[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kinowe premiery w serwisach VOD mogą być trwałym trendem. „Koronawirus zmienia relacje w branży filmowej”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Ewelina Puzderko

Kinowe premiery w serwisach VOD mogą być trwałym trendem. „Koronawirus zmienia relacje w branży filmowej”

Ewelina Puzderko Sob Mar 28, 2020 10:42 am

No niestety ceny w kinach za bilet (oprócz Warszawy) to ok. 15 zł. Sprzedawanie filmu VOD za 35 zł to nieporozumienie. Piractwo znowu będzie większe.
Awatar użytkownika
Hektor

Re: Kinowe premiery w serwisach VOD mogą być trwałym trendem. „Koronawirus zmienia relacje w branży filmowej”

Hektor Sob Mar 28, 2020 10:43 am

Wprowadzenie filmu na platformy strimingowe to bardzo dobry ruch szkoda tylko że nic się nie da zrobić z pirackimi kopiami które rosną jak grzyby po deszczu na popularnych portalach do wymiany plików typu P2P (popularne torrenty )
Awatar użytkownika
dh

Re: Kinowe premiery w serwisach VOD mogą być trwałym trendem. „Koronawirus zmienia relacje w branży filmowej”

dh Sob Mar 28, 2020 10:45 am

Nie, kinowe premiery w serwisach VOD nie mogą być stałym trendem. Bo film jest od razu dostępny na pirackich stronach za darmo.
Awatar użytkownika
internauta

internauta Sob Mar 28, 2020 11:59 am

Kiedy premiera "Zenka" na VOD? Wszyscy teraz wracają filmy do sieci, tylko nie TVP.
Awatar użytkownika
Majkk

Majkk Sob Mar 28, 2020 2:35 pm

"internauta" napisał(a): Kiedy premiera "Zenka" na VOD? Wszyscy teraz wracają filmy do sieci, tylko nie TVP.

z biura reklamy TVP VOD wynika że Zenek ma pojawić się w niedługim czasie
Awatar użytkownika
kl

kl Sob Mar 28, 2020 7:46 pm

Kina mają problem, na 100%
Awatar użytkownika
hehehejter

hehehejter Sob Mar 28, 2020 9:01 pm

"dh" napisał(a): Nie, kinowe premiery w serwisach VOD nie mogą być stałym trendem. Bo film jest od razu dostępny na pirackich stronach za darmo.

I na CDA. tak tak. wiem wiem. tralalala.
Awatar użytkownika
cda tralala

cda tralala Nie Mar 29, 2020 11:50 am

"hehehejter" napisał(a):
"dh" napisał(a): Nie, kinowe premiery w serwisach VOD nie mogą być stałym trendem. Bo film jest od razu dostępny na pirackich stronach za darmo.

I na CDA. tak tak. wiem wiem. tralalala.

Skywalker Odrodzenie dostępnyn od kilku dni. A moze to tylko moja wyobraźnia? Buźka :)
Awatar użytkownika
majkk

majkk Nie Mar 29, 2020 3:37 pm

Te wszystkie filmy są dostępne praktycznie od razu po premierze na płatnych serwisach, wystarczy dobrze poszukać ;)
zresztą tak jest przecież od zawsze
Awatar użytkownika
Kachna

Kachna Nie Mar 29, 2020 10:26 pm

Strasznie słaby. Nie trzyma w napięciu, oczywisty ze aż boli. Tekst mojegosyna: to teraz oczekujmy kto z bohaterów wypowie przekręcone przysłowie „ odwracać kota do góry...”
Główny aktor - naprawdę dno. Przykro mi ale dno.
Szyta grubymi nićmi story. Acha: i nie jest o hejcie: jest o zwykłym psychopatycznym oszuście manipulatorze. Tyle
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość