WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Darek

Re: Koniec programu „Śniadanie w Radiu ZET”. Od stycznia „Gość Radia ZET” także w weekend

Darek Nie Lut 11, 2018 10:14 am

Nie zmienia się coś co cieszy się dużą popularnością . Szczerze mówiąc łączyła nas tylko ta poranna Niedzielna audycja .
Awatar użytkownika
x

Re: Koniec programu „Śniadanie w Radiu ZET”. Od stycznia „Gość Radia ZET” także w weekend

x Pon Lut 12, 2018 8:29 am

Szkoda do dziś nie mogę się przyzwyczaić do tych zmian. Włączam w niedzielę radio Zet o 9 by usłyszeć wiadomości i 7 dzień tygodnia tudzież śniadanie w Radio Zet a tu muzyka i wyłączam I W Każdą Niedzielę liczę ze program z Moniką Olejnik powróci na antenę lub chociaż to śniadanie. A po nim jak dawniej będzie Beata Pawlikowska. W Sobotę Niedziele programu o 8 nie słucham. W tygodniu szkoda mi ze nie ma Pani Olejnik ale redaktor Piasecki dał radę i program jest na wysokim poziomie ale też szkoda ze zrezygnowaliście z dalszych pytań online. Zgodzę się z niektórymi komentarzami mam takie samo wrażenie ze radio chciało się przypodobać tymi zmianami pis.
Awatar użytkownika
maniek

maniek Nie Lut 25, 2018 9:55 am

Radio zet to tragedia. Muzyka beznadziejna.
Awatar użytkownika
Teodor

Teodor Nie Mar 11, 2018 10:42 am

Zmarnowaliście dorobek śniada z radiem Z-głupota
Awatar użytkownika
kalina

kalina Nie Lip 08, 2018 10:10 am

jakby byla olejnik bylaby sluchalnosc
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość