WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
AW

Koalicja Obywatelska promuje się z hasłem „#SilniRazem”. PiS wytyka hejt, rzeczniczka Lewicy krytykuje, Lis mobilizuje

AW Pon Wrz 16, 2019 9:02 pm

Koalicja Obywatelska ma najnowocześniejsze kampanie wyborcze w Polsce. To dlatego ich doceniam.
Awatar użytkownika
Rita Tita

Re: Koalicja Obywatelska promuje się z hasłem „#SilniRazem”. PiS wytyka hejt, rzeczniczka Lewicy krytykuje, Lis mobilizuje

Rita Tita Pon Wrz 16, 2019 9:18 pm

Tomasz Lis= lizodup platformy obywatelskiej = zdrajca narodu polskiego.
Awatar użytkownika
JGVHY

Re: Koalicja Obywatelska promuje się z hasłem „#SilniRazem”. PiS wytyka hejt, rzeczniczka Lewicy krytykuje, Lis mobilizuje

JGVHY Pon Wrz 16, 2019 10:39 pm

BABA
Awatar użytkownika
tommy_f

tommy_f Pon Wrz 16, 2019 11:06 pm

Raz, że Lis daje kolejny dowód, że jest politykiem, dwa - punktem 2. prosi o nie obrażanie. Nie dalej jak kilka dni temu w kilku wpisach opisywał polityków partii rządzącej per "cymbały". Monty Python by tego lepiej nie wymyślili.
Awatar użytkownika
JanuszePlatformy

JanuszePlatformy Pon Wrz 16, 2019 11:13 pm

Dobrze rozumiem, że partia, która chce rządzić 40 milionowym krajem dopiero miesiąc przed wyborami słucha rad izraelskiej agencji PR i za ich głosem zmienia lidera i przerywa bojkot TVP a nie potrafi sprawdzić głupiego hasztaga w necie? Zabrakło pieniędzy na przedłużenie kontraktu z agencją, która by przewidziała taki kryzys po sprawdzeniu hasztagu? Czy po prostu jesteśmy januszami polityki.........?
Awatar użytkownika
#SilniRazem

#SilniRazem Wto Wrz 17, 2019 12:29 am

Czekamy na światłe rady od sędziego Łączewskiego.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości