Forum Podziel się swoimi przemyśleniami. Wypowiedz się! Zaloguj się Zarejestruj się

Kolekcja kryminałów „Czarna Seria” od Edipresse Polska

W czwartek 30 stycznia br. w sprzedaży pojawi się pierwszy tom kolekcji skandynawskich kryminałów „Czarna seria”. Wydawcą kolekcji jest Edipresse Polska.

Przeczytaj cały artykuł »

Dyskusje dotyczące Prasy

Post Max » Czw Sty 30, 2014 10:21 am

I od razu widać, że za robienie serii książek bierze się cymbał, który sam książek nie czyta. Mieszanie Larssona z kopistami bez talentu, którzy jedyne, co posiadają, to wielką chęć zbicia kasy; czytelnikowi kryminałów w głowie się nie mieści. Ale specjaliście z Edipressu najwyraźniej tak.
Max

Przeczytaj cały artykuł »

Re: Kolekcja kryminałów „Czarna Seria” od Edipresse Polska

Post edi » Czw Sty 30, 2014 10:51 am

trochę późno chyba z tym pomysłem, bo Larssona to się czytało parę lat temu - kto miał kupić, kupił, kto nie kupił - pożyczał od innych, nie znam nikogo, kto nie czytał :) Camilla Lackberg też jest na topie, ja na przykład kupiłam wszystko co było wydane po polsku i czekam na kolejne, ale kupuję jak tylko ukaże się w zapowiedziach rynkowych... a teraz to już jest kotlet odgrzewany... ale faktem jest, że dobry skandynawski kryminał nie jest zły... Polecam jeszcze Charlotte Link - niemiecka autorka kryminałów - lepsza od Lackberg.
edi

Post Matt » Czw Sty 30, 2014 12:20 pm

Max nabredził:
Mieszanie Larssona z kopistami bez talentu,

Nesser (piszący kryminały już w latach 90-tych czyli sporo przed Larssonem) i Hjorth z Rosenfeldtem to kopiści bez talentu? Czy Ty aby na pewno czytasz skandynawskie kryminały?
Matt

Post Daria » Czw Sty 30, 2014 2:59 pm

bardzo dobrze, że wychodzi tak seria, ludzie powinni czytać książki, a nie wszyscy mogli przecztać millenium 10 lat temu, to cały czas książka na topie
Daria

Post zniesmaczona » Czw Sty 30, 2014 4:35 pm

Wszystko pięknie ale może mi ktoś wytłumaczyć czemu każda książka jest rozbita na dwa tomy?
zniesmaczona

Post werczis » Czw Sty 30, 2014 6:46 pm

@zniesmaczona: jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze i tak też jest w tym wypadku niestety... dlatego tym bardziej cieszę się, że Lackberg jest już od dawna na mojej półce, a książki z tej serii, których nie posiadam w swojej biblioteczce z chęcią zakupię, ale z innego wydawnictwa, bo jednak jedną książkę wolę mieć jako jeden tom... kiepski pomysł
werczis

Post norek.s » Czw Sty 30, 2014 10:37 pm

Dlatego po dwa tomy bo za gruba by była, czyli nie wygodna! Mnie osobiście pomysł się podoba.
norek.s

Post TyGrySek » Pią Sty 31, 2014 3:39 pm

zajefajnie, że zrobili z tego jedną czarną serię - już zamówiłam :-)
TyGrySek

Post Taran » Pią Sty 31, 2014 7:11 pm

Ja się cieszę kupię sobie millenium. 10 lat temu niewierdziałam o tej książce, pewnie też byłam za młoda i nie czytałam kryminałów. Teraz staram się czytać same bestsellery.
Taran

Post fozzie1 » Pią Sty 31, 2014 7:32 pm

czy ktoś moze wie gdzie mozna zamowic prenumerate tych ksiazek?
fozzie1

Post miraxxx » Pią Sty 31, 2014 9:01 pm

A wiecie może czy jak zamówię wszystkie tomy i zapłacę za nie te 380zł. przyjdą do mnie odrazu, czy niestety będę czekać po 2tyg. od jednego tomu do drugiego?;(
miraxxx

Post tomek » Pią Sty 31, 2014 11:17 pm

no jest wyraźne napisane, że nawet nie będzie czekać dwa tygodnie tylko miesiąc bo obie części będą wysyłane jednocześnie
tomek

Post PomieszanaxD » Pon Lut 03, 2014 4:11 pm

Czy jeśli zamówiłam serię Camilli Lackberg, to przyjdą od razu wszystkie czy muszę czekać co 2 tyg.
Przypominam! Tylko Camilla Lacberg
PomieszanaxD

Post dedete » Wto Lut 04, 2014 10:50 am

a ja wolę mniejsze/lzejsze tomiki - wygodniej je ze soba nosic, czytac "w drodze". ale gdzie jest pelna lista wszystkich pozycji?
dedete

Post kkk » Wto Lut 04, 2014 2:49 pm

beznadziejnie, że rozbili Milenium na części- to już wolę kupić w księgarni- też mi wyjdzie podobna cena:D
kkk

Następna
Statystyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Ostatnie tematy na forum

Gorace dyskusje miesiaca