[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Katarzyna Borowiecka po 13 latach pracy odchodzi z Trójki. „Postępująca korozja anteny”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bis

Katarzyna Borowiecka po 13 latach pracy odchodzi z Trójki. „Postępująca korozja anteny”

Bis Pon Maj 25, 2020 12:46 pm

Ojejku jejku jej;)
Awatar użytkownika
m.

Re: Katarzyna Borowiecka po 13 latach pracy odchodzi z Trójki. „Postępująca korozja anteny”

m. Pon Maj 25, 2020 12:55 pm

A w TVP dzieją się na antenie dużo gorsze rzeczy i tam jakoś wszyscy czują się znakomicie, ze spojrzeniem w lustro też problemu nie mają. Znamienne.
Awatar użytkownika
Bartos

Re: Katarzyna Borowiecka po 13 latach pracy odchodzi z Trójki. „Postępująca korozja anteny”

Bartos Pon Maj 25, 2020 12:57 pm

I warto dodać, że Pani Kasia jest laureatką "konkursu" grasz o staż. Bo nie tak jak to zapowiedziała nasza "nowa Trójka" (Pani Prezes, Pan Dyrektor i Pan WiceDyrektor), że zapraszamy dziennikarzy do Radia. Tylko kiedyś żeby być w zespole Trójki trzeba było się wykazać i wszyscy co się wykazali zostali pokochani przez słuchaczy.
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Pon Maj 25, 2020 1:05 pm

Ja w piątek złożyłem CV do Trójki a dzisiaj rano wysłałem im polecony, że rezygnuję.
Awatar użytkownika
animowany

animowany Pon Maj 25, 2020 1:13 pm

Dzisiaj tymbardziej trzeba sie wykazac...lojalnoscia wobec partiii
Awatar użytkownika
Jana

Jana Pon Maj 25, 2020 2:25 pm

A co tam u śmierdzącego Mana
Awatar użytkownika
aaa

aaa Pon Maj 25, 2020 3:08 pm

klasa, bdb dziennikarka
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Maj 25, 2020 6:14 pm

Może wrócić, bo przyszedł Kuba.
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Pon Maj 25, 2020 6:45 pm

Pani Kasiu! Słuszna decyzja, choć nieco spóźniona. Nieszczególnie intersują mnie tematy popkulturowe, ale potrafiłem słuchać pani audycji tylko dla samego delektowania się pani kinsztem radiowym
Dziękuję! I do usłyszenia...
Awatar użytkownika
Vip

Vip Pon Maj 25, 2020 8:21 pm

Obraz się zabierz zabawki z piaskownicy i zmykaj na kaszkę do jakiejś setki się wyżalić albo tokfm
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Wto Maj 26, 2020 12:28 am

Mam podobnie jak zwiadowca powyżej. Kultura pop to nie mój świat, ale audycji p. Kasi słuchałem dla jej profesjonalizmu. To naprawdę mistrzyni dziennikarstwa, jak z resztą gros tych redaktorów, którzy odeszli. Wielka szkoda, ale kto przyzwoity tam pozostał... Chyba tylko ci, którzy nie mają innego wyjścia - z czegoś żyć trzeba.
Awatar użytkownika
cichykacik

cichykacik Czw Maj 28, 2020 5:58 pm

Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości