[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kolejni dziennikarze żegnają się z Trójką, nie widzą dla siebie miejsca w Polskim Radiu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ksiuk

Kolejni dziennikarze żegnają się z Trójką, nie widzą dla siebie miejsca w Polskim Radiu

ksiuk Wto Wrz 29, 2020 5:54 am

Baron i Metz. CZEKAMY.
Awatar użytkownika
edwin

Re: Kolejni dziennikarze żegnają się z Trójką, nie widzą dla siebie miejsca w Polskim Radiu

edwin Wto Wrz 29, 2020 5:59 am

"ksiuk" napisał(a): Baron i Metz. CZEKAMY.

Misie chyba nie mają jajecznicy, ale mają kredyciki do spłacenia. Cena honoru.
Awatar użytkownika
Ludwik

Re: Kolejni dziennikarze żegnają się z Trójką, nie widzą dla siebie miejsca w Polskim Radiu

Ludwik Wto Wrz 29, 2020 6:23 am

Państwo to JA! ups... TRÓJKA TO JA! Mentalne zawłaszczenie anteny a stopniu absolutnym. A tymczasem prezes Benbenek likwiduje Radio Wa-wa i zakłada radio Super Nova. I co? I nic! Nie ma rozdzierania szat i podniosłych apeli. Ciekawe.
Awatar użytkownika
Kowal

Kowal Wto Wrz 29, 2020 6:25 am

Wreszcie Trójka zostaje oddana Polakom. Postkomunistyczna Sitwa ustawiona po stanie wojennym przez Towarzyszy - sama nazywająca się "zespołem" chcąc nie chcąc pakuje manatki razem z pociotkami..
Awatar użytkownika
2020

2020 Wto Wrz 29, 2020 6:28 am

Jak słyszę pana , który mówi z radia publicznego " pseciez, cekam " i przy tym jaka się i steka, to myślę sobie , że nasz licealny radiowęzel nie był zły.
Awatar użytkownika
seba

seba Wto Wrz 29, 2020 7:01 am

a już jutro artykuł ... "Beata Michniewicz poszła na zaległy urlop"
Awatar użytkownika
Ambasador San Escobar

Ambasador San Escobar Wto Wrz 29, 2020 7:01 am

"Kowal" napisał(a): Wreszcie Trójka zostaje oddana Polakom. Postkomunistyczna Sitwa ustawiona po stanie wojennym przez Towarzyszy - sama nazywająca się "zespołem" chcąc nie chcąc pakuje manatki razem z pociotkami..

jesteś kowal, bo z zakutym łbem czy inna przypadłość?
Awatar użytkownika
maca na telefon

maca na telefon Wto Wrz 29, 2020 7:26 am

Uber Eats czeka.
Awatar użytkownika
Box

Box Wto Wrz 29, 2020 7:34 am

Wyżga to też legendarny dziennikarz Trójki ? Od 2018 ?
Awatar użytkownika
antykamunista

antykamunista Wto Wrz 29, 2020 7:36 am

"Ludwik " napisał(a): Państwo to JA! ups... TRÓJKA TO JA! Mentalne zawłaszczenie anteny a stopniu absolutnym. A tymczasem prezes Benbenek likwiduje Radio Wa-wa i zakłada radio Super Nova. I co? I nic! Nie ma rozdzierania szat i podniosłych apeli. Ciekawe.

Nie sądzę by pisał to ktoś dysponujący rozumiem i godnością człowieka. Raczej jakiś wzmożony członek ekipy destroyerów wierzący w szybki pieniądz.
Awatar użytkownika
pytam

pytam Wto Wrz 29, 2020 7:46 am

"Ludwik " napisał(a): Państwo to JA! ups... TRÓJKA TO JA! Mentalne zawłaszczenie anteny a stopniu absolutnym. A tymczasem prezes Benbenek likwiduje Radio Wa-wa i zakłada radio Super Nova. I co? I nic! Nie ma rozdzierania szat i podniosłych apeli. Ciekawe.

Ty naprawdę porównujesz mierne radio prywatne do legendarnego radia państwowego? Leki masz przeterminowane?
Awatar użytkownika
nina

nina Wto Wrz 29, 2020 7:47 am

"Box" napisał(a): Wyżga to też legendarny dziennikarz Trójki ? Od 2018 ?

Tak, tam wszyscy to legendy :-)))))))))))))))))))
Awatar użytkownika
Umrzyj

Umrzyj Wto Wrz 29, 2020 7:53 am

Pacjent Ujawnia: Tych Bez Zarazy Praktycznie nie Leczą - Wywiad
Awatar użytkownika
biko

biko Wto Wrz 29, 2020 7:58 am

Towarzystwo wzajemnej adoracji przestało wreszcie istnieć. Stare pryki nauczone za komuny braku konkurencji przestały być słuchane "przez całą Polskę", bo pojawiło się 200 innych stacji radiowych. Stracili monopol, a Lista Trójki mogła już tylko marzyć o słuchalności z lat 80. Bo nagle okazało się, że szamani eteru są nadzy i nie tylko Niedźwieckie i Kaczkowskie mają nowe zachodnie nagrania. Co za trauma...
Awatar użytkownika
Wkurzony Lechu.

Wkurzony Lechu. Wto Wrz 29, 2020 8:20 am

"Kowal" napisał(a): Wreszcie Trójka zostaje oddana Polakom. Postkomunistyczna Sitwa ustawiona po stanie wojennym przez Towarzyszy - sama nazywająca się "zespołem" chcąc nie chcąc pakuje manatki razem z pociotkami..

Oj durny ty durny Polaku. Będziesz miał za to sepleniącego Kodyma. A słuchalność nie podskoczy oj nie, ciekawe co wtedy zrobi Kamińska.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości