[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kolejni dziennikarze żegnają się z Trójką, nie widzą dla siebie miejsca w Polskim Radiu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
3Słuchacz

Re: Kolejni dziennikarze żegnają się z Trójką, nie widzą dla siebie miejsca w Polskim Radiu

3Słuchacz Wto Wrz 29, 2020 3:20 pm

"pippo" napisał(a):
"Kowal" napisał(a): Wreszcie Trójka zostaje oddana Polakom. Postkomunistyczna Sitwa ustawiona po stanie wojennym przez Towarzyszy - sama nazywająca się "zespołem" chcąc nie chcąc pakuje manatki razem z pociotkami..

Dobre, naprawdę dobre. Jakbym czytał "Prawdę" w latach 30tych minionego wieku, tylko trzeba by zamienić postkomunistyczna na faszystowska.

A najciekawsze jest to, że filarami oczyszczania są ludzie, którzy współtworzyli to radio w latach 80-tych... :)
Awatar użytkownika
trójkowy beret

Re: Kolejni dziennikarze żegnają się z Trójką, nie widzą dla siebie miejsca w Polskim Radiu

trójkowy beret Wto Wrz 29, 2020 3:58 pm

"Kowal" napisał(a): Wreszcie Trójka zostaje oddana Polakom. Postkomunistyczna Sitwa ustawiona po stanie wojennym przez Towarzyszy - sama nazywająca się "zespołem" chcąc nie chcąc pakuje manatki razem z pociotkami..

Tak oczywiście wszyscy komuniści co mają po 30 i 40 lat, za to zostają towarzysze Wolski (sekretarz podstawowej komórki partyjnej w 1981 r, w partii do końca) i Reszczyński, prowadził Telexpress, "ocieplał wizerunek" Jaruzelskiego, organizował jego spotkania z młodzieżą, współpracował z młodym Kwaśniewskim, w partii do końca).
Awatar użytkownika
Lis

Lis Wto Wrz 29, 2020 4:16 pm

"Ambasador San Escobar" napisał(a):

jesteś kowal, bo z zakutym łbem czy inna przypadłość?
trzeba ten łeb otworzyć i zobaczyć czy coś tam wogole jest ,jak nie może służy do siedzenia zamiast tyłka ? 😂
Awatar użytkownika
cyryl

cyryl Wto Wrz 29, 2020 4:50 pm

"Kolega" napisał(a):
"ksiuk" napisał(a): Baron i Metz. CZEKAMY.

Dajcie im spokój. Oni wiedzą, że nie znajdą nigdzie roboty za te pieniądze ani nawet roboty w ogóle. Inne radia zwalniają i biorą stażystów. Trzeba być durniem, żeby przez podszepty internetowych trolli rezygnować z pracy, gdy nie ma perspektyw znalezienia innej. Dyrektorzy przychodzą i odchodzą, a jak się ma robotę, to trzeba ją trzymać.

O honorze najwięcej gadają ci, co mieszkają z rodzicami i nie mają dzieci.

Dziwna klasyfikacja. A o odwadze najwięcej gadają właściciele młynków do kawy z roku 1999.
Awatar użytkownika
szymon

szymon Wto Wrz 29, 2020 4:52 pm

"Krakus" napisał(a):
"szymon" napisał(a):
"Krakus" napisał(a):
No co Ty, 90% Polaków woli decydować o życiu innych niż o swoim.

Jasne, 90 proc. Polaków nie podejmuje samemu decyzji o własnym życiu. Krasnoludki to za nich robią. Podejmują pracę, płodzą dzieci, żenią się, zmieniają pracę, wybierają miejsce urlopu. Tak. To krasnoludki robią za 90 proc. Polaków.

W moim komentarzu znalazło się takie magiczne słowo "woli". Jak już się komentuje to warto zrozumieć co się komentuje.

Ależ oczywiście, że moja odpowiedź była w konwencji woli. Jak się czyta odpowiedź to warto uruchomić inteligencję.
Awatar użytkownika
antyfan

antyfan Wto Wrz 29, 2020 4:54 pm

"Marian35" napisał(a): Skoro wielu mogło pracować i robić kariery w stanie wojennym to w czym widzą problem dziś? Nie przesadzajmy komuś coś może się nie podobać ale wolność słowa i możliwość rozwijania się jest dziś o wiele większa niż za komuny. Doceńcie to i szanujcie słuchaczy!

Otóż to.

Na przykład taki Kaczkowski:

1968 - a on grał
1970 - a on grał
1976 - a on grał
1981 - a on grał
1988 - a on grał
2020 - a on nie gra, bo złapano jego kumpla na przestawianiu piosenek na liście
Awatar użytkownika
wikip

wikip Wto Wrz 29, 2020 4:58 pm

"3Słuchacz" napisał(a):
"Box" napisał(a): Wyżga to też legendarny dziennikarz Trójki ? Od 2018 ?

Patrycjusz bardzo szybko został zaakceptowany przez prawdziwych(!) słuchaczy, przede wszystkim, za kulturę słowa i kulturę osobistą. Sposób prowadzenia audycji i rozmawiania ze słuchaczami został doceniony i wybaczono mu to, że pojawił się na miejscu wcześniejszego ulubieńca, pana Roberta K., którego zmuszono do podjęcia decyzji (wraz z Arturem A.) o wyborze pomiędzy prywatnym a politycznym.

A możesz nie wmawiać mi, że wybaczyłem temu przemądrzałemu cycusiowi?
Awatar użytkownika
Normales

Normales Wto Wrz 29, 2020 5:09 pm

Przejęzyczyłeś się kmiocie, chciałeś napisać "częstotliwość zostaje przekazana Wolakom" - przy okazji ze zdewaluowaną nazwą i logotypem.
Polakom zostało ukradzione niegdyś najlepsze radio. Przez twych chlebodawców, pisowski trollu, parszywy agitatorku.
Nie wstyd ci tak zarabiać? Bo jeśli nie robisz tego za pieniądze... nie, ludzie aż tak durni być chyba nie mogą.
Awatar użytkownika
Scepticus

Scepticus Wto Wrz 29, 2020 5:11 pm

"Jao" napisał(a): W dwa lata został uformatowany w duchu czekoladowego orła?

Z dwojga złego - lepszy czekoladowy orzeł niż gówniana kaczka.
Awatar użytkownika
mrd-a

mrd-a Wto Wrz 29, 2020 5:14 pm

"Pawel" napisał(a):
"Zenek" napisał(a):
"." napisał(a): Niedługo w Trójce będą ci z toruńskiej szkoły Oca Dyrektora

I codziennie będą msze ...
Jestem osoba przewlekle chora i jedynie uczestnicze w mszach zdalnych, dodatkowo jeszcze w dobie epidemii,zycze ZDROWIA.

Ty, ale nie bądź taki pazerny.
Jest częstotliwość z mszami. Poproś kogoś, to ci znajdzie. A ty byś chciał, żeby te msze były w całym paśmie?
Jprdl. Zaiste - jesteś CHORY.
Awatar użytkownika
rojo

rojo Wto Wrz 29, 2020 5:43 pm

"Scepticus" napisał(a):
"Jao" napisał(a): W dwa lata został uformatowany w duchu czekoladowego orła?

Z dwojga złego - lepszy czekoladowy orzeł niż gówniana kaczka.

Dlatego red. Niedźwiecki nie ma oporów iść do programu Wojewódzkiego, który rechotał z radości gdy jego inny gość wkładał polską flagę w ekskrementy.
Awatar użytkownika
Skandal

Skandal Wto Wrz 29, 2020 5:46 pm

Zrobią z Trójki Zetke, będą gadać o niczym z prędkością karabinu i głupio żartować...sorry nie kupuje tego... nigdy nie wybacze tego co zrobili z Trójką!
Awatar użytkownika
ja z Wrocka

ja z Wrocka Wto Wrz 29, 2020 6:08 pm

Trójka była moim radiem , moim życiem, słuchałam jej 40 lat , a teraz nic pustka . Jak można zniszczyć coś tak pięknego , na pohybel tym ,którzy to zrobili
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Wrz 29, 2020 6:21 pm

A Kiedy odejdą Łodej, Żąda, Hoffman, Hanke, Gaja Kuroń i Ptaszyn?
Awatar użytkownika
Arszlo

Arszlo Wto Wrz 29, 2020 6:24 pm

Nigdy niw wiem czy takie komentarze to kwestia prawackiego zgąbczenia mózgu czy jednak dopalacze weszły za mocno...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości