WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Monati

Re: Karolina Korwin-Piotrowska opisała wstrząsające historie mobbingu w prasie kolorowej. "Choroba totalna, krwi koryto"

Monati Wto Lip 12, 2022 8:51 am

Wytłumaczcie mi dlaczego tak jest ? bo naprawdę nie rozumiem - wszyscy wiedzą że te naczelne są psychopatkami a one krążą od pisma do pisma przez lata i zawsze są naczelnymi...
Awatar użytkownika
dokładnie

Re: Karolina Korwin-Piotrowska opisała wstrząsające historie mobbingu w prasie kolorowej. "Choroba totalna, krwi koryto"

dokładnie Wto Lip 12, 2022 8:56 am

Kwestia zasadnicza: "Szefami zostają ludzie, którzy nigdy nie powinni zarządzać nawet kurnikiem"
Awatar użytkownika
Kejt

Kejt Wto Lip 12, 2022 9:04 am

Pracowałam z Karoliną. Jej styl szefowania był odzwierciedleniem jej temperamentu: pasja, emocjonalność, power. Miała fajną, motywującą energię, czasem wybuchała, ale tak samo można było coś mruknąć do niej– nie stawiała się wyżej od innych i akceptowała charakter swoich współpracowników. W życiu bym nie powiedziała, że kogokolwiek mobbowała. A jak zaszłam w ciążę, to chodziła koło mnie, jak koło porcelanowej filiżanki– to dzięki niej też to był dla mnie spokojny czas, bo nie martwiłam się o pracę. Poza tym, kurde, ona tu została dziennikarką– zebrała historię innych. Dlaczego rozmywamy obraz tego, co się działo w kobiecych pismach?ORAZ– KKP nigdy nie kazała wycinać felietonu Gretkowskiej– ona się przeciwko temu zbuntowała i odeszła z redakcji.
Awatar użytkownika
maciek

maciek Wto Lip 12, 2022 9:14 am

"Czasami wybuchała, ale tak samo można było coś burknąć do niej "... Ps. siedziała i wycinała innymi w baraku pod Warszawą itd itd.
Awatar użytkownika
okoo

okoo Wto Lip 12, 2022 9:29 am

Pani zyje z bełkotu którego tez jjest czescią Naczelna plotkara z magla o polskim szol wiocha biznesie czyli medialnakiła
Awatar użytkownika
aa

aa Wto Lip 12, 2022 9:34 am

Czekam na historie z serwisu WP Kobieta za Machały jako naczelnego WP i jego ulubienicy-szefowej Kobietki.
Awatar użytkownika
Mery

Mery Wto Lip 12, 2022 9:34 am

Przyganial kociol garnkowi. To manewr wymijajcy ide o zaklad ze jak kpp zlapia na tym samym co lisa to takie wrzutki jak ta beda skladowa okolicznosci lagodzacych w sadzie. Sprytne bo wiadomo ze sama cisnela zespol
Awatar użytkownika
TR

TR Wto Lip 12, 2022 9:38 am

W swojej karierze z panią KP mam jedna przygodę, w której ta pani wykazała się kompletna ignorancja i zaatakowała bezbronnego człowieka. Mobbing to nie był, ale atak na kogoś innego wykorzystujac bezbronnego człowieka (którego uczuć kompletnie nie brała pod uwagę, jakby to było pudełko po butach, a nie żywy człowiek). Od tej chwili nie poważam.
Awatar użytkownika
KKP

KKP Wto Lip 12, 2022 9:42 am

To coś ustalmy: w Sukcesie odeszłam w dniu, kiedy wydawca, pan Jakubas, podjął decyzje o wycince felietonu Gretkowskiej. Reszta redakcji wycinała. Mnie przy tym nie było. Odrzuciłam jakiekolwiek propozycje mediacji, bowiem dla mnie wycinanie felietonu było objawem dziwnej choroby. O to, kto wycinał, pytajcie ludzi z redakcji ówczesnej. Niektórzy nadal są w mediach;) . Jakoś nie mam z nimi kontaktu;) dobrego dnia wszystkim. Buziaki. K
Awatar użytkownika
zofia

zofia Wto Lip 12, 2022 9:47 am

wszędzie ten sam syf, tylko na Lisa było zlecenie, bo jest prawdziwie niezależnym dziennikarzem, a nie panem od plotek
Awatar użytkownika
albinos

albinos Wto Lip 12, 2022 9:55 am

"bartek" napisał(a): Czy nie nadszedł czas na "opisanie " kim tak naprawdę jest w polskich mediach , KKP zwana przez tych , ktorymi sie wyręcza Karolcią ?

KKP od początku "kariery" nie szanowała współpracujących z nią ludzi, była megalomanką, nie mając jednocześnie specjalnych argumentów zawodowych. Walcząc o pozycję i promowanie siebie chwytała się żałosnych metod. Dziś, dla medialnego zaistnienia, podczepia się pod ważny i nośny temat. Osobowości się nie zmieni.
Awatar użytkownika
az

az Wto Lip 12, 2022 9:59 am

Karolino lepiej wytnij sobie nazwisko Korwin bo się kojarzy z narodowcem Januszem!
Awatar użytkownika
Kropka

Kropka Wto Lip 12, 2022 10:13 am

"Czytelniczka" napisał(a): Przeczytałam tekst - może i jest zlepkiem opowieści prawdziwych osób, ale jakoś nieudolnie skleconym. Sprytnie wyjaśniono totalną anonimowość. Ale skoro "kto wie, ten wie" - to osoby spoza kręgu "wiedzących" nie będą zainteresowane tematem. .
Myślę, że środowisko dziennikarskie wie, o kim jest mowa, jakie to pisma. Ta sprawa nie jest dla czytelników i czytelniczek, po to żeby urozmaicić im życie opowiastkami z życia innych ludzi, ale dla osób zainteresowanych. Nie wierzy Pani? Wiele osób nie wierzy, że ktos jest krzywdzony. Tak najłatwiej.
Awatar użytkownika
Hmm

Hmm Wto Lip 12, 2022 10:19 am

Ciekawe, czy RASP także pozwie Panią Karolinę za ten wpis... XD
Awatar użytkownika
Władysław

Władysław Wto Lip 12, 2022 10:24 am

Zdecydowana większość komentarzy tu jest nie na temat!!!! Ludzie, zajmijcie sie wspieraniem ofiar i oceną ich przełożonych. Lincz Piotrowskiej zróbcie gdzieś indziej. Moze i jest najgorszym czlowkiem na świecie, ale to nie jest wątek o niej!!!!!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości