WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
DonPedro

Re: „Kogo nie słychać” - pracownicy Trójki przeciw odsunięciu Spór i Zaleśnej od serwisów informacyjnych

DonPedro Czw Paź 20, 2016 7:04 pm

Sorry, dla mnie to wyjatkowy osiołek. Nie rozumie, co czyta.
Awatar użytkownika
Agosh

Re: „Kogo nie słychać” - pracownicy Trójki przeciw odsunięciu Spór i Zaleśnej od serwisów informacyjnych

Agosh Czw Paź 20, 2016 7:27 pm

"oko" napisał(a): Sosnowski dalej jątrzy???
Pisowski centusiu......... Dużo ci płacą za komentarze? Może się wysil trochę. Chociaż zwolennika PiSu nie stać na coś bardziej pracochłonnego i mądrzejszego......... Do tego trzeba myśleć!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
gjon

gjon Czw Paź 20, 2016 10:27 pm

"Według nieoficjalnych doniesień" - a jakie są oficjalne powody?
Awatar użytkownika
tomek z gdanska

tomek z gdanska Czw Paź 20, 2016 10:29 pm

Przez trzydzieści parę lat, odkąd słucham trójki i tylko trójki tylko dwa razy zdarzyło mi się wyłączać poszczególne audycje. Pierwszy raz w latach 2005-07, kiedy to po raz pierwszy PiS chciał przejąć moje kochane radio i zrobić z niego swoją rozgłośnię jedynie słusznej prawdy i teraz jest ten drugi raz. Obecne audycje prowadzone przez totalnych amatorów (gość się nazywa Lisicki, czy jakoś tak podobnie), czytanie własnej książki przez Wilksztajna (to dopiero narcyzm, albo nikt nie chciał tego czytać), reklamy gościa niedzielnego i zawartych w nim "niesamowitych" artykułów i wymiana poszczególnych oosób kojarzonych wyłącznie z trójka (np. Dyrektor Jethon). Znowu jest to samo. Chcą przejac moje radio i mówię kategoryczne NIE. Zostawcie moje radio i nie zamieniajcie go w Radio Maryja. Trzymam kciuki za Wasze akcje obronne. Pewnie to nie ostatnia niestety. Pamiętajcie wszyscy na najbliższe wybory marsz!!!!!
Awatar użytkownika
Tola

Tola Czw Paź 20, 2016 10:38 pm

Zleciało się pisiorów jak nigdy. Znaczy boli.
Awatar użytkownika
Jola

Jola Czw Paź 20, 2016 10:45 pm

Trójka nie jest wasza, drogie chłopaki z Nowogrodzkiej, Pereiry, Paczuskie i Wildsztajny. Nie uda się jej tak zeszmacić jak Jedynki czy TVP. A wiecie dlaczego: bo to jest inteligenckie radio.
Już czekam na Bukartyka i Manna.
Awatar użytkownika
tiktak

tiktak Czw Paź 20, 2016 11:09 pm

"Jam" napisał(a): Gdziescie byli herosi mili gdy Skowrońskigo zwolnili?!
Nie było ich. Wcześniej zwolnił ich Skowroński
Awatar użytkownika
umiarkowany i rozsądny

umiarkowany i rozsądny Pią Paź 21, 2016 12:02 am

Pajacyki. Trzeba było się zwolnić z pracy, jak coś nie pasuje.
Awatar użytkownika
ROB

ROB Pią Paź 21, 2016 1:26 am

Te PISowskie gnidy sobie za dużo pozwalają
Awatar użytkownika
radiomaniak

radiomaniak Pią Paź 21, 2016 11:30 am

"waw" napisał(a): Śmieszą mnie te żałosne protesty. No i co z tego że zmienili czytaczy?
Uświadomcie sobie, że naprawdę czasy "wielkiej Trójki" czy jak to zwać, się skończyły
nikogo to nie obejdze
Te panie nie tylko czytały, one także REDAGOWAŁY! Zapewne redagowały niewłaściwie, nie te informacje, które "powinny"...
Awatar użytkownika
Chory na Tójkę

Chory na Tójkę Pią Paź 21, 2016 12:13 pm

Komu przeszkadza mądre radio-myślę,że nikomu mądremu!Słucham Mojego Radia ponad czterdzieści lat,zawsze płaciłem abonament narażając się na kpiny otoczenia i po raz kolejny ktoś mi serwuje danie którego nie zamawiałem i każe za to płacić.Chce mi się zwymiotować na biurko Pierwszego Cynika pana Prezesa Kurskiego
Awatar użytkownika
Ucho

Ucho Pią Paź 21, 2016 3:25 pm

.Chce mi się zwymiotować na biurko Pierwszego Cynika pana Prezesa Kurskiego.
Ojej, jaki Pan mądry. A Kurski to co a propos Radia ma?
Awatar użytkownika
grom

grom Pią Paź 21, 2016 5:07 pm

"Pan Adam" napisał(a): Mogą też "zamieścić" w dziale kadr swoje wypowiedzenia. A później zmienić pracę i wziąć kredyt.

pan, panie Adamie raczej słuchaczem Trójki nie jest a na pewno nie był. gdyby tak było tych BZDETÓW by pan nie PISał
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Romuald

Romuald Pią Paź 21, 2016 8:42 pm

"waw" napisał(a): No i co z tego że zmienili czytaczy?

Jak ktoś wychował się na komercyjnym chłamie, to kulturę i sztukę ma za nic...
Awatar użytkownika
słuchacz Złote Przeboje

słuchacz Złote Przeboje Sob Paź 22, 2016 11:21 am

Najlepszym protestem zawsze będzie niesłuchanie Trójki. W końcu liczba słuchaczy ma bezpośredni wpływ na zyski z reklam, a bez nich żadne radio nie przeżyje (zresztą nie tylko rozgłośni radiowych to dotyczy).
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości