[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kolejni dziennikarze żegnają się z Trójką, nie widzą dla siebie miejsca w Polskim Radiu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
słuszną linię ma nasza władza

Re: Kolejni dziennikarze żegnają się z Trójką, nie widzą dla siebie miejsca w Polskim Radiu

słuszną linię ma nasza władza Wto Wrz 29, 2020 10:38 am

Wygląda na to , że po tych super zdrowych zmianach na koniec roku Trójka będzie testować przebicie poziomu 3 % słuchalności na historyczne 2,9.
Awatar użytkownika
Jagoda

Re: Kolejni dziennikarze żegnają się z Trójką, nie widzą dla siebie miejsca w Polskim Radiu

Jagoda Wto Wrz 29, 2020 10:51 am

To jest jednak mistrzostwo. Przeczyścić trójkę i nie płacić odpraw czekoladowym zbowidowcom. Szacun dla Pani Prezes
Awatar użytkownika
Mundi

Mundi Wto Wrz 29, 2020 10:55 am

"słuszną linię ma nasza władza" napisał(a): Wygląda na to , że po tych super zdrowych zmianach na koniec roku Trójka będzie testować przebicie poziomu 3 % słuchalności na historyczne 2,9.

Muzyka jest zdecydowanie lepsza niż jeszcze kilka miesięcy temu
Awatar użytkownika
Ixi

Ixi Wto Wrz 29, 2020 11:00 am

A mogli zostawić Strzyczkowskiego ... , ale pycha nie odpuszcza tak łatwo.
Awatar użytkownika
qba

qba Wto Wrz 29, 2020 11:35 am

"Kowal" napisał(a): Wreszcie Trójka zostaje oddana Polakom. Postkomunistyczna Sitwa ustawiona po stanie wojennym przez Towarzyszy - sama nazywająca się "zespołem" chcąc nie chcąc pakuje manatki razem z pociotkami..
ile lat za komuny mógł mieć p. Wyżga? Pomyśl co piszesz.
Awatar użytkownika
słuchaczT

słuchaczT Wto Wrz 29, 2020 11:54 am

"kanada" napisał(a): Jak odchodził ( a z tego co wiem to musiał odejść) filar muzyczny - Paweł Kostrzewa około 2004 roku to gdzie solidarnie rzucali papierami Gacek i Stelka?

W maju 2020 emeryt poprzestawiał utwory na liscie i wywindował gniota i nagle rzucaja papierami.
Jeszcze tym z publicystyki się nie dziwię - radio ma zmienić charakter na bardziej muzyczny, ale ci od muzyki, że idą w siną dal? Powodzenia. Dowiem, się przy okazji o kolejnych internetowych sezonowych stacyjkach i videoblogach.

Ps. Rosiak też zaczyna szorowac na dnie - patrzcie na wyświetlenia na you tube.

Dzięki za trzeźwą ocenę rzeczywistości.
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Wto Wrz 29, 2020 12:00 pm

Doktor Kamińska - "wielkie gratulacje".
Awatar użytkownika
Słuchacz jednak

Słuchacz jednak Wto Wrz 29, 2020 12:07 pm

"B. Krzyk" napisał(a): Doktor Kamińska - "wielkie gratulacje".

Dołączam się do "Gratulacji"

-> Doktor Kamińska vel Czabańska
Awatar użytkownika
Ali Baba

Ali Baba Wto Wrz 29, 2020 12:10 pm

"Ludwik " napisał(a): Państwo to JA! ups... TRÓJKA TO JA! Mentalne zawłaszczenie anteny a stopniu absolutnym. A tymczasem prezes Benbenek likwiduje Radio Wa-wa i zakłada radio Super Nova. I co? I nic! Nie ma rozdzierania szat i podniosłych apeli. Ciekawe.

Głupek to ja, to ja, to ja, ja, ja. Ja słuchać trójka, ja trójka, a może ósemka - ja nie wiedzieć. My tu piszemy o trójce, a głupi pisiorek wrzuca Radio Wawa
Awatar użytkownika
pippo

pippo Wto Wrz 29, 2020 12:12 pm

"Kowal" napisał(a): Wreszcie Trójka zostaje oddana Polakom. Postkomunistyczna Sitwa ustawiona po stanie wojennym przez Towarzyszy - sama nazywająca się "zespołem" chcąc nie chcąc pakuje manatki razem z pociotkami..

Dobre, naprawdę dobre. Jakbym czytał "Prawdę" w latach 30tych minionego wieku, tylko trzeba by zamienić postkomunistyczna na faszystowska.
Awatar użytkownika
Ali Baba

Ali Baba Wto Wrz 29, 2020 12:13 pm

"Wkurzony Lechu." napisał(a):

Oj durny ty durny Polaku. Będziesz miał za to sepleniącego Kodyma. A słuchalność nie podskoczy oj nie, ciekawe co wtedy zrobi Kamińska.

Oczywiście ogłosi sukces
Awatar użytkownika
ALEKSANDER

ALEKSANDER Wto Wrz 29, 2020 12:28 pm

Polskie Radio -nie tylko Trójka- to dziś przypomina Stadninę w Janowie.
Ten sam sposób zarządzania , ten sam efekt...
Mam nadzieje ,że kiedyś ktoś każeZWRÓCIĆ PIENIĄDZE POBRANE PRZEZ PREZESÓW KTÓRZY DZIAŁALI NA SZKODĘ TYCH WSZYSTKICH INSTYTUCJI..
Awatar użytkownika
Orzeł z czekolady

Orzeł z czekolady Wto Wrz 29, 2020 12:33 pm

Towarzyszu Czabański! Nie ustawajcie w walce o lepszy, nowy świat. Wasza postawa jest godna naśladowania przez młodszych towarzyszy, co należy nieustannie powtarzać przez wszystkie tuby, tak, aby weszło w krew umiłowanemu Narodowi!
Awatar użytkownika
Ok.

Ok. Wto Wrz 29, 2020 2:07 pm

Skończyło się prywatne radio za państwowe pieniądze.
Awatar użytkownika
3Słuchacz

3Słuchacz Wto Wrz 29, 2020 3:18 pm

"Box" napisał(a): Wyżga to też legendarny dziennikarz Trójki ? Od 2018 ?

Patrycjusz bardzo szybko został zaakceptowany przez prawdziwych(!) słuchaczy, przede wszystkim, za kulturę słowa i kulturę osobistą. Sposób prowadzenia audycji i rozmawiania ze słuchaczami został doceniony i wybaczono mu to, że pojawił się na miejscu wcześniejszego ulubieńca, pana Roberta K., którego zmuszono do podjęcia decyzji (wraz z Arturem A.) o wyborze pomiędzy prywatnym a politycznym.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości