[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Karolina Korwin-Piotrowska przechodzi z felietonami z o2.pl do Opinie.wp.pl

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
E tam

Karolina Korwin-Piotrowska przechodzi z felietonami z o2.pl do Opinie.wp.pl

E tam Pon Lut 13, 2017 2:14 pm

To za daleko nie przechodzi. o2 i Wp to to samo. Teraz ma biurko bliżej drzwi
Awatar użytkownika
dron

Re: Karolina Korwin-Piotrowska przechodzi z felietonami z o2.pl do Opinie.wp.pl

dron Pon Lut 13, 2017 2:53 pm

Transfer roku .........biurka..........
Awatar użytkownika
Polak

Polak Pon Lut 13, 2017 3:58 pm

Nigdzie nie przechodzi. To jest to samo, ta sama grupa. Po prostu informatyk będzie zawieszał jej wpisy na wp, a nie na o2. Ona zapewne dalej będzie wysyłała mailem pod ten sam adres. To jakby nagle ogłoszenia dyrekcji szkoły sekretarka zaczęła wieszać w innej gablocie.
Awatar użytkownika
kama

kama Pon Lut 13, 2017 4:17 pm

dopiero co Pani Korwin-Piotrowska krytykowała WP....
Awatar użytkownika
Kama Kameleon

Kama Kameleon Pon Lut 13, 2017 11:02 pm

"kama" napisał(a): dopiero co Pani Korwin-Piotrowska krytykowała WP....

Pani KaPe krytykuje wszystko i wszystkich. To taka żółć, jak u pisowców, tylko zapacykowana różem.
Awatar użytkownika
anka

anka Wto Lut 14, 2017 2:42 pm

ostatnio popisała się bardzo: wymieszała z błotem katoli za nieprzyjmowanie "sierotek". dlatego zaprzestałam czytywanie jej treści, wiem, ze ona ma to gdzieś, ale ja już dzięki temu wiem do jakich ludzi nalezy
Awatar użytkownika
wiktor

wiktor Śro Lut 15, 2017 12:36 am

To się Grzesiunio pewnie ucieszył z takiego wzmocnienia w jego dziale, co? Hahaha
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości