WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tadzizna

Koncert piosenki wojskowej w TVP1: Mariusz Błaszczak zachęcał do wstąpienia do wojska, wpadka Idy Nowakowskiej

tadzizna Wto Sie 16, 2022 12:43 pm

Jakoś tak mi się, z festiwalem w Kołobrzegu i komuną skojarzyło...
Awatar użytkownika
Tobek

Re: Koncert piosenki wojskowej w TVP1: Mariusz Błaszczak zachęcał do wstąpienia do wojska, wpadka Idy Nowakowskiej

Tobek Wto Sie 16, 2022 12:58 pm

Żenujący koncert TVP masakraaa
Awatar użytkownika
Terier

Re: Koncert piosenki wojskowej w TVP1: Mariusz Błaszczak zachęcał do wstąpienia do wojska, wpadka Idy Nowakowskiej

Terier Wto Sie 16, 2022 12:58 pm

Włączyłem na chwilę, ale jak zobaczyłem jak te "Gwiazdy" podlizują się kapciowemu, to wyłączyłęm.
Awatar użytkownika
Grzesiok

Grzesiok Wto Sie 16, 2022 12:58 pm

Przestańcie udawać chwalić się co to ma być precz TVP nie oglądam TVP DNO
Awatar użytkownika
Grochek

Grochek Wto Sie 16, 2022 12:59 pm

Oni są beznadziejni prowadzący i ta babsko
Awatar użytkownika
LGOM

LGOM Wto Sie 16, 2022 2:34 pm

"tadzizna " napisał(a): Jakoś tak mi się, z festiwalem w Kołobrzegu i komuną skojarzyło...
Nie bluźnij kochanieńki! Kołobrzeg w porównaniu z tym czymś to był kawał porządnej Sztuki Przez Duże SZ. A wczoraj tylko (znowu) żenadometry z kapci powyrywało...
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Wto Sie 16, 2022 3:39 pm

Od kiedy rządzi PiS to same imprezy folwarczne robią.
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Wto Sie 16, 2022 4:54 pm

Aż dziwne, że Marylki, Pierdolców i Bożyszczy wiejskich babć z branży disco polo, nie było... 😛
Awatar użytkownika
Terier

Terier Wto Sie 16, 2022 5:16 pm

Gdzie był Żenuś? Ida, taka ładna mądra dziewczyna, a sprzedała twarz dla prostego elementu. Dla PiS.
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Wto Sie 16, 2022 5:20 pm

Typowy propagandowy koncercik niestety ale słabo to wyglądało
Awatar użytkownika
zx

zx Wto Sie 16, 2022 5:45 pm

Skąd PiS ma ten sentyment do najgorszych zespołów ever? Disco polo, gwiazdki z lat 90. trzeciej świeżości, których nikt we własnych krajach nie chce słuchać. Depeche mode by zaprosili jak już robią balet za moją kasę. Ok, przesadziłem, ale chociaż dowolny zespół z dużych muzycznych festiwali, jest ich na pęczki, do wyboru, ktoś by zagrał.
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Wto Sie 16, 2022 6:09 pm

"Terier" napisał(a): Gdzie był Żenuś? Ida, taka ładna mądra dziewczyna, a sprzedała twarz dla prostego elementu. Dla PiS.
Taa, ona jest mądra... ale inaczej!! 😝
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Wto Sie 16, 2022 6:20 pm

Miało być wrażenie, że to NATO zorganizowało ten koncert. Tymczasem NATO ma totalnie wywalone na wieśniackie imprezy Kurskiego.
Awatar użytkownika
martin

martin Wto Sie 16, 2022 9:13 pm

prsze pać MBAMET
Awatar użytkownika
Wojtek_widz

Wojtek_widz Śro Sie 17, 2022 12:05 am

Chcę zauważyć i odnotować, że Tomasz Kammel wszelkie żenujące i mogące go pogrążyć jeszcze bardziej teksty zapowiedzi oddawał współprowadzącym, mając świadomość tego, że co jak co, ale on wybrnie, w odróżnieniu od młodszych i nieopierzonych
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości