[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Katarzyna Ciepielewska i Łukasz Sobolewski z TVP we wspólnej audycji w Trójce

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
BezOnaiOnbłagam

Re: Katarzyna Ciepielewska i Łukasz Sobolewski z TVP we wspólnej audycji w Trójce

BezOnaiOnbłagam Nie Paź 17, 2021 12:30 pm

Chyba najlepszym podsumowaniem jest to, że kiedy zaprasza się gościa, daje mu się przestrzeń. Petersburski mnie interesował jako słuchaczkę a nie nudzenie Sobolewskiego. Ja, ja, ja. I ta maniera w głosie, jakieś próby podkręcenia uwagi, faktycznie ją odciągające. Przerost formy nad treścią. Ciepielewska no cóż, kolejny raz potwierdza się zasada, że w radiu nie wystarczy wyglądać. Jej komentarze o Amy Winehouse, ręce opadają. Stereotypy. Po co mi wiedza o jej zdaniu? Kim ona jest? Po co mi jej propozycje muzyczne? Nie interesuje mnie. Ma być narzędziem dotarcia do gościa. Cała tajemnica. Poza tym prowadzący przeszkadzali sobie. Ich ego przeszkadzało. Pomysł na audycję dobry, gorzej z wykonaniem. Z resztą o czym mówić, jest w Trójce mistrzyni wywiadów i ciekawych rozmów, no ale to partyjny czas na sztuczne twory. Oddajcie tą audycję Petersburskiemu, zrobi ją milion razy lepiej!
Awatar użytkownika
RU

Re: Katarzyna Ciepielewska i Łukasz Sobolewski z TVP we wspólnej audycji w Trójce

RU Nie Paź 17, 2021 1:14 pm

Brak kompetencji, ignorancja i bezczelność "władz" PR. Potłukli chińską porcelanę a teraz kleją mieszając plastik z papierem ale cóż jeśli się nie ma honoru i za nic nie odpowiada mając za cel tylko pieniądze ... to nawet nie jest chamskie co robią,kur..stwo w czystej postaci !!!
Awatar użytkownika
Iza

Iza Nie Paź 17, 2021 1:50 pm

A kto słucha tego pisowskiego radia? Niszczą wszystko czego się dotkną.
Awatar użytkownika
Kri_

Kri_ Nie Paź 17, 2021 2:51 pm

Gwoli ścisłości, w TRUJCE!
Awatar użytkownika
Piter

Piter Nie Paź 17, 2021 2:57 pm

"BezOnaiOnbłagam" napisał(a): Chyba najlepszym podsumowaniem jest to, że kiedy zaprasza się gościa, daje mu się przestrzeń. Petersburski mnie interesował jako słuchaczkę a nie nudzenie Sobolewskiego. Ja, ja, ja. I ta maniera w głosie, jakieś próby podkręcenia uwagi, faktycznie ją odciągające. Przerost formy nad treścią. Ciepielewska no cóż, kolejny raz potwierdza się zasada, że w radiu nie wystarczy wyglądać. Jej komentarze o Amy Winehouse, ręce opadają. Stereotypy. Po co mi wiedza o jej zdaniu? Kim ona jest? Po co mi jej propozycje muzyczne? Nie interesuje mnie. Ma być narzędziem dotarcia do gościa. Cała tajemnica. Poza tym prowadzący przeszkadzali sobie. Ich ego przeszkadzało. Pomysł na audycję dobry, gorzej z wykonaniem. Z resztą o czym mówić, jest w Trójce mistrzyni wywiadów i ciekawych rozmów, no ale to partyjny czas na sztuczne twory. Oddajcie tą audycję Petersburskiemu, zrobi ją milion razy lepiej!

Hmm, a co mówiła o Amy Winehouse, bo nie słucham tego radia już, może od czasu do czasu włączę na słuchanie audycji Kaczkowskiej? To radio wymagało odświeżenia, ale na pewno nie zaorania na zasadzie spalonej ziemi. Robienie z radia przedłużenia TVP Info jest żenujące. Polityki i politruków już jest dość w tv i internecie (wszystkich opcji). Liberałowie to zdecydowanie nie moja bajka, ale jeśli obecne ekipa nie potrafi stworzyć solidnego radia bez politycznych i światopoglądowych wtrętów, to kończ waść, wstydu oszczędź!
Awatar użytkownika
Edyta

Edyta Nie Paź 17, 2021 4:28 pm

"Echhhhhh" napisał(a): Co propozycja to atrakcje. Oby się nie skończyło jak z Łukowską i awanturą o demoralizujące teksty w utworach, dawanie d... faki i ch..., zagrażające zdrowiu i życiu rekordy Guinnessa i spazmatyczne komentarze w Budziku. Nowa jakość Polskiego Radia naprawdę powala:)
Słuchałam, to był samobój. Niesmaczne, wulgarne, prostackie. Dziwną obiera drogę Trójka.
Awatar użytkownika
TTT

TTT Nie Paź 17, 2021 6:30 pm

"Alex" napisał(a): Jest genialnym operatorem i reżyserem (to jakaś nowość w jego CV).

Biedak usiłował coś klecić po znajomości, jak wziął leasing na Mustanga.
Błyskawicznie się go pozbył podobnie jak Czerska pozbyła się Ciechana :)
Awatar użytkownika

***** *** Nie Paź 17, 2021 9:17 pm

***** ***!
Awatar użytkownika
Gran

Gran Nie Paź 17, 2021 9:29 pm

Zapraszanie do audycji Pana Petersburskiego to jakaś próba ratowania go? Usiłowano wciskać jego dzieła do TVP ABC. To było dramatycznie złe, nudne, nieciekawe. Teraz chyba go już nie ma. Po co komu taki gość? I to jeszcze przez trzy godziny?
Awatar użytkownika
zbyszu w podróży

zbyszu w podróży Pon Paź 18, 2021 10:07 am

Słuchałem w aucie od ok. 11.40 do Serwisu TrUjki. Przez jakieś 10 minut gaworzenie prowadzącego o jego uwielbieniu dla zespołu Ira...Gość audycji jedynie w tle, próbował coś powiedzieć: "tak", "acha", "yyy"... Dramat!!!

Egzaltacja w głosie i samouwielbienie ( jak ja ja ja kocham zespółol IRA)
Awatar użytkownika
Hh

Hh Pon Paź 18, 2021 9:31 pm

Nie kopcie leżącego!
Awatar użytkownika
Barteks

Barteks Pon Paź 18, 2021 10:45 pm

Fajna audycja na luzie. Rozmowa a nie odpytywanie. Kilka ciekawych, różnorodnych propozycji muzycznych, choć nie wszystkie z mojej bajki. Ale będę wracał.
Awatar użytkownika
Wicja

Wicja Czw Paź 21, 2021 2:48 pm

"Alex" napisał(a): A propos mitomanii - ostatnia wersja dlaczego przyszedł do Trójki: bo nie sztuką jest pójść tam gdzie jest dobrze, sztuką jest pójść tam gdzie źle i uratować i wybawić... I nie jest tam dla tych 30 tysi. On ma hajsu jak lodu. Jest genialnym operatorem i reżyserem (to jakaś nowość w jego CV). Reasumując jest w słusznej sprawie! Ratuje Trójkę:):):)

najbardziej by jej pomógł gdyby z niej odszedł
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości