WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
zenek

Re: Mariusz Max Kolonko: zlikwidujmy TVP Polonia i stwórzmy darmową e-telewizję dla polonii

zenek Pon Sie 12, 2013 11:07 pm

ale ja nie uzywam fejsbuka :(
Awatar użytkownika
wic

Re: Mariusz Max Kolonko: zlikwidujmy TVP Polonia i stwórzmy darmową e-telewizję dla polonii

wic Wto Sie 13, 2013 8:44 am

Jezu!!! W materiale zobaczyłem Jarka Hasińskiego. Ten to ma parcia na szkło (*fotel)...
Mój mąż z zawodu jest dyrektorem - mogłaby rzec jego znamienita małżonka....
Awatar użytkownika
Ech!

Ech! Wto Sie 13, 2013 10:53 pm

Panie Mariuszu Max-Kolonko bardzo lubię pana komentarze - zwłaszcza za dobrą dziennikarską robotę tzn.: wiadomość - rys historyczny - omówienie przeciwnych Pana tezom komentarzy - i swoje wnioski z podkreśleniem subiektywizmu swojej oceny! Nie wiem czy Pan wie że w TVP dalej straszy Pana gorsze alter-ego w "tragiczny sposób" kaleczące "z amerykańska" język Polski w głównych wydaniach Dziennika TVP i pokazujące wyższość lewactwa nad zdrowym rozsądkiem!
Awatar użytkownika
Amy

Amy Śro Sie 14, 2013 4:16 am

Czy ktos wie, ze rynek polonijny opanowala Telewizja Internetowa (podobno nielegalnie) Polskytv i nikt nie oglada TV Polonia! Polacy na calym swiecie chca nonoczesna telewizje przez internet i za dobra cene. TV Polonia kosztuje ok $30 na antenie Globecast w USA a Polski Super Pack w DISH Network ok $46 na miesiac. Internetowa oferta to 41 kanalow TV w tym amerykanskie (po polsku) oraz kilka radiowych. Kto moze pobic taka oferte. Co do Maxa Kolonko to mysle, ze facet ma dobry pomysl ale niech nie mysli o wykorzystywaniu YouTube do robienia profesjonalnej TV. To jest dla ludzi, ktorzy wykorzystuja wszystko co jest "za darmo" ale to za darmo moze sie niedlugo skonczyc. TV Polonia ma przyszlosc jesli polaczy sie z innym zestawem i bedzie dostepna w jednym dobrym zestawie dla Polonii za niska cene. Oczywiscie Boguslaw Spanski (nie Robert) jako prywatna osoba odszedl z DISH Network aby kontorolowac dochody z TVP i nie dzielic sie z Polsatem, ITVN czy innym, ktore sa oferowane na platformie DISH. Directv wyrzucilo RV Polonie po dwoch latach gdyz nikt tego nie zamawial, a teraz dostepna w kablowce kosztuje ok $43 miesiecznie i odbieraja ja starsze osoby, ktore nie moga mies anteny satelitarnej lub maja internetu. Znam wszystki szczegoly kontraktu miedzy TVP i Bobem Spanskim i chetnie udziele informacji. Prosze o kontakt.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości