[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Koncert „Gramy dla Śląska” 4 lipca w Polsacie. Prowadzącymi Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość X

Koncert „Gramy dla Śląska” 4 lipca w Polsacie. Prowadzącymi Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk

Gość X Pon Cze 29, 2020 9:46 pm

Ibisz jak zwykle młody.
Wśród prowadzących powinna być modelka z Katowic: Zuzanna Bijoch.
Wśród wykonawców: Mariusz Kalaga, Kabaret RAK, duet Kola i Jula, Teresa Werner i inni śląscy artyści typu Klaudia i Małgosia Chwołka, Jacek Kierok, Damian Holecki. Do tego jeszcze Karpowicz Family. Ponadto jeszcze Ewelina Ruckgaber i Kapela ze Śląska im. Józefa Poloka.
Joanna Bartel też byłaby dobra i aktorzy "Świętej wojny".
Jeszcze Dawid Podsiadło byłby idealny, do tego Dżem z Balcarem. ZPiT "Śląsk" im. Stanisława Hadyny, KAT z Weigelem na wokalu (ten Luczyka bez Kostrzewskiego po rozłamie).
Tyle artystów na Ślunsku.
Gadki Bercika byłyby najlepsze, z Respondkiem. To jo godom, tego chcomy.
Awatar użytkownika
Marcin

Re: Koncert „Gramy dla Śląska” 4 lipca w Polsacie. Prowadzącymi Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk

Marcin Wto Cze 30, 2020 10:54 am

A ja do górników mam duży żal... Oczywiście nikomu nie życzę problemów zdrowotnych, ani jakich kolwiek innych oczywiście, ale gdy pielęgniarki i osoby niepełnosprawne - do których i ja się niestety zaliczam - to górnicy niestety odwrócili tylko wzrok.
Dla nich liczyła się tylko państwowa podwyżka. A inne grupy proszące o poparcie olali.
Sory ale ja mam do nich żal...
Awatar użytkownika
Xmen

Re: Koncert „Gramy dla Śląska” 4 lipca w Polsacie. Prowadzącymi Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk

Xmen Sob Lip 04, 2020 9:31 pm

Niedługo dla was zagrają, tyłu pracowników wystawiliscie na czas Pandemi. Spierdoli*li wam do konkurencji nikt wam za psie pieniądze robić nie będzie !
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości