WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Piotr P.

Koniec Arka "Megakota" w "Królowych życia" TTV. Skargi do KRRiT

Piotr P. Czw Sty 13, 2022 7:56 am

Program dno. Podpiszę się pod tą petycją, o ile się pojawi.
Awatar użytkownika
Gie

Re: Koniec Arka "Megakota" w "Królowych życia" TTV. Skargi do KRRiT

Gie Czw Sty 13, 2022 8:15 am

Skoro Kraśko może prowadzić Fakty to takie persony jak w artykule jak najbardziej mogą pojawiać się w TVN-owskich programach rozrywkowych.
Awatar użytkownika
również zawiedziony

również zawiedziony Czw Sty 13, 2022 8:26 am

Chodziłem na protesty w obronie TVN24 i jestem zdania, że zakusy PiS na grupę TVN, wynikają z motywacji czysto politycznej, co powinno budzić słuszny sprzeciw każdego rozsądnego widza. Ale rzeczywiście, kanał TTV z tej grupy zdecydowanie obniża poziom nadawanych programów, łagodnie rzecz ujmując. A program KŻ jest tego dobitnym przykładem. Osoby w nim przedstawione zasługują na miano "patobohaterów". Nie będę dołączał do apeli do pisowskiej KRRiT, bo funkcjonariusze PiS-u w niej zasiadający, znowu ulepią sobie z tego argument do dobierania się do całej grupy. Przecież taki cel wyznaczył im sam prezes PiS-u. Liczę jednak na refleksję redaktorów z TTV.
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Czw Sty 13, 2022 8:37 am

"również zawiedziony" napisał(a): Chodziłem na protesty w obronie TVN24 i jestem zdania, że zakusy PiS na grupę TVN, wynikają z motywacji czysto politycznej, co powinno budzić słuszny sprzeciw każdego rozsądnego widza. Ale rzeczywiście, kanał TTV z tej grupy zdecydowanie obniża poziom nadawanych programów, łagodnie rzecz ujmując. A program KŻ jest tego dobitnym przykładem. Osoby w nim przedstawione zasługują na miano "patobohaterów". Nie będę dołączał do apeli do pisowskiej KRRiT, bo funkcjonariusze PiS-u w niej zasiadający, znowu ulepią sobie z tego argument do dobierania się do całej grupy. Przecież taki cel wyznaczył im sam prezes PiS-u. Liczę jednak na refleksję redaktorów z TTV.
Wzrusza mnie twoje "również zawiedzenie"! szczerze! Oczekiwanie "refleksji redaktorów TVN" bawi! również szczerze!
Awatar użytkownika
agata

agata Czw Sty 13, 2022 8:39 am

Mało tego, że promuje się ludzi pustych, bez jakichś wartości, to idziemy o krok dalej, promuje się teraz przestępców i zwyroli i zachwala ich patologiczne życie. Dlaczego ludzie oglądają takie rzeczy? Widziałam tylko jeden odcinek i głupota tych "celebrytów" poraża. Dlaczego ktoś traci minuty swojego życia dziennie na taki szit? To już trudne sprawy mają więcej sensu i logiki.
Awatar użytkownika
Gary

Gary Czw Sty 13, 2022 9:31 am

Kontent jest tworzony pod widzów a więc jacy widzowie takie programy...
Awatar użytkownika
Leon Zawodowiec

Leon Zawodowiec Czw Sty 13, 2022 9:38 am

No cóż są równi i równiejsi program ma to szczęście że jest wTTV a więc przyzwolenie jest choćby to było krzywdzące. Gdyby coś takiego zdarzyło się u nadawcy publicznego to mielibyśmy aferę na całą Europę i dymisje.
Awatar użytkownika
Black

Black Czw Sty 13, 2022 10:02 am

Megakot powinien prowadzić Fakty
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Czw Sty 13, 2022 10:08 am

Dajcie jeszcze w TTV programy z kurdej szatan,kozidrak,krasko,ochojska,sienkiewiczem... tam adekwatnie pasują.
Awatar użytkownika
niezle

niezle Czw Sty 13, 2022 10:33 am

No i co? Zapraszam na Netflix i top 10 filmów - to gust polaków w pigułce. W każdym domu książka Masy. Filmy Vegi - kilka milionów widzów. I jeszcze tłumaczenia "musiałem iść do kina, aby zobaczyć jakie to głupie he he he". A za 2 miesiące kolejny durny film z jeszcze większą oglądalnością.

Dziś gra w gry lub czytanie gazety z krzyżówkami to szlachetne spędzanie czasu.
Awatar użytkownika
enum

enum Czw Sty 13, 2022 10:35 am

To straszne.I co teraz będzie?
Gdzie wolność, wolność i swoboda?
Awatar użytkownika
fj

fj Czw Sty 13, 2022 10:39 am

Przecież tam większość uczestników to co najmniej jacyś przekręciarze, jak nie gorzej.
Awatar użytkownika
Bylt

Bylt Czw Sty 13, 2022 10:40 am

Mogliby chociaż nazwać ten program odpowiednio do obsady, bo aktualny implikuje drogę przestępczą do królowania w życiu.
Awatar użytkownika
pp

pp Czw Sty 13, 2022 10:55 am

"również zawiedziony" napisał(a): Chodziłem na protesty w obronie TVN24 i jestem zdania, że zakusy PiS na grupę TVN, wynikają z motywacji czysto politycznej, co powinno budzić słuszny sprzeciw każdego rozsądnego widza. Ale rzeczywiście, kanał TTV z tej grupy zdecydowanie obniża poziom nadawanych programów, łagodnie rzecz ujmując. A program KŻ jest tego dobitnym przykładem. Osoby w nim przedstawione zasługują na miano "patobohaterów". Nie będę dołączał do apeli do pisowskiej KRRiT, bo funkcjonariusze PiS-u w niej zasiadający, znowu ulepią sobie z tego argument do dobierania się do całej grupy. Przecież taki cel wyznaczył im sam prezes PiS-u. Liczę jednak na refleksję redaktorów z TTV.

W 100% zgadzam się z przedmówcą. Raz obejrzałem KŻ i mam do tej pory złamany mózg. Mam jednak świadomość istnienia na pilocie przycisku Power i wiem jak go uzyć i przełaczyć na coś innego.
Trzeba mieć jednak stwierdzić, że są ludzie którzy to oglądają z wypiekami na twarzy a potem o tym programie dyskutują i myslę, ze w tym jest najwiekszy problem. A TTV zaspokaja tylko potrzebę.
Awatar użytkownika
Pedro

Pedro Czw Sty 13, 2022 11:26 am

Kolejny strzal w 10kę patokrólowej Kazen!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 61 gości