WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Barbara

Re: Katarzyna Hejke-Gójska poprowadzi „Sygnały Dnia”. „Wsłuchujemy się w głosy słuchaczy”

Barbara Pon Lut 19, 2018 8:02 pm

Ciamkanie, sapanie jąkanie , czy to jest Polskie Radio?
Awatar użytkownika
r2

Re: Katarzyna Hejke-Gójska poprowadzi „Sygnały Dnia”. „Wsłuchujemy się w głosy słuchaczy”

r2 Śro Lut 28, 2018 6:59 pm

Ta pani niech idzie w pierony na Nowogrodzka do wizjonera albo do rydzyka
Awatar użytkownika
r2

r2 Śro Lut 28, 2018 7:00 pm

Awatar użytkownika
r2

r2 Śro Lut 28, 2018 7:01 pm

Awatar użytkownika
Ania

Ania Pią Mar 02, 2018 2:29 pm

Myślałam, że może jestem nieobiektywna...
Jak rano słyszę tę panią, to od razu mam złe nastawienie na cały dzień. Tak się myli, powtarza się, okropny, nieprzyjemny głos, a jak za długo mówi to traci wątek i się zaczyna jazda z ....yyyyyy... eeeeeeeee.... Czasami wydaje się, że w trakcie swoich wywodów - je kanapkę.
Wyraźnie lubi mówić, choć mówi niewyraźnie... Przeglądy prasy zamieniły się "szeleszczenie"...
Wywiady - mocno tendencyjne i upolitycznione.... Wcina się rozmówcom w ich wypowiedzi i chyba nigdy nie ustąpiła. To gość musi przestać mówić.........

Pani Katarzyno,
Proszę spróbować kariery gdzie indziej.
Psuje Pani najlepszą audycję w Polskim Radiu.
Awatar użytkownika
Helena

Helena Pon Mar 05, 2018 5:38 pm

Nareszcie!!!
Awatar użytkownika
Ania

Ania Sob Mar 10, 2018 7:42 pm

Czy to refleksja, czy może tylko urlop ?
Awatar użytkownika
Krystyna

Krystyna Sob Mar 10, 2018 8:25 pm

Wierzymy ze refleksja połączona z pożegnaniem!!!!
Awatar użytkownika
Alicja

Alicja Pon Mar 12, 2018 2:26 pm

Jest gorzej niż myślałam znowu to samo słaba audycja, słabe wywiady Pancia mamrocze po staremu, wstyd!!!!
Awatar użytkownika
J.R

J.R Wto Mar 13, 2018 1:14 am

Z przykrością muszę stwierdzić, iż Pani Katarzyna Hejke - Gójska nie potrafi czytać. Tak, i to jest fakt. Za każdym razem, kiedy przedstawia przegląd prasy w Sygnałach Dnia, - dostaję przysłowiowej cholery. Jak Ona się męczy biedulka, przeciąga wyrazy, zmienia końcówki i w dodatku jakoś tak stęka. Wydaje mi się, że nabytek PR w osobie tej Pani, to wyraźny owoc protekcji.
Awatar użytkownika
ROMAN

ROMAN Śro Mar 14, 2018 12:04 am

Coś mi się widzi, iż ta Pani znalazła zatrudnienie w Pr.1 Polskiego Radia, wyłącznie protekcji i układom. Jak może być inaczej, skoro nie potrafi nawet czytać. Kto nie wierzy, niech wysłucha Sygnałów Dnia z Jej udziałem. Ileż tam stękania, przekręceń wyrazów itp.
Awatar użytkownika
Franek

Franek Pią Mar 16, 2018 9:00 pm

Wiadomo, że sytuacja jest wyraźnie określoną, wszystkie ptaszki cwierkaja że są układy ale układy powinny być na poziomie nie taki wstyd, jaki redakcja podjęła z p. Gojska.
Awatar użytkownika
A.

A. Pią Mar 23, 2018 3:02 pm

Na 57 opinii - same negatywne, żadnej pozytywnej.... a pani Gójska ? trwa niewzruszona.
Sugestie Słuchaczy spływają po niej jak woda po gęsi :-(
Trzeba się rozstać z ulubioną poranną audycją, bo dłużej słuchać się tego nie da.
Dzisiejszy "wywiad" z Panią Lubnauer - skandaliczny. Obie mówiły jednocześnie, z wyraźną przewagą pani "redaktor". Nie wiem po co zadawała pytania Zaproszonej osobie, jeśli nie pozwalała na nie odpowiedzieć.
Żałosne !
Awatar użytkownika
Fisia

Fisia Pią Mar 23, 2018 4:53 pm

Zycze sobie SYGNALY DNIA sprzed roku z Panem Danielem i Grzesiowskim codziennie to byla przyjemnosc sluchania od 6 ,10 do 9 brak tej codziennosci oby wrocili codziennie a nie tylko od czasu do czasu
Awatar użytkownika
Franek

Franek Pią Mar 23, 2018 11:59 pm

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią, miło się do pracy wychodziło, było profesjonalnie i kulturalnie. Teraz jest żenada, co na to Szanowna Redakcja Szefowie, Naczelnik, przecież ten wstyd idzie na cały świat!!!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości