Forum Podziel się swoimi przemyśleniami. Wypowiedz się! Zaloguj się Zarejestruj się

Katarzyna Zdanowicz przeszła z Polsat News do TVN24

Katarzyna Zdanowicz przeszła z Polsat News do stacji TVN24. Na antenie kanału informacyjnego Grupy TVN zadebiutuje dzisiaj o godz. 11.00.

Przeczytaj cały artykuł »

Dyskusje dotyczące Telewizji

Post tvnowiec » Pią Lip 20, 2012 1:06 am

TVN24 bierze takie "gwiazdy", przeżuwa a potem wypluwa.
tvnowiec

Przeczytaj cały artykuł »

Re: Katarzyna Zdanowicz przeszła z Polsat News do TVN24

Post Poraj » Pią Lip 20, 2012 3:25 am

w tym przypadku nie mówimy o "gwiazdach", polsat news to niszowy kanał. Jedyną gwiazdą (vide osobą popularną) polsatu jest Gugała, a że jest osobą naprawdę mierną i dla wielu ze swym poziomem żenującą, to tylko pokazuje "jakość" telewizji targetowanej do wsi i małych miasteczek. A oni w Warszawie sądzą, że jest inaczej:) wake up niespełnieni, tylko TVN24 to profeska, PN i INFO to gnioty dla sołtysa - wiem, że brutalnie, ale mam nadzieję rzeczowo. Pani Zdanowicz jedyne co się może przytrafić dobrego w TVN, to własnie zostanie gwiazdą, bo póki co nikt tej pani nie rozpoznaje (poza zapewne szerokim kółkiem wzajemnej adoracji na etatach, a nawet umowach o dzieło, u pana solorza). W najgorszym wypadku pani Zdanowicz dołączy do grona wielkich niespełnionych, ale do końca walczących o pracę w mediach (takie osoby kończą w Kawach czy Herbatach i innych pseudo programach) - pani Zdanowicz życzę powodzenia!
Poraj

Post adasdafe » Pią Lip 20, 2012 4:22 am

w TVN24 weryfikacja nastąpi o wiele szybciej niż to miało w PN....
adasdafe

Post nick » Pią Lip 20, 2012 7:21 am

Szybko się ta kariera zwinie też. Polsat się pozbył kłopotu, tvn. szybko się przekona...
nick

Post Janusz » Pią Lip 20, 2012 7:47 am

Jest Sliczna i szkoda ze bedzie pracować z najbardziej znienawidzoną przez widzow wiecznie przerywającą rozmówcom Pochanke.
Janusz

Post czarownica » Pią Lip 20, 2012 10:34 am

No to kto odszedl.....musza miec w tym tabloidzie straszny klopot, skoro biora obcych....no chyba, ze ta pani jest siostra, ciocia, bratanica, albo czyjas nowa laska....
czarownica

Post greg » Pią Lip 20, 2012 11:25 am

Polsat News nie dawał jej rozwoju zawodowego?? A jednak miałem rację że TVN 24 to najlepsza stacja informacyjna w Polsce.Brawo Pani Katarzyno!!
greg

Post cst » Pią Lip 20, 2012 11:34 am

Minęło 30 minut, już mnie ta pani mocno wymęczyła. Zastanawiałem sie kiedy tvn24 ściągnie ją z anteny. Już wiem. Teraz serwis prowadzi Igor Sokołowski. Ciekawe czy wróći. Najbardziej szkoda mi p. Tadlii. Była najlepsza, ładna a oni ją ot tak oddali do upadającej TV"P"
cst

Post maki » Pią Lip 20, 2012 12:26 pm

czy to prawda, ze poza Zdanowicz poszly do TVN jeszcze inne osoby?
maki

Post jatowiem » Pią Lip 20, 2012 1:02 pm

nieprawda !!!! za to odchodza...........juz wkrotce...
jatowiem

Post anijaa » Pią Lip 20, 2012 1:31 pm

greg napisał(a):Polsat News nie dawał jej rozwoju zawodowego?? A jednak miałem rację że TVN 24 to najlepsza stacja informacyjna w Polsce.Brawo Pani Katarzyno!!

Pewni ludzie juz się nie rozwiną, no moze jak papier toaletowy ewentualnie::) Musi jeszcze troche dziewyczyna poczytac, pouczyc się...
anijaa

Post mireczkaaa » Pią Lip 20, 2012 1:33 pm

Poraj napisał(a):w tym przypadku nie mówimy o "gwiazdach", polsat news to niszowy kanał. Jedyną gwiazdą (vide osobą popularną) polsatu jest Gugała, a że jest osobą naprawdę mierną i dla wielu ze swym poziomem żenującą, to tylko pokazuje "jakość" telewizji targetowanej do wsi i małych miasteczek. A oni w Warszawie sądzą, że jest inaczej:) wake up niespełnieni, tylko TVN24 to profeska, PN i INFO to gnioty dla sołtysa - wiem, że brutalnie, ale mam nadzieję rzeczowo. Pani Zdanowicz jedyne co się może przytrafić dobrego w TVN, to własnie zostanie gwiazdą, bo póki co nikt tej pani nie rozpoznaje (poza zapewne szerokim kółkiem wzajemnej adoracji na etatach, a nawet umowach o dzieło, u pana solorza). W najgorszym wypadku pani Zdanowicz dołączy do grona wielkich niespełnionych, ale do końca walczących o pracę w mediach (takie osoby kończą w Kawach czy Herbatach i innych pseudo programach) - pani Zdanowicz życzę powodzenia!

No rzeczywiście - Warszawa - to miasto - wystarczy spojrzeć na wlotówkach w niedzielę popołudniu, jak owa intelygencja wraca z ziemniakami od rodziców. Człowieku, najwyrazniej jesteś ze wsi i boli Cie to bardzo:) Bo wieś to stan umysłu - czego jestes ewidentnym przykładem i niestetey trudno Ci będzie to wyleczyć.
mireczkaaa

Post redaktór » Pią Lip 20, 2012 3:05 pm

laska tak pusta, że zaraz się tam wydawcy przekonają, że nic z niej nie będzie, oprócz podróbki sharon stone (jak jej się wydaje;) podobno dostała w PN propozycje "nie do odrzucenia" - albo tv biznes, albo do widzenia (nawet mąż - dyrektor wiatru - nie mógł jej uratować) wiec niby "sama się zwolniła"........
redaktór

Post Gruby » Pią Lip 20, 2012 4:43 pm

Ale jej się pierwszy dzień trafił:) przynajmniej się nagadała o USA
Gruby

Post Jacus » Pią Lip 20, 2012 4:45 pm

Czyzby znow pocztek ulewania frustratow z Polsatu?
Jacus

Następna
Statystyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

Ostatnie tematy na forum

Gorace dyskusje miesiaca