WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jarek dobrowolski

Re: Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy: „Kler” jest obrzydliwy i de facto antypolski, zbojkotujmy go w obronie kapłanów

jarek dobrowolski Śro Wrz 26, 2018 12:10 pm

Kapłani już dawno sami odarli się z godności, tolerujac i ukrywajac pedofilię.
Awatar użytkownika
IVAN DRAGO

Re: Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy: „Kler” jest obrzydliwy i de facto antypolski, zbojkotujmy go w obronie kapłanów

IVAN DRAGO Śro Wrz 26, 2018 12:10 pm

Cóż film"KLER" jest tym co tak naprawdę dzieje się w kościele katolickim. Wszystko to co kościół próbuje ukryć aby opinia publiczna się o tym nie dowiedziała. Księża to też ludzie którzy tak jak inni popełniają błędy i. Ale nie usprawiedliwia ich to,że powinni dawać przykład a nie molestować,kraść i ogarniać kasę z tac po każdej mszy św.
Awatar użytkownika
wiola kisiel

wiola kisiel Śro Wrz 26, 2018 12:10 pm

Dlaczego film, który pokazuje całą obłudę księży i tego co robią, ma być złym filmem? Nie jestemw stanie pojąć tego rozumowania...
Awatar użytkownika
Janina Niemaj

Janina Niemaj Śro Wrz 26, 2018 12:11 pm

Na polskie produkcje do kina chodzę niezmiernie rzadko, wychodząc z założenia, że oglądając niskobudżetówki na telewizyjnym ekranie niewiele się traci. W przypadku "Kleru" zaciekli krytycy, autorzy wezwań do bojkotu i inne matoły (bo w większości nie oglądali filmu) osiągnęli jedno - NA TEN FILM PÓJDĘ DO KINA NA PEWNO. W związku z tym myślę, że Smarzowski powinien im podziękować.
Awatar użytkownika
mateusz goździkowski

mateusz goździkowski Śro Wrz 26, 2018 12:11 pm

Ale jak kapłani odzierają z godności kobiety, homoseksualistów czy niewierzących to wszystko jest w porządku i im wolno?
Awatar użytkownika
paweł em

paweł em Śro Wrz 26, 2018 12:11 pm

Im wieksze zamieszanie w temacie filmu tym lepiej się sprzeda...
Awatar użytkownika
Krystian Surlej

Krystian Surlej Śro Wrz 26, 2018 12:12 pm

Antypolski film 😜 przez ten cały szum co robią te wszystkie organizacje Pro kisielem. Ludzie bardziej chcą go zobaczyć. Dla mnie ten film pokazuje obłudę kościoła i ich hipokrytyzm ale o tym wiedza wszyscy łącznie z zainteresowanym. A nazywać film antypolskim. Ludzie przecież kościół to cały świat a nie tylko polska !!! Smarzowski pokazał sytuacje ludzi którzy ten kościół tworzą. A jeżeli ci ludzie się tego boja. To tylko świadczy o tym ze tak jest !
Awatar użytkownika
Tomek Szut

Tomek Szut Śro Wrz 26, 2018 12:12 pm

Film jest antywatykański, a nie antypolski. Polska,już i tak jest przez funkcjonariuszy tego państwa okradana z ogromnych pieniędzy, ale matoły tego nie widzą, zapatrzeni w tych szamanów bez opamiętania. Prawdziwy patriota to ten, który nie godzi się na coroczne uszczuplanie budżetu Państwa dla kleru o 14 miliardów złotych, które faktycznie mogłyby pomóc wielu grupom społecznym! Przykład: dofinansowanie służby zdrowia
Awatar użytkownika
Hau

Hau Śro Wrz 26, 2018 12:13 pm

Jestem katolikiem, w młodości oaza, później odnowa w duchu świętym itp. No i wprost nie mogę doczekać się piątku, bilety kupione, dobre miejscówki zaklepane. Boli mnie bardzo, że kościół jest zakłamany i nie potrafi sam z siebie przyznać się do błędów, otworzyć archiwa i oczyścić się z tego syfu.
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Śro Wrz 26, 2018 12:22 pm

Hahahahaha turlam sie pod stołem ze śmiechu, czytając te lewackie wpisy.

Film "Kler" jest antypolski, antykatolicki i zakłamuje rzeczywistość, która jest zgoła inna. Smarzowski stworzył film na podstawie napisanego scenariusza, a nie faktów. Oczywiście w demokratycznym kraju jest to możliwe. Jednak niedopuszczalne jest propagowanie lewackich wartości, które zakłamują historię Polskiego Kościoła Katolickiego. Polska jest krajem chrześcijańskim, w którym powinno sie promować tylko konserwatywne wartości.

Tyle w temacie!
Awatar użytkownika
pikuś

pikuś Śro Wrz 26, 2018 12:33 pm

cytat
""Kler" jest obrzydliwy" -
niema to jak konstruktywna krytyka
Awatar użytkownika
Galfryd

Galfryd Śro Wrz 26, 2018 12:36 pm

Piramidą nonsensu jest, jak zwykle GazPol, której "dziennikarz" pyta, czy ktokolwiek zna księdza pedofila ? Problemem z pedofilią w kościele katolickim jest jej ukrywanie - co do zasady to ciężkie przestępstwo. Zatem KAŻDY, kto zna księdza pedofila, zobowiązany jest, przynajmniej moralnie, poinformować o tym fakcie prokuraturę.
Awatar użytkownika
AR

AR Śro Wrz 26, 2018 12:40 pm

NIKT NAM NIE BĘDZIE MÓWIŁ (ANI KOLEŚ W CZARNEJ SUKIENCE ANI ŻADEN POLITYK) CO MAMY A CZEGO NIE MAMY OGLĄDAĆ. WYPAD Z NASZEGO ŻYCIA
Awatar użytkownika
Hektor

Hektor Śro Wrz 26, 2018 12:48 pm

Ja tam film chętnie zobacze choć jestem katolikiem WIRZĘ W BOGA A NIE W KSIĘDZA
Awatar użytkownika
Marek

Marek Śro Wrz 26, 2018 12:54 pm

Ja się tam cieszę, że moje podatki (m.in.) poszły na sfinansowanie KLER-u. Wreszcie na coś sensownego.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości