WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Hubert

Re: Koniec serialu „Świat według Kiepskich”

Hubert Śro Cze 01, 2022 2:10 pm

Szkoda ja lubiłem ten serial
Awatar użytkownika
ygff

ygff Śro Cze 01, 2022 2:27 pm

co pisowska patola bedzie teraz ogladać?
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Śro Cze 01, 2022 3:17 pm

Gdy Khamidov robil serial to byl to super serial. Od kiedy przejal go Yoka to zrobilo sie niesmiesznie.
Awatar użytkownika
gk

gk Śro Cze 01, 2022 3:24 pm

"emel" napisał(a): Pierwsze sezony były bardzo prymitywne. Potem było lepiej, jak wprowadzono prezesa Kozłowskiego i częściej grywał Janusz Dracz.

Gdzieś od okolic odcinka 250 (chyba) dało się to oglądać - i mniej więcej do serii, po której Ryszard Kotys się ciężko rozchorował. To co wcześniej i to co później nieoglądalne.
Awatar użytkownika
gk

gk Śro Cze 01, 2022 3:32 pm

"gk" napisał(a):
"emel" napisał(a): Pierwsze sezony były bardzo prymitywne. Potem było lepiej, jak wprowadzono prezesa Kozłowskiego i częściej grywał Janusz Dracz.

Gdzieś od okolic odcinka 250 (chyba) dało się to oglądać - i mniej więcej do serii, po której Ryszard Kotys się ciężko rozchorował. To co wcześniej i to co później nieoglądalne.

Poprawka: *od okolic odcinka 200.
Awatar użytkownika
Lolo

Lolo Śro Cze 01, 2022 3:48 pm

No cóż jest 588 odcinków i zawsze będzie co obejrzeć nie tak jak świetne Miodowe Lata miały tylko 126 odcinków. Bez Paździocha i Boczka nie ma sensu kontynuować
Awatar użytkownika
max

max Śro Cze 01, 2022 4:29 pm

swietny socjologiczno psychologiczny serial wspaniale pokazujacy w krzywym zwierciadle nature Polaka
Awatar użytkownika
po śmierci

po śmierci Śro Cze 01, 2022 5:12 pm

po śmierci Gnatowskiego i Kotysa już nie było sensu tego ciągnąć
moim zdaniem dobra decyzja
Awatar użytkownika
MARTIN

MARTIN Śro Cze 01, 2022 9:46 pm

ćwe co poklst z tinmi atormi
Awatar użytkownika
hmm

hmm Czw Cze 02, 2022 8:03 am

Koniec o 7 lat za późno. Ostatnie sezony to była porażka. Grabowski mylił kwestie, bełkotał i grał na odwal się, fabuła odcinków byla pisana na kolanie i wszystko było robione na szybko. Stare odcinki to mistrzostwo.
Awatar użytkownika
Jener

Jener Czw Cze 02, 2022 2:49 pm

Ciebie obeszło, drogi Ferdku :) Nie mogłem od razu odpisać, bo byłem na jachcie. Tobie też się kiedyś życie poprawi.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pią Cze 03, 2022 11:46 am

Świetny serial ale od czasu kiedy Cycu wyjechał do Ameryki, nowe postacie jak Jolaśka, Prezes Kozłowski, Badura....no i Dracz który wcielał się w różne postaci, rzeczywiście wcześniejsze sezony miały trochę prymitywne poczucie humoru....ale z czasem serial zmienił oblicze, wiele osób tego nie zauważyło albo gustuje w serialu z czasów Babki Kiepskiej, ja odwrotnie, późniejsze sezony to inna liga, humor dla bardzie inteligentnych, wiele osób przestało łapać aluzje, było mnóstwo odniesień do literatury czy historii dlatego wielu widzów przestało rozumieć o co chodzi, zmienili się odbiorcy, tak jak powiedział Grabowski niedawno powiedział, zaczęli do niego wydzwaniać znajomi profesorowie ubawieni nowymi odcinkami bo rzeczywiście to była klasa sama w sobie, no cóż, dla tych co nie rozumieli nowych sezonów to już na pewno nie był serial, bardzo szkoda...będzie bardzo brakować tekstów Paździocha, Boczka, Kiepskiego, Badury, Kozłowskiego i Dracza!
Awatar użytkownika
Kiepski88

Kiepski88 Czw Cze 09, 2022 12:16 am

Szkoda ze nie kontynuują ,Warto.Ci, którzy odeszli będą dłużej żyli w pamięci.Ja będę oglądał. To już nie będzie to samo, ale dlaczego ma nie być w ogóle ? Jezu ludzie waszych komentarzy nie da się czytać! To po co oglądacie nowe odcinki jak wam się nie podobają. Serial ma już 20lat i to normalne że ludzie umierają. Produkcja i scenarzyści nic nie poradzą na to starają się ile mogą być serial dalej powstawał dla was. A w my tylko krytykować potraficie i stękać jak stare baby że kiedyś to było lepsze odcinki że nie to co teraz, za komuny też podobno było lepiej a jakoś żyjecie dalej. To tylko serial i zamiast się cieszyć że idzie z biegiem czasu i pokazuje aktualne problemy społeczne to wy tylko widzicie Jolasie której nie mogę zrozumieć dlaczego nie lubicie i opłakujecie w kółko zmarłych. Dziękuję i pozdrawiam. ja dalej oglądam i uwielbiam serial. Dziękuję za 20 lat z wami. Mam nadzieję że powstaną nowe odcinki. Pozdrawiam ekipę i aktorów.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości