WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
radio

Re: Koniec programu „Śniadanie w Radiu ZET”. Od stycznia „Gość Radia ZET” także w weekend

radio Czw Gru 28, 2017 4:42 pm

komolka to ta wszechwiedząca o katastrofie smoleńskiej?
Awatar użytkownika
Słuchacz

Re: Koniec programu „Śniadanie w Radiu ZET”. Od stycznia „Gość Radia ZET” także w weekend

Słuchacz Czw Gru 28, 2017 5:09 pm

Oby więcej takich decyzji! Ile można słuchać "ja panu/pani nie przerywałem". Przecież to nie jest dobre dla zdrowia psychicznego, żeby słuchać tych przekrzykiwań.
Awatar użytkownika
roastron

roastron Czw Gru 28, 2017 5:29 pm

A mnie się zdaje że tu chodzi o to żeby zapraszać jedynie słusznych polityków, tych "nieslusznych" już nie będzie, bedzie się wypowiadała wyłącznie jedną strona i to ta która będzie aktualnie podobała się Zarządowi... idzie tsunami wyborów i trzeba niektórych wspomóc intensywniej.
Awatar użytkownika
Igor

Igor Czw Gru 28, 2017 5:30 pm

Wystarczyło "odstrzelić" po jednym dziennikarzu tak, żeby był JEDEN prowadzący, a nie dziennikarze, gdzie jeden przeszkadza drugiemu i próbuje za wszelką cenę zabłysnąć. Prym wiodła tu pani Lubecka wcinająca się przy każdej możliwej okazji.
Likwidacja wg mnie zmieni to radio na gorsze. To już był niedzielny rytuał między 9 a 10. Tak jak po 10 był Świat wg Blondynki a nie skrzecząca Prowadząca, której ciężko się słucha. Szkoda. Skończy się to szukaniem innej stacji o tej porze. Pewnie dla wielu.
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Czw Gru 28, 2017 6:00 pm

Słusznie. Tych wrzasków nie dało się słuchać. Szczególnie Sellina.
Awatar użytkownika
Radiofonia

Radiofonia Czw Gru 28, 2017 9:26 pm

"Igor" napisał(a): Wystarczyło "odstrzelić" po jednym dziennikarzu tak, żeby był JEDEN prowadzący, a nie dziennikarze, gdzie jeden przeszkadza drugiemu i próbuje za wszelką cenę zabłysnąć. Prym wiodła tu pani Lubecka wcinająca się przy każdej możliwej okazji.
Likwidacja wg mnie zmieni to radio na gorsze. To już był niedzielny rytuał między 9 a 10. Tak jak po 10 był Świat wg Blondynki a nie skrzecząca Prowadząca, której ciężko się słucha. Szkoda. Skończy się to szukaniem innej stacji o tej porze. Pewnie dla wielu.

Doskonała decyzja z tym wrzaskliwym programem. Cały tydzień "ryje" w telewizji, w gazetach. W niedziele potrzebuję czegoś spokojniejszego. Olejnik trzymała gości i gasiła spojrzeniem, ta czwórka kompletnie nie dawała sobie rady.
Chełminiak nie jest żadną "skrzeczącą prowadzącą". Dla niej słucham weekendów.
W tygodniu ciężko za dnia. Lubię poranny program, w dzień te informacje i ciekawostki prowadzących, którzy sami śmieją się ze swoich żartów nie są dla mnie. Popołudnie bywa ciekawe, ale są momenty, że się nie da. Wojciechowski mnie uspokaja i gada od rzeczy o muzyce. Później wyłączam. W sumie brakuje mi w Zetce jakiejś takiej szczerości, słychać, że ci ludzie działają według schematu. Ten szef mówicie tak, zaraz przychodzi następny i zmienia styl ich prowadzenia pozbawiając wiarygodności. Chyba tylko Kołodziejska, Florkiewicz, Wojciechowski i Chełminiak przykuwają uwagę osobowoścami. Reszta to identycznie brzmiący czytacze.
Awatar użytkownika
Gadacze

Gadacze Pią Gru 29, 2017 2:49 am

Ciekawe kiedy i czy dotrze do bosów radia/telewizorni iż gadające bla bla to nic innego jak gadające bla bla i nic więcej :P
Awatar użytkownika
Izydor

Izydor Pią Gru 29, 2017 11:49 am

Brawo, tej beznadziejnej Lubeckiej nie dało się oglądać - wybitna uroda radiowa!
A może Holecką zastąpi, albo razem poprowadzą Show o 19:30 ?
Awatar użytkownika
oscypek

oscypek Pią Gru 29, 2017 11:49 am

Jedni i drudzy przekrzykiwali się -redaktorzy nie panowali nad dyskusją ,tego nie dało się słuchać ani ogladać !Politycy jak zwykle bez ogłady i kultury (panowie)!
Awatar użytkownika
dren

dren Pią Gru 29, 2017 10:17 pm

Zobaczymy, nie będzie krzykaczy reżimowych a jak będzie jeden to usłyszymy tylko raz : przez 8 lat ... .
Awatar użytkownika

**** Pią Gru 29, 2017 10:17 pm

Z chwilą kiedy odeszła Olejnik, a zaraz po niej Pawlikowska (wcześniej inni wartościowi dziennikarze i później też) przestałam ich słychać. Zresztą nie tylko ja, bo wielu moich znajomych zrobiło dokładnie to samo. Zamiast Radio Zet powinni nazywać się teraz Radio Dno. Mam nadzieję, że za te bezmyślne posunięcia zniknął na wieki wieków z eteru. Życzę im tego. Amen
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Nie Gru 31, 2017 3:01 pm

A chcę jeszcze dodać że jak była Monika Olejnik i reszta ekipy od początku to daliśmy radę słuchać. Ale zmiany takiego stopnia są niezrozumiałe. Radio chwali za muzykę jak i nowe logo ale ramówkę jak i twarze radia to nie. Prezes nie ma pojęcia o tym co ma przyciągnąć dużą liczbę słuchaczy. Prezes który jest od maja już można było stwierdzić że zmiana na minus. Jeśli wyniki radia po tych zmianach będą najgorsze to znowu zmiana prezesa jak i reszty. Możecie być "za" lub "przeciw" ale to moja opinia co o tym myślę. A muzyka to powinna być taka co radio notuje czyli te co w radiu jeszcze nie było po kilku latach przerwy a nie przyciągnąć muzykę z innych rozgłośni lub te co żadne radio nie pokazywało a ta miała premierę w 2012 czy 2013 roku. To odnośnie wcześniejszego co teraz muszę tłumaczyć.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Nie Gru 31, 2017 3:09 pm

"do Sebixa" napisał(a):
"Sebastian" napisał(a): Nie tak miało być. Podziękowanie dla pana Assendi , za bałagan , syf i sknerstwo w radiu zet. Więcej muzyki to ok , ale polityki to już gruba przesada.

Seba. No powiedz nam, jak miało być. Naprawde wszyscy chcemy to wiedzieć, no Seba. Powiedz!

Jak w Radiu ZET była Monika Olejnik i inni związani z tym radiem od początku to stacja miała się dobrze. Ale jeśli zatrudniono takich co tylko non-stop o tym co myśli PO , a co PiS to przez tą tematykę stacja spada na dno. A muzyka - powinna być taka co puszczono po kilku latach przerwy , a nie taka co pierwszy raz w którym żadne radio jeszcze nie pokazało. a radio zet z playlistą z nowszymi piosenkami idzie śladem rmf fm czy też radia eska. Jak w 2016 roku pojawił się Konrad Piasecki , to na początku myśleli że to dobry traf , a tu 3-4 miesiące później , i co , i nie widać konkretnych efektów tych zmian. Jeśli po nowym roku zmiany będą takie , że nie przewróci z powrotem większości słuchaczy , to jeszcze w tym nadchodzącym roku zmiana na fotelu szefa radia. I weź drogi kolego nie myśl , że jestem po stronie PiS czy PO bo jestem bezstronny i taka polityka obecna mnie wkurza. Jeśli ktoś myśli , że ja popieram TVP , TV Trwam czy też Polskie Radio a nie doceniam rmf fm lub innych a nie doceniam Gazety Wyborczej czy TVN to się grubo myli.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Czw Sty 04, 2018 1:45 pm

"do Sebixa" napisał(a):
"Sebastian" napisał(a): Nie tak miało być. Podziękowanie dla pana Assendi , za bałagan , syf i sknerstwo w radiu zet. Więcej muzyki to ok , ale polityki to już gruba przesada.

Seba. No powiedz nam, jak miało być. Naprawde wszyscy chcemy to wiedzieć, no Seba. Powiedz!

Myślisz , że mam napisane na czole "kretyn" ? Nieprawda. Playlista Radia ZET obecna to są piosenki co pojawiły się po kilku latach przerwy , czyli np. ok.6-7 lat plus te nowsze co na przykład rmf fm czy jakaś inna stacja. A polityka w radiu jest pomylona. Tutaj są pomylona tematyka czy radio jest bezstronne , czy po stronie PO. Jeśli Radio ZET zostało przyjęte przez kogokolwiek związanego z PiS to jest kłamstwo.
Awatar użytkownika
Anonim

Anonim Nie Sty 14, 2018 10:13 am

Wiadomo jest radio Muzyczne głównie szkoda jednak że mało jest słowa brakuje audycji z publicystami zarówno w RMF FM jak i tu
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości