WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ekspert

Re: Klaudia Jachira obciążeniem wizerunkowym dla KO, zniechęci niezdecydowanych wyborców (opinie)

ekspert Czw Wrz 26, 2019 11:32 am

Byłem kiedyś na kabarecie Marka Majewskiego i Pani Jachyra była jego gościem ze swoim kilkunastominutowym występem . Uważam się za osobę z dużym poczuciem humoru ale pominąwszy fakt , ze występ był monotematyczny i dotyczył tylko Braci Kaczyńskich , PIS , Smoleńska itd . , to był przede wszystkim nieśmieszny , bardzo kiepski aktorsko . Czułem się zażenowany , ale jeszcze bardziej zażenowany czułem się kiedy cała sala głównie starszych widzów mokotowskiego domu kultury zarykiwała się ze śmiechu ........
Awatar użytkownika
sg

Re: Klaudia Jachira obciążeniem wizerunkowym dla KO, zniechęci niezdecydowanych wyborców (opinie)

sg Czw Wrz 26, 2019 11:48 am

Śmieszą mnie te opinie speców od marketingu i polityki oburzonych kandydowaniem Jachiry. Gdyby tych samych ekspertów spytać o kandydaturę eks marszałka Kuchcińskiego albo pani Krynickiej to piali by z zachwytu nad mocną strategią PiS.
Awatar użytkownika
lol

lol Czw Wrz 26, 2019 11:49 am

"taaa" napisał(a):
"rozbawiony" napisał(a):
"taaa" napisał(a): w twoich rojeniach albo cynicznych kłamstwach.NO ale dobrze,że w naszym anie w tenkraju,to już postęp.
Czyżbyś zaprzeczał że zbliżamy się do standardów wschodnich? Pokaż mi kraj w którym wysoki urzędnik po ujawnieniu kontaktów z przestępcami nie wyleciałby z hukiem z urzędu. Chyba tylko w krajach wschodnich
czyżbyś zaprzeczał?
trudno to pojąć,prawda?jeśli to rojenia,jeśli cynizm i kłamstwa an potrzeby narracji i internetowego hejtu,szumu,to nie wygłupiaj się z tym pytaniem.Tak samo z jego treścią.Właśnie mieliśmy najwyższe w tym kontekście,czego nei omżna powiedzieć ani o poprzednich rządach ani o ubabranych politykach opozycji;tam masz takie standardy i standarty o jakich piszesz.
Czyżbyś zaprzeczał?
Matko jedyna,ktoś śmie zaprzeczać,ale nie,to inemożliwe,aż spytam.Na wszelki wypadek i z grzecnzości.

Skąd Ty jesteś? Z Rosji kacapie, że jednego zdania nie umiesz ani stylistycznie, ani ortograficznie sklecić po Polsku?
Awatar użytkownika
dojna zmiana

dojna zmiana Czw Wrz 26, 2019 11:51 am

"sg" napisał(a): Śmieszą mnie te opinie speców od marketingu i polityki oburzonych kandydowaniem Jachiry. Gdyby tych samych ekspertów spytać o kandydaturę eks marszałka Kuchcińskiego albo pani Krynickiej to piali by z zachwytu nad mocną strategią PiS.
Nie wspominając już o Pawłowicz
Awatar użytkownika
wlad

wlad Czw Wrz 26, 2019 12:14 pm

"Ma darmową kampanie" napisał(a): Laska ma najlepszą kampanię dzięki TVP info. 24h o jachirze mówią A wiadomo że nie jest ważne jak mówią byle mowic. Założę się się dostanie więcej głosów niż kidawa
To prawda. Oczywista perspektywa dla PO. Ona przebija w chamstwie palikota, a w głupocie joannę s-wielgus. Po 4 latach jachiry na mównicy, PO ma wybory ustawione. I bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Coca-cola

Coca-cola Czw Wrz 26, 2019 12:17 pm

Nie świruj Jachira, nie świruj - zjedz sneakersa.
Awatar użytkownika
ogórek

ogórek Czw Wrz 26, 2019 12:22 pm

I banana.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Czw Wrz 26, 2019 1:08 pm

Patologia Obywatelska tak było jest i będzie, wyborco masz wybór
Awatar użytkownika
Gryzlak

Gryzlak Czw Wrz 26, 2019 1:17 pm

Można wyśmiewać ateistów, wegetarian, obrońców zwierząt, cyklistów Ale jak ktoś robi sobie drwiny z katolików, z wykorzystywania katastrofy smoleńskiej do celów politycznych to wtedy wielkie larum Pani Jachira działa na zasadzie wahadła, które odbija w drugą stronę
Awatar użytkownika
Gryzlak

Gryzlak Czw Wrz 26, 2019 1:19 pm

"Cpj" napisał(a): Zobaczymy po wyniku 13 września. KO ma tak nudny program, iż nikt rozsądny nie zagłosuje za starymi dziadkami. Opinie ekspertów mają znikoma wartość, tak jak badania sondazowe. Coś tam pokazują, ale wynik zawsze jest niezgodny z rzeczywistością. Klaudia Jachira dociera do młodych, niezdecydowanych. A tego nie ma PO, która jest partią na wymarciu. Jej propozycje są powieleniem socjalnego programu PiS, nie kieruje przekazu do elit wielkomiejskich. Wynik PO może mieścić w granicach 20-24%. Przyczyną to leśne dziadki, które zapragnęły władzy. Schetyna nie nadaje się na przywódcę oporu wobec PiS. Tworzy partię PiS bis.
Odsunięcie ludzi skompromitowanych i nieudolnych powinno się zacząć od elit platformy.
A czego Ty oczekujesz od programu wyborczego Ma być szoł W PiS-ie są igrzyska ale potem będzie płacz
Awatar użytkownika
Nina

Nina Czw Wrz 26, 2019 1:23 pm

Platforma po prostu walczy tylko tam , gdzie ma szanse wygrać. A w Warszawie ma, i wszyscy dobrze wiemy, że Jachira raczej do Sejmu wejdzie. PO nie walczy o żadną wygraną w wyborach, chodzi o wyszarpanie, utrzymanie stanu posiadania i możliwość jakiekolwiek komunikatu o sukcesie (typu: "ooo, no proszę, w Warszawie wygraliśmy, elity sa za nami a reszta to wsioki, ciemnogrody i głosuja za PiS" Warszawa to prestiż)
Zastanawiam się tylko czy rzeczywiście to dobrze rozkminili, bo o ile w skali Warszawy Jachira im pomoże, to przez Jachirę w skali krajowej stracą ogrom głosów. No ale nie takie mózgi nad tym siedziały jak ja, więc wierzę, że jest to sprytna, głęboko przemyślana strategia pana Grzegorza Schetyny i że będzie dobrze, że ogłoszą wielkie zwycięstwo a w Sejmie polskim zasiądą tak wybitne jednostki jak pani Klaudia. I miej nas Boże w opiece. :D :D :D A przy okazji jestem ciekawa jak bardzo Barbara Nowak ma ochotę strzelić Jachirę w twarz za quiz o kończynach. Ale pewnie nie strzeli , bo B Nowak to babka z klasą.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Wrz 26, 2019 1:58 pm

Nie wiem co z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
Duży

Duży Czw Wrz 26, 2019 3:16 pm

A miałem głosować na KO ale żenada spowodowała zmianę planów
Awatar użytkownika
bo to jest

bo to jest Czw Wrz 26, 2019 3:20 pm

wynajęta zdzira i sabotazystka,ktora ma osłabić nadzieję Polakow n odsunięcie Pisu od koryta.
Awatar użytkownika
Dokladnie to samo

Dokladnie to samo Czw Wrz 26, 2019 3:21 pm

"Duży" napisał(a): A miałem głosować na KO ale żenada spowodowała zmianę planów

Jak wystawiają taki syf to znaczy ,ze nie traktują mnie poważnie a jak nie traktują mnie poważnie to ma trzódkę schetynowa w hemoroidach
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości