[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Koniec Radio PiN, znikają audycje i ludzie. Wkrótce Muzo.fm

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
stary słuchacz

Koniec Radio PiN, znikają audycje i ludzie. Wkrótce Muzo.fm

stary słuchacz Czw Wrz 25, 2014 1:14 am

Żal wielki. świetna marka. kolejna, która pada ofiarą tabloidyzacji mediów.
Awatar użytkownika
bull

Re: Koniec Radio PiN, znikają audycje i ludzie. Wkrótce Muzo.fm

bull Czw Wrz 25, 2014 1:19 am

Dokładnie, wielka szkoda PiNu.. Świetna rozgłośnia która od czasów przejęcia przez Polsat zaczęła podupadać.. I w końcu upadła...
Awatar użytkownika
mania

mania Czw Wrz 25, 2014 1:30 am

Brak słów żeby to skomentować.
Awatar użytkownika
gość1

gość1 Czw Wrz 25, 2014 5:05 am

Czemu na to KRRIT pozwala? Jest ogłoszenie na Częstochowę dla radia informacyjno-biznesowego ..nie wierzę że w Muzo Fm będa tematy gospodarczo informacyjne..będzie kolejna grająca z puchy muze.Przy tych słabych nadajnikach i kiepskich lokalizacjach cudu nie zrobią.Żal Mi dobrego, innego od całej reszty stacji Radia PiN.
Awatar użytkownika
KL

KL Czw Wrz 25, 2014 5:24 am

Ooo, wielka szkoda... PiN wyróżniało się poziomem i klasą.
Awatar użytkownika
ttt

ttt Czw Wrz 25, 2014 6:47 am

BRAK SLOW
Awatar użytkownika
PiNsluchacz

PiNsluchacz Czw Wrz 25, 2014 6:50 am

Pozostaja wydawnictwa Radia PiN
Pinacolada, City Music Coctail, Pozytywne wibracje, Citi PIN FUNK Essentials, Pincode. PiN in Pink.
Awatar użytkownika
Neo

Neo Czw Wrz 25, 2014 7:10 am

Drodzy Koledzy i Koleżanki,
Dziś wszędzie rządzi wymiar ekonomiczny. Jak coś nie przynosi dochodu trzeba to zmienić lub zamknąć. Brutalna prawda rynku. Ci co kochają radio z klimatem i misją lat 90 narzekają na upadek radiofonii, a właściciele wściekają się i narzekają bo ich celem było zarobienie na interesie. Gdyby PiN przynosił takie zyski jak Grupa RMF etc. to PiN byłby nie do ruszenia!!!
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Czw Wrz 25, 2014 8:02 am

żal :(((
Awatar użytkownika
Vincent

Vincent Czw Wrz 25, 2014 8:09 am

Dopiero co zacząłem lubić i słuchać ... Szkoda.
Awatar użytkownika
PiNie wroc

PiNie wroc Czw Wrz 25, 2014 8:09 am

to pokazuje jakim medium jest wlasciciel tj Polsat. Jesli nie umial/nie chcial poprawic zarzadzania, promocji marki ktora kupil.
On ja dobil wykorzystal i likwiduje by miec kolejny kanal do wciskania kitu i sobie znanemu braku klasy.
Awatar użytkownika
DrWredman

Re: Koniec Radia PiN, znikają audycje i ludzie. Wkrótce Muzo.fm

DrWredman Czw Wrz 25, 2014 8:45 am

PINu słucham na okrągło, czasem mi się przejadał i przełączałem na inne radio, ale gdy posłuchałem bzdurnych konkursów, masy reklam i bełkotu prowadzących, szybko wracałem do PINu. Wielka szkoda, ale eter nie lubi pustki i myślę, że wkrótce pojawi się coś podobnego.
Awatar użytkownika
pincode

pincode Czw Wrz 25, 2014 9:03 am

Żal to może starego Pinu, ale nie tego co było na antenie od jakiegoś czasu.
Awatar użytkownika
matt

matt Czw Wrz 25, 2014 9:16 am

PiN było piwerszą stacją której słuchałem, trzeba się będzie przesiąść na rmf classic które jest podobne w wielu aspektach. RiP PiN :(
Awatar użytkownika
henryx

henryx Czw Wrz 25, 2014 9:21 am

Wszyscy słuchają radia PIN, a wyniki na słabym poziomie [przed zmianami muzycznymi i po nich] to skąd się wzięły, co? Nie można ciągle dokładać do interesu i pewnie dlatego Polsat postanowił dokonać zmiany , bo przecież każda firma musi zarabiać!! Szczegolnie media komercyjne. Jak widać po tym co sie dzieje - radio PIN nie zarabialo i tak sie wlasnie konczy ta bajka. Na przyklad Eska Rock radzila sobie swietnie ,a wlasciciel w grudniu ubieglego roku postanowil rozwalic to radio i zaczal grac disco polo. Teraz Eska Rock jest juz tylko cieniem tej stacji. Za to byla ekipa tego nigdys fantastycznego radia robi teraz Muzo.tv i Muzo.fm , a ja trzymam za nich kciuki! Wiedza co robia :)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości