WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pani Magdo pani to powiem

Re: Katarzyna Zacharska odchodzi z Radia Nowy Świat, bo "słuchacze wolą audycje muzyczne"

Pani Magdo pani to powiem Wto Paź 19, 2021 1:50 pm

Muzyki to ja słucham.na YouTube..to co lubię kiedy lubię. Po co mi do tego radio? Radia słucham dla gadania pani Magdo.
Awatar użytkownika
Przecinek

Re: Katarzyna Zacharska odchodzi z Radia Nowy Świat, bo "słuchacze wolą audycje muzyczne"

Przecinek Wto Paź 19, 2021 2:16 pm

"Pani Magdo pani to powiem" napisał(a): Muzyki to ja słucham.na YouTube..to co lubię kiedy lubię. Po co mi do tego radio? Radia słucham dla gadania pani Magdo.

To dalej sobie słuchaj. A stosuj czasami przecinki, bowiem trudno zrozumieć, co chcesz przekazac.
Awatar użytkownika
Edi

Edi Wto Paź 19, 2021 2:37 pm

Typowe - nie słuchałem ale skrytykuję.

A publicystyka zawsze jest trudniejsza w odbiorze niż muzyka.
I trudniejsza do stworzenia
Awatar użytkownika
Tekboy

Tekboy Wto Paź 19, 2021 3:07 pm

To jest dobra wiadomość. To chyba byla najslabsza audycja w RNS. Prowadzaca strasznie męczyła sie i słuchaczy. Pozdrawiam i zachecam do sluchania i patronowania 🙂
Awatar użytkownika
orion2

orion2 Wto Paź 19, 2021 3:21 pm

Niech sobie przypomnę... kto i dlaczego popierał Witolda Laskowskiego w reformowaniu Trójki?
Awatar użytkownika
orion2

orion2 Wto Paź 19, 2021 3:24 pm

Jak za czasów W. Laskowskiego w Trójce. Ma grać muzyczka. I nie gadać za długo, bo sluchacz przybyły tutaj z eremefu tego nie lubi.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Wto Paź 19, 2021 3:47 pm

"walter" napisał(a): Nie do końca rozumiem w czym jest problem? Skoro Pani Redaktor prowadząc autorską audycję doprowadza do spadku słuchalności to rozwiazanie jest jedno. Zlikwidowanie tej audycji. Prosty i znany schemat od dziesięcioleci.

Nie jest jedno. Może być kilka rozwiązań. Najpierw trzeba zadać sobie pytanie, czy dzień i godzina emisji jest dobrana właściwie. "Piosennik" w poniedziałkowy poranek też się nie sprawdzi. Kolejną możliwością jest poszerzenie formatu, korekta lub zmiana optyki prowadzenia, a dopiero na końcu likwidacja.
Awatar użytkownika
Zaściankowiec

Zaściankowiec Wto Paź 19, 2021 3:49 pm

Żeton się nie patyczkuje. Radiowa Trójka okrzepła. Odeszli wszyscy obrośnięci w piórka gwiazdorzy. Nadal nadaje program o niebo lepszy od komercyjnych przodowników.
Awatar użytkownika
Haha

Haha Wto Paź 19, 2021 3:58 pm

"Xyz" napisał(a): Chyba spadają patroni nie przez jedną audycję mówioną. Dzisiaj zbierają 600 tys. miesięcznych wpłat, a w szczycie było w okolicach 750 tys. Gdzieś uciekło 150 tys. - 2-3 wypłaty roczne pensji dla 2-3 osób. W 357 trend wznoszący - 689 tys. miesięcznych wpłat. RNŚ będzie grało jeszcze wiele lat, ale na antenie będzie tylko Mann, Nogaś i Zamachowski. Praca społeczna dla idei.

Niepotrzebnie się pan produkuje, to takie wpisy, wprost zmuszające do słuchania 357, bo to takie wspaniałe i że prawie... każdy powodują, że omijam szerokim łukiem to radio i przestałem być patronem.
A jeśli walczy pan o liczby, to to RNŚ nadal ma więcej słuchaczy niż 357.
Awatar użytkownika
Jack

Jack Wto Paź 19, 2021 3:59 pm

"byku" napisał(a): Bardzo mnie to smuci, ale tam trwa jakaś wewnętrzna erozja. Zaś argument - słuchacze wolą audycje muzyczne to to jest jakieś kuriozum.
W R357 Plac na Rozdrożu, Guru Life (Tomka Gorazdowskiego), Obszary Obszany czy Bistro Kasi Pruchnickiej i kilka innych gadanych audycji w tym dla wielu kontrowersyjna audycja Strzyczkowskiego słuchaczy przyciągają.
Problemem jest chyba zbytni polityczny przechył w lewo całego RNŚ i robienie audycji gadanych pod tezę. W R357 było na początku podobnie z audycją z Berlina. NA szczęście szybko sie Komasów pozbyto

Nie każdemu odpowiada pro PiSowski przechył 357, zwany "kontrowersyjnym"
Awatar użytkownika
Grube lolo

Grube lolo Wto Paź 19, 2021 4:02 pm

ale to jest piękna prawda o Madzi. Dziad pozostanie dziadem, a baba babą.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Wto Paź 19, 2021 4:03 pm

"hmm" napisał(a): Nic dziwnego. W radyjku zapocony grubcio agitka jak za komuny

No i kolejny komentator sytuacji w RNŚ, który zapragnął zabłysnąć publicznie swoją głupotą.
Awatar użytkownika
Szybarcki

Szybarcki Wto Paź 19, 2021 4:15 pm

Pani dyrektor dzieli i rządzi.
Jak zawsze na cudzy koszt.
Awatar użytkownika
Styna

Styna Wto Paź 19, 2021 4:35 pm

Pamiętam, kiedyś trafiłam na rozmowę pani Zacharskiej z Beatą Pawlikowską
Miałam nadzieje, ze padnie choć jedno „mniej wygodne” pytanie - czy o poziom neurotyczny książek, czy o słynne leczenie depresji
Nic
Banalne pytania - do bólu przewidywalne i jeszcze banalniejszy odpowiedzi
Ale byłam w ogóle zbulwersowana, ze ktoś zaprasza Pawlikowska w RNS
Dałam szanse tej audycji jeszcze kilka razy - niepotrzebnie
Banalne pytania na które trudno było interesująco odpowiedzieć
To była naprawdę słaba audycja
Awatar użytkownika
Krakus

Krakus Wto Paź 19, 2021 5:36 pm

Czyli więcej spoconego poruszającego się flegmatycznie pierdzacego boczka na antenie ..
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości