WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

Koniec marki Saturn, jej sklepy zmienią się w MediaMarkt

pavv Czw Maj 17, 2018 10:53 am

Się korpoludki wykazały. Tworzą dodatkową markę która oferuje to samo i w tych samych cenach.
Awatar użytkownika
Dustman

Re: Koniec marki Saturn, jej sklepy zmienią się w MediaMarkt

Dustman Czw Maj 17, 2018 11:00 am

"pavv" napisał(a): Się korpoludki wykazały. Tworzą dodatkową markę która oferuje to samo i w tych samych cenach.

Nie. Łączą jedną z drugą i przyjmują nazwę tej pierwszej. Czytajże ze zrozumieniem a dopiero potem kogoś wyzywaj.
Awatar użytkownika
Erni

Erni Czw Maj 17, 2018 11:16 am

Dziwna zmiana. Mimo z MM jest starszy to jednak Saturn powoduje u mnie znacznie bardziej pozytywne wrazenia i odczucia. Co wiecej jakos tak milej sie tam kupuje i mam wrazenie, ze asortyment jest pogadszy. Dziwne.
Awatar użytkownika
olo

olo Czw Maj 17, 2018 11:32 am

Niesamowity sukces marketingowy i skuteczność Wojciecha Manna! Po chyba 2 latach bezustannej idiotycznej nieśmiesznej reklamy mającej poprawić wizerunek i rozpoznawalność Saturna, zapada decyzja o likwidacji marki.
Awatar użytkownika
Kulpiniak

Kulpiniak Czw Maj 17, 2018 11:35 am

Faktem jest, że centrala zakupowa była zawsze jedna,ci sami dostawcy i praktycznie te same produkty . To tylko kolor niebieski ocieplał wizerunek w stosunku do agresywnej czerwieni .
Awatar użytkownika
seba

seba Czw Maj 17, 2018 11:51 am

Wchodząc do SATURNA czujesz się jak w sklepie a MM to wielka hala z towarem, też mam takie odczucia.
Nie od dziś wiadomo, że to jeden wlaściciel aczkolwiek trochę sprzętem się różniły, zwłaszcza numerami modeli przez co jak googluje się coś to wyskakuje jedna albo druga sieć.
Rynek się już też trochę nasycił i już tak często sprzetu nie zmieniamy gdyz za dużej różnicy nie robi i tyvh dodatkowych pamięci w komputerach zwykły człowiek nie jest w stanie zapełnić. Mając dobry tv z HD za szybko go też nie zmienimy.

Najbardziej na tym ucierpią Agencje Reklamowe ... jeden wielki gracz mniej
Awatar użytkownika
Trabzon

Trabzon Czw Maj 17, 2018 11:58 am

Ciekawe jak sprawy podatków. Czyżby ulga się skończyła? Kreatywna księgowość za tym stoi.
Awatar użytkownika
Jacan

Jacan Czw Maj 17, 2018 12:00 pm

"Przez ostatnie półtora roku w reklamach sklepów Saturn występowali dwaj sprzedawcy: WojTech (odgrywał go dziennikarz Wojciech Mann) i Marcel."

Nie Marcel a iReneusz... Tekst do poprawki,. drogi autorze.
Awatar użytkownika
internauta

internauta Czw Maj 17, 2018 12:03 pm

Także nie rozumiem tej zmiany. Media Markt źle mi się kojarzy, za to do Saturna zawsze chętnie wchodziłem. Wielka szkoda.
Awatar użytkownika
waq

waq Czw Maj 17, 2018 12:11 pm

z całą pewnością Saturn miał gorszą i bardziej arogancką obsługę ale różnice niewielkie
Awatar użytkownika
taka_prawda

taka_prawda Czw Maj 17, 2018 12:15 pm

Wielka szkoda, wolałbym na odwrót - by to Saturn zastąpił MM. Zresztą jak ktoś wspomniał - niektóre modele były dostępne tylko w MM albo S. Zresztą obie marki dalej będą w Niemczech funkcjonowały.

Nie zamierzam robić zakupów w byłych Saturnach, po prostu MM to nie mój klimat.
Awatar użytkownika
Nie idiota

Nie idiota Czw Maj 17, 2018 12:20 pm

"Erni" napisał(a): Dziwna zmiana. Mimo z MM jest starszy to jednak Saturn powoduje u mnie znacznie bardziej pozytywne wrazenia i odczucia. Co wiecej jakos tak milej sie tam kupuje i mam wrazenie, ze asortyment jest pogadszy. Dziwne.
Mam tak samo. Pamiętam hasło MM „Nie dla idiotów” - po porównaniu ich cen z innymi sklepami wiedziałem, że MM to raczej sklep dla idiotów, którzy ślepo zaufali reklamie.
Awatar użytkownika
To ino ja

To ino ja Czw Maj 17, 2018 12:26 pm

Wojtech M. Wyjadł cały kapitał...
Awatar użytkownika
Stoppisowi

Stoppisowi Czw Maj 17, 2018 12:49 pm

Szkoda, Wojtek Mann miał pracę, a teraz?
Awatar użytkownika
Liberał konserwatywny

Liberał konserwatywny Czw Maj 17, 2018 12:58 pm

Dziwi mnie, że taka decyzja zapadła dopiero teraz...
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości