[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kolejni dziennikarze żegnają się z Trójką, nie widzą dla siebie miejsca w Polskim Radiu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Boniek

Re: Kolejni dziennikarze żegnają się z Trójką, nie widzą dla siebie miejsca w Polskim Radiu

Boniek Wto Wrz 29, 2020 8:21 am

Jajajaj
Awatar użytkownika
J Adamski

Re: Kolejni dziennikarze żegnają się z Trójką, nie widzą dla siebie miejsca w Polskim Radiu

J Adamski Wto Wrz 29, 2020 8:31 am

Niby takie tuczy dziennikarstwa i w ogóle, a nazwisk nie rozpoznaję
Awatar użytkownika
Jot

Jot Wto Wrz 29, 2020 8:33 am

"ksiuk" napisał(a): Baron i Metz. CZEKAMY.
W ramach solidarności, proszę się samemu zwolnić z pracy. Będzie to prawdziwy akt wsparcia dla dziennikarzy i potwierdzenie własnego kręgosłupa moralnego. A nie tylko mocy w gębie.
Awatar użytkownika
Jot

Jot Wto Wrz 29, 2020 8:37 am

"Kowal" napisał(a): Wreszcie Trójka zostaje oddana Polakom. Postkomunistyczna Sitwa ustawiona po stanie wojennym przez Towarzyszy - sama nazywająca się "zespołem" chcąc nie chcąc pakuje manatki razem z pociotkami..
Proponuję zacząć wymienianie listy pleców od samej Pani Prezes Kamińskiej. Oj, ale w tej błyskawicznej karierze, nie tylko plecy brały udziału... Komuna to typowy argument dla pisowskich krętów, złodziei i manipulantów. A Kamińska, Kurski, Czabański i Lichocka to ich książkowe przekłady.
Awatar użytkownika
Ł

Ł Wto Wrz 29, 2020 8:39 am

"nina" napisał(a):
"Box" napisał(a): Wyżga to też legendarny dziennikarz Trójki ? Od 2018 ?

Tak, tam wszyscy to legendy ))))))))))))))))))
W przeciwieństwie do miernoty, która Zarządza Radiem
Awatar użytkownika
Krakus

Krakus Wto Wrz 29, 2020 8:42 am

"Jot" napisał(a):
W ramach solidarności, proszę się samemu zwolnić z pracy. Będzie to prawdziwy akt wsparcia dla dziennikarzy i potwierdzenie własnego kręgosłupa moralnego. A nie tylko mocy w gębie.

No co Ty, 90% Polaków woli decydować o życiu innych niż o swoim.
Awatar użytkownika
L

L Wto Wrz 29, 2020 8:42 am

"biko" napisał(a): Towarzystwo wzajemnej adoracji przestało wreszcie istnieć. Stare pryki nauczone za komuny braku konkurencji przestały być słuchane "przez całą Polskę", bo pojawiło się 200 innych stacji radiowych. Stracili monopol, a Lista Trójki mogła już tylko marzyć o słuchalności z lat 80. Bo nagle okazało się, że szamani eteru są nadzy i nie tylko Niedźwieckie i Kaczkowskie mają nowe zachodnie nagrania. Co za trauma...
Argumentacja półanalfabety, który nawet nie zapoznał się z artykułem....
Awatar użytkownika
.

. Wto Wrz 29, 2020 8:44 am

Niedługo w Trójce będą ci z toruńskiej szkoły Oca Dyrektora
Awatar użytkownika
Zenek

Zenek Wto Wrz 29, 2020 8:47 am

"." napisał(a): Niedługo w Trójce będą ci z toruńskiej szkoły Oca Dyrektora

I codziennie będą msze ...
Awatar użytkownika
błękitny człowiek

błękitny człowiek Wto Wrz 29, 2020 8:57 am

"Ludwik " napisał(a): A tymczasem prezes Benbenek likwiduje Radio Wa-wa i zakłada radio Super Nova. I co? I nic! Nie ma rozdzierania szat i podniosłych apeli. Ciekawe.

bo radio WaWa przestało istnieć już dawno, jak wyszło poza stolicę i przestało grać najlepszego rocka
Awatar użytkownika
Ciekawy

Ciekawy Wto Wrz 29, 2020 9:09 am

Znalazłem taki oto komentarz w artykule o odejściu Katarzyny Pruchnickiej:

"A ja zacząłem w sobotę słuchać radia Noowy Świat, tak do południa. Pracowałem na rusztowaniu w miejscu publicznym słuchając tego radia na telefonie, aż do momentu jak usłyszałem „utwór” Wyginam Śmiało Ciało...

Dobrze, ze mi się nic nie stało na wysokości! A jak się wtedy zawstydziłem, patrzyłem tylko żeby nikt mnie nie zauważył, że czego ja słucham.
Bardzo szybko „wróciłem” do Trójki i więcej na taki wstyd się nie narażę.
Pozdrawiam."

Upsss!!!

Nie słuchałem jeszcze tego Nowego Tworu, ale jak tam takie rzeczy grają..

Myślę, że Marek Niedźwiecki i inni tzw. Trójkowicze byliby dumni...
Awatar użytkownika
jan

jan Wto Wrz 29, 2020 9:11 am

"Jot" napisał(a):

Mam sobie samemu dać wypowiedzenie? Leki ci nie działają?
Awatar użytkownika
samcio

samcio Wto Wrz 29, 2020 9:12 am

"Ł" napisał(a):
"nina" napisał(a):
"Box" napisał(a): Wyżga to też legendarny dziennikarz Trójki ? Od 2018 ?

Tak, tam wszyscy to legendy ))))))))))))))))))
W przeciwieństwie do miernoty, która Zarządza Radiem

No właśnie Kamińska staje się legendą. A nie jakiś Wżyg. Bo legenda niekoniecznie musi być podziwiana, wiesz?
Awatar użytkownika
szymon

szymon Wto Wrz 29, 2020 9:14 am

"Krakus" napisał(a):
"Jot" napisał(a):

No co Ty, 90% Polaków woli decydować o życiu innych niż o swoim.

Jasne, 90 proc. Polaków nie podejmuje samemu decyzji o własnym życiu. Krasnoludki to za nich robią. Podejmują pracę, płodzą dzieci, żenią się, zmieniają pracę, wybierają miejsce urlopu. Tak. To krasnoludki robią za 90 proc. Polaków.
Awatar użytkownika
xer

xer Wto Wrz 29, 2020 9:15 am

"L" napisał(a):
"biko" napisał(a): Towarzystwo wzajemnej adoracji przestało wreszcie istnieć. Stare pryki nauczone za komuny braku konkurencji przestały być słuchane "przez całą Polskę", bo pojawiło się 200 innych stacji radiowych. Stracili monopol, a Lista Trójki mogła już tylko marzyć o słuchalności z lat 80. Bo nagle okazało się, że szamani eteru są nadzy i nie tylko Niedźwieckie i Kaczkowskie mają nowe zachodnie nagrania. Co za trauma...
Argumentacja półanalfabety, który nawet nie zapoznał się z artykułem....

Ale to fakty całyalfabeto.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości