WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Koniec „Dzień dobry Polsko”. Program po roku znika z ramówki TVP1

rozbawiony socjalistami z piSSu Nie Sty 28, 2018 11:28 pm

Znów sukces. Tylko pozazdrościć pasma sukcesów piSSowskiej tv.
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Re: Koniec „Dzień dobry Polsko”. Program po roku znika z ramówki TVP1

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Nie Sty 28, 2018 11:33 pm

Mówi się trudno. Program kilka razy zdarzyło mi się obejrzeć i uważam, że nie był najgorszy od strony merytorycznej, ale dla mnie poranek w dni powszednie nie jest porą na oglądanie telewizji. W porannej krzątaninie po prostu nie mam czasu na telewizję. Z rana wolę radio, które gra mi trochę jako tło przy ubieraniu się, myciu zębów, goleniu, spożywaniu śniadania itp. Z rana towarzyszą mi zawsze "Sygnały dnia" w radiowej Jedynce. I muzyki przyjemnej się posłucha i ważnych informacji się łyknie, a przy tym nie trzeba siedzieć w fotelu, będąc wgapionym w ekran.
Awatar użytkownika
xm

xm Nie Sty 28, 2018 11:41 pm

Kolejny wielki sukces Kurskiego. Obok wystrzału antysemickiego szamba na paskach TVP dezInfo.
Awatar użytkownika
xy

xy Nie Sty 28, 2018 11:51 pm

po co mieć w Polsce dobry dzień, skoro już mamy #dobrozmian
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pon Sty 29, 2018 1:18 am

Co za piękna katastrofa. Gdy była "Kawa czy herbata ?" sukces był idealny. A ta wersja skradziona z telewizji WP. Czyli wracamy do starego nawyku w postaci jaka to melodia ok.6:00 a zaraz po nim przyrodnicze dokumenty.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny nie popierający PISu

Maciej konserwatywny nie popierający PISu Pon Sty 29, 2018 1:36 am

Kiedy niby Pytanie wygrywa z DDTVN?
Awatar użytkownika
kas

kas Pon Sty 29, 2018 2:16 am

I co się teraz stanie z prowadzącymi? wrócą do serwisów w Info ? :)
Awatar użytkownika
widz

widz Pon Sty 29, 2018 3:43 am

A z takim hukiem program powstawał. Bardzo się cieszę. Brawo.
Awatar użytkownika
widz

widz Pon Sty 29, 2018 3:57 am

Panie Kurski, co Pan bzdury opowiada? ZAWSZE ale to ZAWSZE " DZIEŃ DOBRY TVN " miało większą oglądalność.Kilka dni temu były wyniki oglądalności i DD TVN pokonało PnŚ..U Pana to wszystkie programy mają większą oglądalność i o dziwo WSZYSTKIE SPADAJĄ Z ANTENY..Tylko Pytanie.. się trzyma bo niesamowicie ściąga i naśladuje DD TVN. Dosłownie wszystko.
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Pon Sty 29, 2018 7:08 am

Bo ta kura to podsumowanie tego programu.
Awatar użytkownika
Szambiarka

Szambiarka Pon Sty 29, 2018 8:52 am

Szkoda. Bardzo lubiłam oglądać ten program. Nie wszyscy mogą oglądać "Pytanie na śniadanie", bo po 8:00 większość ludzi jest już w pracy i ten program oglądają tylko gospodynie domowe, a poranny program Jedynki można było chwilę pooglądać przed wyjściem do pracy. Trochę ciekawostek, trochę luzu i miało się dobry nastrój na cały dzień.

I co teraz z rana oglądać? Kanały informacyjne? Dziękuję, ale nie interesuje mnie słuchanie politycznych przepychanek przy śniadaniu. "Dzień dobry Polsko" to był program LŻEJSZY i taki w sam raz na przebudzenie i dobry początek dnia.
Awatar użytkownika
On

On Pon Sty 29, 2018 9:17 am

UFFF nareszcie, to była żenada kadencji. Jeśli chodzi o PnŚ to jest to jeden wielki chaos i mordercza walka z konkurencyjnym DTVN. Niestety ale w TVP nie ma już fachowców od robienia telewizji.
Awatar użytkownika
Maria

Maria Pon Sty 29, 2018 9:18 am

"Szambiarka" napisał(a): Szkoda. Bardzo lubiłam oglądać ten program. Nie wszyscy mogą oglądać "Pytanie na śniadanie", bo po 8:00 większość ludzi jest już w pracy i ten program oglądają tylko gospodynie domowe, a poranny program Jedynki można było chwilę pooglądać przed wyjściem do pracy. Trochę ciekawostek, trochę luzu i miało się dobry nastrój na cały dzień.

I co teraz z rana oglądać? Kanały informacyjne? Dziękuję, ale nie interesuje mnie słuchanie politycznych przepychanek przy śniadaniu. "Dzień dobry Polsko" to był program LŻEJSZY i taki w sam raz na przebudzenie i dobry początek dnia.

Należy zadbać o poziom i wiarygodność tych PR-owych wrzutek, może też jednak powtórzyć pierwszy rok studiów.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Pon Sty 29, 2018 9:24 am

Czy Justyna Śliwowska i Adam Giza poprowadzą Pytanie na śniadanie ?
Awatar użytkownika
Prawdziwy Polak

Prawdziwy Polak Pon Sty 29, 2018 9:32 am

"Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych" napisał(a): Mówi się trudno. Program kilka razy zdarzyło mi się obejrzeć i uważam, że nie był najgorszy od strony merytorycznej, ale dla mnie poranek w dni powszednie nie jest porą na oglądanie telewizji. W porannej krzątaninie po prostu nie mam czasu na telewizję. Z rana wolę radio, które gra mi trochę jako tło przy ubieraniu się, myciu zębów, goleniu, spożywaniu śniadania itp. Z rana towarzyszą mi zawsze "Sygnały dnia" w radiowej Jedynce. I muzyki przyjemnej się posłucha i ważnych informacji się łyknie, a przy tym nie trzeba siedzieć w fotelu, będąc wgapionym w ekran.

Jeszcze jeden pioswski liżydupek.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości