WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Prezes

Re: Koniec programu „Śniadanie w Radiu ZET”. Od stycznia „Gość Radia ZET” także w weekend

Prezes Nie Sty 14, 2018 10:34 am

Mam już tego dosyć! Będą zwolnienia!
Awatar użytkownika
amorek1

Re: Koniec programu „Śniadanie w Radiu ZET”. Od stycznia „Gość Radia ZET” także w weekend

amorek1 Nie Sty 14, 2018 10:40 am

To jest absurd, po tylu latach znika ulubiony program, prowadzony przez kilkanaście lat przez dociekliwą dziennikarkę Monikę Olejnik, tak to jest jak chce się przymilać rządzącym, a szkoda schodzicie na "PSY"!!! kto Was będzie za chwile słuchał ???
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Nie Sty 14, 2018 10:52 am

Szybko wyszło, że Monika Olejnik jest niezastąpiona. Niemądre decyzje zawsze się mszczą.
Awatar użytkownika
zenon

zenon Nie Sty 14, 2018 11:05 am

Prowadzący nie są obiektywni a poza tym Totalna robi z tego programu rynsztok.
Awatar użytkownika
Stasiek

Stasiek Nie Sty 14, 2018 11:05 am

nawet to niezła audycja była, a teraz to już całkiem tego radia nie będę słuchał
Awatar użytkownika
tekila

tekila Wto Sty 16, 2018 12:24 am

Dla mnie radio ZET może się zmienić na Zet zawsze z PIS!!!
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Nie Sty 21, 2018 10:33 am

Dokładnie tak jest jak piszą poprzednicy. Włączam dziś radio (ł)-żet tradycyjnie, a tu nie ma audycji o 9-tej tylko leci muzyka. Nie ma też święta, które by wykluczało obecność polityków lub dziennikarzy, tylko jest zwykła niedziela. O co chodzi ??? Gooogluję w neta- trafiam na tę stronę - I wszystko jasne! To była od początku audycja kojarzona z panią Moniką Olejnik, z którą oczywiście można było się nie zgadzać politycznie, ale trzymała poziom audycji i bazyliszkowym spojrzeniem dyscyplinowała debili z Wiejskiej. Wyrzucili Olejnik, aby się przymilić kaczystom i mają efekty - spadek słuchalności i harmider w studiu. Koniec końców likwidacja audycji. To jest tak jak się zmienia dobrą prowadzącą czyli panią Monikę Olejnik.
Awatar użytkownika
mopsik

mopsik Wto Sty 30, 2018 8:29 am

"Igor" napisał(a): Wystarczyło "odstrzelić" po jednym dziennikarzu tak, żeby był JEDEN prowadzący, a nie dziennikarze, gdzie jeden przeszkadza drugiemu i próbuje za wszelką cenę zabłysnąć. Prym wiodła tu pani Lubecka wcinająca się przy każdej możliwej okazji.
Likwidacja wg mnie zmieni to radio na gorsze. To już był niedzielny rytuał między 9 a 10. Tak jak po 10 był Świat wg Blondynki a nie skrzecząca Prowadząca, której ciężko się słucha. Szkoda. Skończy się to szukaniem innej stacji o tej porze. Pewnie dla wielu.

Niech zaczną transmitować "kawa na ławę " inaczej też zmieniam stację.Świat wg blondynki to była świetna audycja - zdjęli.Olejnik zdjęli.Radio schodzi na psy.Niech do mnie zadzwonią z ankietą to im powiem co o nich myślę.
Awatar użytkownika
Raf

Raf Sob Lut 03, 2018 1:36 pm

I dobrze, bo w porównaniu z programem Olejnikowej, obecne śniadania to było dno i metr mułu, nie dało się tego słuchać. Totalny chaos, napastliwości prowadzących przerywających wszystkim, a zwłaszcza politykom opozycji. Bezsensowna muzyczka w tle. Radio zet pozbyło się największych gwiazd i zeszło na psy.
Awatar użytkownika
nik

nik Nie Lut 04, 2018 10:17 am

czuć pisowską łapę
Awatar użytkownika
ciekawy

ciekawy Nie Lut 04, 2018 10:30 am

Mnie się zmiana nie podoba. Więc przestałem słuchać radia Z.
A już przenoszenie rozmowy w najciekawszym momencie do internetu, jak sie słucha w samochodzie, albo pracy jest frustrujące.
Awatar użytkownika
awe1970

awe1970 Nie Lut 04, 2018 10:35 am

Przestałam Was już słuchać odkąd zabraliście i Śniadanie w Radiu Zet, najlepszych prowadzących różne audycje rozdzieliliście albo wywaliliście, obecne audycje wieją nudą. Teraz jeszcze poranny różaniec z radiem zet wprowadźcie, zegnam Was bez żalu, rzetelność buahahaha
Awatar użytkownika
JoAnna

JoAnna Nie Lut 04, 2018 10:53 am

Trzeba słuchać rmf-u . Szkoda po tylu latach uważam to za ogromny błąd
Awatar użytkownika
rob1966

rob1966 Nie Lut 04, 2018 10:58 am

Znów jakiś fachowiec zepsuł coś co było dobre. Gratuluję partactwa....
Awatar użytkownika
Szkoda, bo to była dobra audycja

Szkoda, bo to była dobra audycja Pią Lut 09, 2018 5:04 pm

Cały tydzień czekałem na swobodne wypowiedzi polityków - no faktycznie czasem wrzaski- ale spontaniczne i autentyczne, czyli prawdziwe , a nie zmanipulowane.
ZET-ka już nie dla mnie....
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości