WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Tomek

Re: Katarzyna Zdanowicz napisała książkę o żonach himalaistów. "Momentami traciłam wiarę"

Tomek Nie Wrz 19, 2021 9:27 pm

Gratuluję. Dobra robota.
Awatar użytkownika
literowka

Re: Katarzyna Zdanowicz napisała książkę o żonach himalaistów. "Momentami traciłam wiarę"

literowka Pon Wrz 20, 2021 11:30 am

Cóż, jeżeli pisze tak, jak swoje posty na Instagramie, to korektor miał dużo do poprawiania w tej książce.
Awatar użytkownika
Corozon

Corozon Pon Wrz 20, 2021 11:00 pm

No to teraz sama ze sobą przeprowadzi wywiad, będzie pasjonujący, odkrywczy i wyciskający łzy z wszystkich dziurek. Dramat.
Awatar użytkownika
Ela J

Ela J Wto Wrz 21, 2021 11:16 pm

Kaśka skończ pisać te wychwalne komentarze. Psa obchodzi twoja idiotyczna książka o patrialchalnych związkach kur domowych z zakompleksionymi facetami szukającymi uznania...
Awatar użytkownika
tyle

tyle Śro Wrz 22, 2021 12:48 pm

Promowanie poważnej zdawałoby się książki za pomocą frywolnego zdjęcia autorki jest żenujące.
Awatar użytkownika
Lucy

Lucy Śro Wrz 22, 2021 1:36 pm

A co ma być zasłonięta. Może w worek załobny miałaby się ubrać.Też byłoby źle.Pani Kasiu tak się nie podoba, że poświęcają swój czas i piszą.Brawo
Awatar użytkownika
Art

Art Śro Wrz 22, 2021 4:51 pm

"Lucy" napisał(a): A co ma być zasłonięta. Może w worek załobny miałaby się ubrać.Też byłoby źle.Pani Kasiu tak się nie podoba, że poświęcają swój czas i piszą.Brawo

Może sobie zrobić zdjęcie w bikini i nim promować swoją "literaturę", tak jak Blanka Lipińska i podobne wynalazki. Daleko do nich już nie ma.
Awatar użytkownika
Himalaista

Himalaista Wto Paź 05, 2021 10:18 pm

Kto to czyta !? Mam wrażenie że wydawcy podejmą się druku każdej osoby rozpoznawalnej, bez względu co ma do powiedzenia.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość