WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ben

Karolina Korwin-Piotrowska poprowadzi audycję „Kino na podsłuchu” w Antyradiu

Ben Śro Sty 23, 2019 10:27 pm

KArolina zrobiła dobry ruch wchodząc na antenę z Figurskim- co by o nim nie gadać geniuszem radiowym. Ociepliła wizerunek i zdobyła sobie wielką rzeszę jego fanów i Antyradia.
Awatar użytkownika
Paweł

Re: Karolina Korwin-Piotrowska poprowadzi audycję „Kino na podsłuchu” w Antyradiu

Paweł Śro Sty 23, 2019 10:28 pm

"Ben" napisał(a): KArolina zrobiła dobry ruch wchodząc na antenę z Figurskim- co by o nim nie gadać geniuszem radiowym. Ociepliła wizerunek i zdobyła sobie wielką rzeszę jego fanów i Antyradia.
:))))
Awatar użytkownika
Prezes Naszego Klubu

Re: Karolina Korwin-Piotrowska poprowadzi audycję „Kino na podsłuchu” w Antyradiu

Prezes Naszego Klubu Czw Sty 24, 2019 12:08 am

Łubu dubu, łubu dubu...
Awatar użytkownika
.

. Czw Sty 24, 2019 3:09 am

Trudno
Awatar użytkownika
lol

lol Czw Sty 24, 2019 4:51 am

"Ben" napisał(a): KArolina zrobiła dobry ruch wchodząc na antenę z Figurskim- co by o nim nie gadać geniuszem radiowym. Ociepliła wizerunek i zdobyła sobie wielką rzeszę jego fanów i Antyradia.

Taki to geniusz jak z Dody diva operowa.
Awatar użytkownika
Nivea

Nivea Czw Sty 24, 2019 7:46 am

Na filmach się Pani Karolina zna. Nie ma co się rozpisywać bo to super wiadomość. Słucham poranka to będę słuchał programu filmowego. A teraz tak zwani „Znam się Lepiej” ,”zrobiłem lepszą karierę” Łapkujcie w dół :)))
Awatar użytkownika
maario97

maario97 Czw Sty 24, 2019 9:24 am

"Nivea" napisał(a): Na filmach się Pani Karolina zna. Nie ma co się rozpisywać bo to super wiadomość. Słucham poranka to będę słuchał programu filmowego. A teraz tak zwani „Znam się Lepiej” ,”zrobiłem lepszą karierę” Łapkujcie w dół ))

A ja tam cię polajkuje bo wszystko co przeczytałem zgadza się z tym co o tym myślę
Awatar użytkownika
Krycha

Krycha Czw Sty 24, 2019 9:40 am

Antyradio to bardzo dobre radio. Dobrze się słucha i jest czego posłuchać. Super prowadzący. Dajcie tylko większa moc nadajników bo sa słabe w Gdańsku. W przeciwieństwie do RMF, Eski czy innych podobnych.
Awatar użytkownika
krótko

krótko Czw Sty 24, 2019 1:52 pm

Bardzo fajnie. Trzymam kciuki i czekamy.
Awatar użytkownika
Deresz

Deresz Czw Sty 24, 2019 4:02 pm

Kino w Zetce- Torbicka, Meloradio ma Sołtysika, a teraz Piotrowska w Antyradio
Awatar użytkownika
joł

joł Czw Sty 24, 2019 4:42 pm

"Deresz" napisał(a): Kino w Zetce- Torbicka, Meloradio ma Sołtysika, a teraz Piotrowska w Antyradio

Mnie to rybka. I tak nie chodzę do świątyni popcornu.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Sty 24, 2019 7:38 pm

Szkoda że nie Korwin-Mikke.
Awatar użytkownika
Paihiwo

Paihiwo Pią Sty 25, 2019 11:16 pm

Nie do wiary Cesarzowa eteru kolejny program będzie mówić Znowu trzeba alternatywę poszukać Pani jest masakrycznie żenująca
Awatar użytkownika
Paihiwo

Paihiwo Pią Sty 25, 2019 11:24 pm

"lol" napisał(a):

Taki to geniusz jak z Dody diva operowa.
Weźcie ją z tego radia Duet z Figurskim nie do wysłuchania od 7 -10 tej Tego bardziej stwarza nie słucham
Awatar użytkownika
zbyszek

zbyszek Sob Sty 26, 2019 3:54 pm

Dzień dobry,

Szanowna Pani Redaktor,

W odpowiedzi na pytanie konkursowe informuję, że Roman Polański zdobył Oscara za film pt. "Pianista" w 2002 r.

Mam nadzieję, że to poprawna odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie
zd
Ps. Nie wiem czy to właściwe miejsce na odpowiedź??? ale innego nie znalazłem
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości