WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Lukasz

Re: Katarzyna Zdanowicz napisała książkę o żonach himalaistów. "Momentami traciłam wiarę"

Lukasz Sob Wrz 18, 2021 5:04 pm

Świetnie Kasia
Awatar użytkownika
non-pasaran

Re: Katarzyna Zdanowicz napisała książkę o żonach himalaistów. "Momentami traciłam wiarę"

non-pasaran Sob Wrz 18, 2021 5:35 pm

ja rozumiem napisala ksiazke o zonach himalaistow...ale po co..??kogo to naprawde obchodzi co maja do powiedzenia kobiety facetow,totalnych introwertykow,ktorzy laza po tych gorach i narazaja sie na smierc oraz osierocenie dzieci...oraz zostawienie zon bez srodkow na dalsze zycie...??/
Szerokiej publicznosci to na pewno nie obchodzi....czyli ksiazka tak naprawde dla kogo...???
Rozumiem,ze dziennikarka poprawila swoija pozycje spoleczna i zawodowa oraz finansowa...Nie jest teraz juz tylko dziennikarka ,ale AUTORKA!!!..no,a to sie na rynku liczy...
Teraz pewnie powstana kolejne ksiazki" zony aktorow,zony gornikow...tez zawod niebezpieczny i ekstremalny,bardziej niz himalaaistow,bo nikt im nie daje grubej forsy ze sponsoringu.., dalej zony kolarzy,,,zony zapasnikow...zony rezyserow ,zwlaszcza tych od hardcorowych produkcji..zony lekarzy z frontu covidowego..tez hardcorowe...itd..itd...
Latwe .lekkie i przyjemne trzeba tylko pozwolic gadaac,a potem to przelac na papier....
Nikomu nie potrzebna ksiazka,ktora wyladuje w biedrze po zlotowie za sztuke,a jak i to sie nie sprzeda to na przemial....
Awatar użytkownika
Dentysta

Dentysta Sob Wrz 18, 2021 8:15 pm

"dh" napisał(a): Te rozchylone usta na zdjęciu to jakieś porażenie nerwu? Przykra sprawa.
Nie , to taki nawyk jakie stosują kobiety gdy stoją przed mężczyzną od którego coś chcą - to zapowiedź , obietnica tego co może cię spotkać jeśli dasz jej to co ona chce. Ale czy spełni ? To zależy czy jeszcze w przyszłości możesz jej coś dać lub zaoferować.........
Awatar użytkownika
qba

qba Sob Wrz 18, 2021 10:46 pm

"non-pasaran" napisał(a): ja rozumiem napisala ksiazke o zonach himalaistow...ale po co..??kogo to naprawde obchodzi co maja do powiedzenia kobiety facetow,totalnych introwertykow,ktorzy laza po tych gorach i narazaja sie na smierc oraz osierocenie dzieci...oraz zostawienie zon bez srodkow na dalsze zycie...??/
Szerokiej publicznosci to na pewno nie obchodzi....czyli ksiazka tak naprawde dla kogo...???
Rozumiem,ze dziennikarka poprawila swoija pozycje spoleczna i zawodowa oraz finansowa...Nie jest teraz juz tylko dziennikarka ,ale AUTORKA!!!..no,a to sie na rynku liczy...
Teraz pewnie powstana kolejne ksiazki" zony aktorow,zony gornikow...tez zawod niebezpieczny i ekstremalny,bardziej niz himalaaistow,bo nikt im nie daje grubej forsy ze sponsoringu.., dalej zony kolarzy,,,zony zapasnikow...zony rezyserow ,zwlaszcza tych od hardcorowych produkcji..zony lekarzy z frontu covidowego..tez hardcorowe...itd..itd...
Latwe .lekkie i przyjemne trzeba tylko pozwolic gadaac,a potem to przelac na papier....
Nikomu nie potrzebna ksiazka,ktora wyladuje w biedrze po zlotowie za sztuke,a jak i to sie nie sprzeda to na przemial....
mnie obchodzi
Awatar użytkownika
Byczek

Byczek Sob Wrz 18, 2021 11:51 pm

Kobieta, która bierze sobie za męża himalaistę, wie, że on wkrótce zginie. Dla mnie to jest ukryty plan na kolejnego, normalnego już męża. Wspomniał o tym Dawkins w książce Samolubny gen.
Awatar użytkownika
Vbb

Vbb Nie Wrz 19, 2021 8:51 am

Piekna kobieta
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Nie Wrz 19, 2021 9:29 am

Kogo obchodzi ta ksiazeczka
A do chodzących po górach szukają poklasku jakie TO ma znaczenie dla reszty żadnego banda egoistow szukajaca poklasku i sławy ps baby lubią cierpieć mają wtedy te swoje emocje A związki z lamusami dają im TO
Awatar użytkownika
YKK

YKK Nie Wrz 19, 2021 10:05 am

Ilu tu się gnojków złazło - chyba, że to jeden szybki w miłości, który w ten sposób leczy swoje kompleksy. Tak czy siak gratuluję dzbanie.
Awatar użytkownika
Ciekawy

Ciekawy Nie Wrz 19, 2021 1:40 pm

W gruncie rzeczy interesujące jest jedynie to, co owe panie miały w głowach, kiedy wiązały się z tak zapatrzonymi w siebie osobnikami?
Awatar użytkownika
Marek

Marek Nie Wrz 19, 2021 4:25 pm

Super rozmowa w tvn24. Czekam na Polskę i Świat. Swoją drogą Skórzyński z aferą mailową nie wbudza takich emocji jak Pani.Tak trzymać.Niech piszą flustraci😅
Awatar użytkownika
Chris

Chris Nie Wrz 19, 2021 4:29 pm

Ja widzę Kasię w Faktach.Zajebista
Awatar użytkownika
Kaz

Kaz Nie Wrz 19, 2021 4:31 pm

Gratulacje!
Awatar użytkownika
Lidka

Lidka Nie Wrz 19, 2021 4:39 pm

Gdyby Pani napisała co innego też byłoby źle. Gdyby Pani nagrała audiobooka masakra, Ci co tak nie lubią Pani głosu na pewno mieliby dużo do powiedzenie.Nie czytajcie, nie oglądajcie.Macie tyle programów😅 Pewnie już im lepiej.Super głos, świetna fryzura! Trzymam kciuki.Ja książkę kupie:)
Awatar użytkownika
Jeremi

Jeremi Nie Wrz 19, 2021 7:26 pm

Pani Katarzyno, jestem pod wrażeniem i gratuluję kolejnego sukcesu.
Awatar użytkownika
Mieczysława

Mieczysława Nie Wrz 19, 2021 9:03 pm

Kupię książkę i przeczytam. Gratuluję, aby napisać, trzeba włożyć ogrom pracy. Żałosne te jęki frustratów.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości