[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Koniec tygodnika „Fakty i Mity”. Powodami problemy z dystrybutorami i spadająca rentowność

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gino

Koniec tygodnika „Fakty i Mity”. Powodami problemy z dystrybutorami i spadająca rentowność

Gino Śro Lip 15, 2020 6:56 am

Moim zdaniem, to zła wiadomość w kontekście wolności mediów.
Awatar użytkownika
R.

Re: Koniec tygodnika „Fakty i Mity”. Powodami problemy z dystrybutorami i spadająca rentowność

R. Śro Lip 15, 2020 7:02 am

Piękna informacja z rana. Znika paszkwil który obrażał Kościół i jego świętości.
Awatar użytkownika
ja

Re: Koniec tygodnika „Fakty i Mity”. Powodami problemy z dystrybutorami i spadająca rentowność

ja Śro Lip 15, 2020 8:08 am

Brawo! Piekna pro ekologiczna postawa!
Awatar użytkownika
LG

LG Śro Lip 15, 2020 8:50 am

prorocza okładka "Biedny jak Watykan" :))))
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Śro Lip 15, 2020 9:21 am

Jaka kolejna dobra wiadomość :) zaraz po oglądaniu szaleństwa, jakie ogarnęło celebrytów :)
Awatar użytkownika
Saszka

Saszka Śro Lip 15, 2020 9:41 am

Urrraaaaa
Awatar użytkownika
Sylwia

Sylwia Śro Lip 15, 2020 12:51 pm

= = = = = B R A W O = = = = =
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Śro Lip 15, 2020 12:56 pm

Jakoś mi ich nie szkoda.
Awatar użytkownika
Kacper

Kacper Śro Lip 15, 2020 1:11 pm

Kiedy "NIE"? Bo oni chyba trzymają się tylko z memów (skierowanych do młodego "czytelnika"), a tygodnika - mimo to - praktycznie nikt nie kupuje.
Awatar użytkownika
Kot_wa

Kot_wa Śro Lip 15, 2020 1:26 pm

Kto następny spadnie z rowerka? NIE?
Awatar użytkownika
Chwała Panu

Chwała Panu Śro Lip 15, 2020 1:32 pm

Bogu niech będą dzięki.
Awatar użytkownika
Sylwia

Sylwia Śro Lip 15, 2020 2:04 pm

"Kot_wa" napisał(a): Kto następny spadnie z rowerka? NIE?

O tym samym pomyślałam gdy przeczytałam powyższy artykuł.
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Śro Lip 15, 2020 2:23 pm

Hejterzy sie cieszą, a ktoś wogóle myśli o tym, że to cała prasa upada ?
Awatar użytkownika
Balon

Balon Śro Lip 15, 2020 2:33 pm

Ale Ktoś tego kolesia wcześniej księdzem zrobił tak?
Awatar użytkownika
hehehe

hehehe Śro Lip 15, 2020 2:53 pm

Nie płakałem po "Faktach i kitach"!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości