prowadzący 7-10 żenada !!
Awatar użytkownika
Monia

Monia Czw Sty 11, 2018 12:32 pm

Niestety kiepsko, słuchanie obecnych prowadzących jest mało przyjemne, wynika to przede wszystkim z obecności Karoliny- Korwin- Piotrowskiej w studiu, a Michał Figurski to niestety nie Ciechan...Bardzo będzie brakowało mi duetu Zientarska- Ciechan. Pora zmienić radiostację.
Awatar użytkownika
am

am Czw Sty 11, 2018 3:04 pm

"edek" napisał(a): Nowa nazwa audycji: najgorszy program świata ........

Pomocy, co sensownego w eterze we Wro w tym czasie? Neta nie mam poza domem, tylko FM
Awatar użytkownika
am

am Czw Sty 11, 2018 10:06 pm

"Pablosz" napisał(a): jak film w Polsacie - przerywany zbyt długimi, nudnymi reklamami.
CIECHAN WRÓĆ!!

No właśnie, ciekawe czy statystyki potwierdzają to wrażenie, że więcej smęcenia niż muzy w tym paśmie teraz...

CIECHAN WRÓĆ!!!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość