WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ruch Ośmiu Gwiazd

Kolejny wyciek ze skrzynki ministra Dworczyka. Bohaterem obecny dziennikarz TVP

Ruch Ośmiu Gwiazd Czw Paź 14, 2021 6:52 am

I takich Goebbelsów zatrudnia Kurski za jedyne 2 miliardy.
Awatar użytkownika
Seba

Re: Kolejny wyciek ze skrzynki ministra Dworczyka. Bohaterem obecny dziennikarz TVP

Seba Czw Paź 14, 2021 7:20 am

Przecież wtedy nie miał żadnego wpływu, szukanie afer na sile
Awatar użytkownika
Dla kolegi pytam

Re: Kolejny wyciek ze skrzynki ministra Dworczyka. Bohaterem obecny dziennikarz TVP

Dla kolegi pytam Czw Paź 14, 2021 8:01 am

Gdzie oni się wszyscy podzieją po wiosennych wyborach?
Awatar użytkownika
Maggie

Maggie Czw Paź 14, 2021 8:07 am

A ja wysłałam meil do Michała w 2009 z prośbą o robotę. Nie odpowiedział do dziś.skandal.........
Awatar użytkownika
Achtung

Achtung Czw Paź 14, 2021 8:14 am

"Maggie" napisał(a): A ja wysłałam meil do Michała w 2009 z prośbą o robotę. Nie odpowiedział do dziś.skandal.........

Nie odpisał, bo sprzątał w piwnicy.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Czw Paź 14, 2021 9:48 am

Jaka telewizja taka rada etyki...
Awatar użytkownika
antek

antek Czw Paź 14, 2021 9:50 am

"Dla kolegi pytam" napisał(a): Gdzie oni się wszyscy podzieją po wiosennych wyborach?

Odbicie wszystkich spółek potrwa z 2-3 lata, a do tego są jeszcze samorządy, plus prywatny biznes, który przygarnie kilku wyklętych z dobrej zmiany.

Bo jak wiadomo, w PL po tym jak się skompromitujesz, lewitujesz z bojówkami i marzysz o wielkiej Rosji w Polsce, to kończysz w własną kancelarią na Nowym Świecie. Pozdrawiamy Romana.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Paź 14, 2021 10:53 am

"Dla kolegi pytam" napisał(a): Gdzie oni się wszyscy podzieją po wiosennych wyborach?

Jak to gdzie? W parlamencie, w Rządzie, w telewizji, generalnie tam gdzie są teraz.
Awatar użytkownika
ocho

ocho Czw Paź 14, 2021 10:58 am

Imperium kontratakuje ;))
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Paź 14, 2021 11:27 am

"rzekomy" e-mail? Rzekoma to jest uczciwość ***
Awatar użytkownika
slaba_wrzutka

slaba_wrzutka Czw Paź 14, 2021 1:09 pm

Zobaczcie na datę - rok 2015. Mnie to nie bulwersuje, bo wtedy nie miał gość żadnej mocy.
Awatar użytkownika
lol

lol Czw Paź 14, 2021 2:05 pm

"slaba_wrzutka" napisał(a): Zobaczcie na datę - rok 2015. Mnie to nie bulwersuje, bo wtedy nie miał gość żadnej mocy.
Oczywiście i nagle w rok później dostał posadę i ma być obiektywnym dziennikarzem, po znajomosci na Ty z ministrami w rządzie :)
Awatar użytkownika
Teleman

Teleman Czw Paź 14, 2021 4:42 pm

Słaba wrzutka no wtedy nie miał "żadnej mocy" to też roboty nie załatwił ,ale zaraz sytuacja się zmieniła i w kraju i pana "dziennikarza"
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości