[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kompleksowy projekt dotyczący praw człowieka w Trójmieście

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Komunikaty prasowe - dodaj własną informację. Poinformuj o swoim projekcie!!

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
donaldtusk
 

Kompleksowy projekt dotyczący praw człowieka w Trójmieście

donaldtusk Pią Wrz 09, 2011 6:26 pm

Punkt konsultacyjny – edukacja o prawach człowieka
Projekt „Świat Praw Człowieka” www.naszaprzestrzen.org/spc
(Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym udzielonym przez Urząd Miasta Gdańsk oraz British Council, w ramach projektu Active Citizens)
Jeśli jesteś nauczycielem/nauczycielką lub po prostu zajmujesz się szeroko pojętą edukacją dzieci i młodzieży, a jesteś zainteresowany/zainteresowana promowaniem tematyki praw człowieka, Fundacja Nasza Przestrzeń zaprasza do odwiedzenia punktu konsultacyjnego, który działa w Gdańsku. Konsultacje są bezpłatne.


Z myślą o Was stworzyliśmy miejsce, w którym możecie zaczerpnąć wiedzę na temat sposobu prowadzenia lekcji i warsztatów o prawach człowieka. Tutaj będziecie mogli/mogły się wymienić swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także skorzystać z zasobów obszernej biblioteki i materiałów dydaktycznych.

Konsultacje są bezpłatne i odbywają się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Ks. J. Zatora-Przytockiego 4 w GdańskuWrzeszczu.

Tam w każdy ostatni czwartek miesiąca w godzinach od 16.00 do 19.00 można się spotkać z konsultantkami merytorycznymi Anną Dukowska i Anną Urbańczyk. Kontakt: konsultacje.spc@naszaprzestrzen.org lub tel. 0 694 597 187 (w godzinach otwarcia punktu).

Najbliższy termin: 22.09.2011.
Wróć do Najnowsze informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość