WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Barera

Re: Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

Barera Wto Sty 30, 2018 11:49 am

Żal, żal. Przyłączam się do płaczących po Zientarskiej i Ciechańskim. Byli świetni, zgrani. Szczekotu pani Piotrowskiej po prostu nie trawię.
Awatar użytkownika
am

Re: Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

am Wto Sty 30, 2018 11:59 am

"D." napisał(a): Zdecydowanie wolałam

@D, musisz to powtarzać sześć razy, trzy dni z rzędu?
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Wto Sty 30, 2018 7:43 pm

Audycja z Ciechanem i Zientarską to był jedyny powód dla którego słuchałem Antyradia. Obecna audycja bardziej przypomina te od konkurencji, ale tam mają lepszą muzykę więc bye bye...
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Śro Sty 31, 2018 9:53 am

"oesu" napisał(a):
"markus" napisał(a): Najgorsze państwo świata to wg nich Polska? Dziękuję, postoję.

raczej chodzi o państwo Korwin-Figurscy tak rozumiem z kumunikatu

Chodzi o to że ta pani od ploteczek o d.pie maryny jest powiązana z TVN i chce nam wmówić że mieszkamy w najgorszym państwie Świata i tak będzie do kolejnych wyborów, po których (oby nie) staniemy się znowu zieloną wyspą.
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Pią Lut 02, 2018 9:19 am

Sorry, ale ich się nie da słuchać. Ona ciągle przerywająca, ciągle w wysokich rejestrach. Wiecznie te same tematy celebrytów. O matko to jest koszmarne.
Awatar użytkownika
leśnegacie

leśnegacie Pią Lut 02, 2018 11:42 am

Pani K.K.P ma na trzecie Pomyłka
Awatar użytkownika
Anty

Anty Pią Lut 02, 2018 11:50 am

A może władze Anty powróciłyby do red. Odrobiny Witolda? To by było coś! :) :)
Awatar użytkownika
Com

Com Pią Lut 02, 2018 11:54 am

A może władze Anty powróciłyby do red.Odrobiny Witolda? To by było coś! :) :)
Awatar użytkownika
Sterydos

Sterydos Pią Lut 02, 2018 11:57 am

Niestety muszę napisać "ZŁA ZMIANA".
Zamiast w drodze do pracy - uśmiać się trochę (dobra rozgrzewka o poranku) - teraz muszę zmieniać stacje. Chwilami zajeżdża (ciężko mi to pisać) Pudelkiem.
Pani Karolino - nie to radio!
Awatar użytkownika
Vw

Vw Pią Lut 02, 2018 4:18 pm

Dzisiaj Korwin miała wolne znowu można było posłuchać anty radia nie można słuchać jak żałośnie się lansuje Michał wyślij ją w kosmos niech nigdy nie wraca
Awatar użytkownika
Vw

Vw Pią Lut 02, 2018 11:33 pm

Zientarscy i Korwin Piotrowska dajcie sobie spokój z anty radiem błagamy Was
Awatar użytkownika
natalia

natalia Wto Lut 06, 2018 2:52 am

Korwin to dno.... nie moge tej kobiety sluchac. Tematy sa ....tak polityczne ze sory nie chce tego sluchac rano. Zientary i Ciechana sie swietnie sluchalo- byli zabawni a tematy byly mixem.
Awatar użytkownika
Ola

Ola Śro Lut 07, 2018 3:30 pm

To najgorsze co mogli zrobić. Przestałam słuchać Antyradia - właśnie przez nich.
Awatar użytkownika
hartge

hartge Śro Lut 07, 2018 11:19 pm

Proszę, błagam: przwróccie Piekną i Bestię! Obecnego duetu nie mogę strawić! Podobnie jak 20 kolegów z pracy, którzy jak ja, są wiernymi fanami Antyradia. A może lepiej powiedzieć - byli.
Awatar użytkownika
Antyfan

Antyfan Śro Lut 07, 2018 11:32 pm

Próbowałem słuchać, naprawdę. Nie da się. Niestety po 3 lata słuchania antyradia zmieniłem stację.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości