WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ale

Koniec Planety FM, czas na Radio ZET Gold

Ale Wto Maj 28, 2013 7:13 pm

fakap!!! Teraz to juz w samochodzie tylko Wodecki zaśpiewa???
Awatar użytkownika
carol

Re: Koniec Planety FM, czas na Radio ZET Gold

carol Wto Maj 28, 2013 7:24 pm

No nie! Przecież to radio idealne do samochodu! Now what? Eski nie łapie u mnie :(
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Wto Maj 28, 2013 7:54 pm

unsub. dziękuję.
Awatar użytkownika
Sk

Sk Wto Maj 28, 2013 7:59 pm

Klimaty raczej mało refleksyjne, a serwowana muzyka to głównie techno-szmira przemieszana z popową papką. Ja tam płakać nie będę.
Awatar użytkownika
Matq

Matq Wto Maj 28, 2013 8:38 pm

Jaki żal co za debil to wymyślił :(
Awatar użytkownika
ziz

ziz Wto Maj 28, 2013 9:05 pm

Jak miło. Kolejne fajne radio w rozsypkę.
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Wto Maj 28, 2013 10:05 pm

Ludzie, zróbcie porządek z Radiem Plus Toruń, bo tego nie można słuchać. Wielcy "prezenterzy", miksują na podniesionych heblach, dźwięki się nakładają na siebie... ehhh, szkoda gadać. Niech już lepiej gra tam sieć.
Awatar użytkownika
oburzony

oburzony Wto Maj 28, 2013 10:06 pm

TRAFFIC WROCŁAW!!??!! NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!! TO NAJLEPSZE RADIO W MIEŚCIE....kur***wa co za kraj... :/ znów kolejny shit w eterze... macie głowy na karku czy oczy w ... poważaniu ? Masakra... Tak samo jak Planeta Poznań, idealne jedyne radio w Polsce z klubową muzyką... i co ? kolejny chłam ... Zet Gold... Srold... bez sens... Może całą Polskę zmieńcie w Radio Maryja...
Awatar użytkownika
zbych

zbych Wto Maj 28, 2013 10:09 pm

Jedyne radio które lubiałem, jebać eskę
Awatar użytkownika
Planeta FM forever !

Planeta FM forever ! Wto Maj 28, 2013 10:20 pm

brak słów... jedna stacja którą słucha młodzież to i tak ją wyj**ią ...
ale co się dziwić w końcu to pOLSKA ...
Awatar użytkownika
pozi

pozi Wto Maj 28, 2013 10:24 pm

Na planecie leciały hity których nie dało siw usłyszeć na innych. Żal pani
Awatar użytkownika
Łukasz

Łukasz Wto Maj 28, 2013 10:34 pm

Łzy cisną się do oczu ... to radio, miało i nadal ma tyle wspaniałych audycji ... Nie wiem co powiedzieć :(
Awatar użytkownika
Jakubek1993

Jakubek1993 Wto Maj 28, 2013 10:47 pm

Współczesne radio wkracza w erę komercji.Słucham tych rozgłośni i w wielu z nich co godzinę leci to samo.Można się nauczyć tych wszystkich piosenkę na pamięć.A teraz likwidują kolejne przyzwoite radio.Teraz to tylko liczyć na lokalne rozgłośnie ,których jest coraz mniej.
Awatar użytkownika
Tak się zabija muzykę w Polsce

Tak się zabija muzykę w Polsce Wto Maj 28, 2013 10:51 pm

Niech nasz kochany rząd dojdzie w końcu do wniosku ze jest przeżytkiem, tak jak pokolenie które będzie słuchało tego tworu. Planeta miała swoich słuchaczy, a teraz co kolejne radio złote przeboje, do piachu z tym całym Zet Gold. I tak nikt tego nie będzie słuchał. Bo po co ja jest 50 k*#wa takich stacji. Jedyne dobre radio znika bo co? Bo komu się tak chce, na pewno nie słuchaczom.
Awatar użytkownika
Zawiedziony załamany

Zawiedziony załamany Wto Maj 28, 2013 10:57 pm

Jeśli to prawda to czas uciekać z tego kraju :/ Warszawa wszystko niszczy i zabiera :( jak można zlikwidować takie radio :( to stacja mojej młodości, jedyna sensowna stacja gdzie można było posłuchać muzyki j jakiej prózno szukać u konkurencji(tak oczywiście było za czasów początkowej Planety) teraz jest dużo gorzej, co raz mniej muzyki klubowej i trance na antenie co tu było wyznacznikiem tego radia, no i co teraz posuneli sie jeszcze dalej zabieają całkowicie :( jeśli tak będzie przestane całkowicie słuchac radia :( cios prosto w serce na 95.1 radio dla emerytów tego jeszcze nie było :( jak można zniszczyć takie radio :(
NIech wróci dawna Planeta Katowice bez komerchy i tych dziwnych tworów a słuchalnośc wzrośnie o 100% :(
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości