WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tak

Koniec „W11- Wydział Śledczy”. Serial zniknie z TVN po 10 latach emisji

tak Wto Mar 18, 2014 5:26 am

Szkoda, zwłaszcza że od stycznia znowu zacząłem regularnie go oglądać :( Teraz już nawet nie będę włączać TVN bo po co. Durnowate Szpitale czy Ukryte prawdy mam gdzieś.
Awatar użytkownika
A mnie to ...

Re: Koniec „W11- Wydział Śledczy”. Serial zniknie z TVN po 10 latach emisji

A mnie to ... Wto Mar 18, 2014 8:26 am

A ja kiedyś oglądałem regularnie, ale od pewnego czasu (kilka lat) przestałem. Przejadło mi się. Poza tym stał się przewidywalny. Niemal w każdym odcinku (poza tymi, których akcja rozciągała się na 2) główny winowajca zawsze pojawiał się w jednej z pierwszych scen. I obstawiałem sobie kto to, tak dla własnej zabawy. Jak zacząłem trafiać za każdym razem, to stwierdziłem, że trochę lipa.
@Up. Święte słowa. Tego typu wynalazków nie da się oglądać. Ale przynajmniej dzięki temu wiemy, co to jest mięsny jeż :)
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Wto Mar 18, 2014 8:26 am

jeśli się czegoś nie promuje, to nie ma się co dziwić, że przestaje pracować. bye bye.
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Mar 18, 2014 8:49 am

w ramach restrukturyzacji proponuje zmianę nazwy stacji na tuskTV
Awatar użytkownika
pavv

pavv Wto Mar 18, 2014 9:32 am

Wreszcie! Co chciałem obejrzeć coś wieczorem to albo na W11, albo na Detektywów trafiałem. W końcu przekonałem się do Polsatu, gdzie 2x w tygodniu można zobaczyć jakiś ciekawy film. Zresztą patrząc na ramówkę TVN widać, że ledwo zipią - w piątek megasuperlux premiera - Shrek po raz 20-ty - ostatnio był nadawany w grudniu ub. roku.
Awatar użytkownika
polpot

polpot Wto Mar 18, 2014 9:38 am

juhu
Awatar użytkownika
emo123

emo123 Wto Mar 18, 2014 10:17 am

główni bohaterowie mieli zawsze takie szczęscie, że pod koniec odcinka skradając się w celu schwytania złoczyńcy trafiali regularnie na kłótnię np. sprawcy z kolejną potencjalną ofiarą.
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Mar 18, 2014 10:48 am

Ze wszystkich programów paradokumentalnych W-11 jest najlepsze. Ale oczywiście wszystko co dobre trzeba ściągnąć a zostawić goliznę,seksy oralne czy przekleństwa typu wawa czy ukryte prawdy. Mam nadzieję,że TVN całkowicie upadnie bo to co teraz serwują to woła o pomstę do nieba.Wypchajcie się z kolejną nowością.
Awatar użytkownika
nie ogładałem

nie ogładałem Wto Mar 18, 2014 10:58 am

11 lat a ja na szczęście nie obejrzałem ani jednego odcinka. Żeby jeszcze poznikały inne bardziej nudniejsze seriale z 1000 i więcej odcinków:) Gdy się tego nie ogłada to człowiek ma tę przyjemność, ze w cale nie kojarzy tych pseudo celebrytów:)
Awatar użytkownika
Paula

Paula Wto Mar 18, 2014 11:01 am

A wystarczy zmienić godzinę bez urazy dla TVN-u ale te ukryte prawdy czy Wawa lub powtórki Wesołowskiej i Sądu rodzinnego po co to na co ?! Lepiej W-11 na to miejsce dać puścić np pierwsze odcinki z Maćkiem Friedkiem lub Kubą Gęsiarzem :) Pozdrowionka :)
Awatar użytkownika
KSB

KSB Wto Mar 18, 2014 11:04 am

Wawa Non Stop została zakończona produkcja.
Awatar użytkownika
dr_pi

dr_pi Wto Mar 18, 2014 11:11 am

Szkoda. Od jakiegoś czasu zaczęłam oglądać, bo nic ciekawszego nie było w telewizorni. A potem się wciągnęłam.
Awatar użytkownika
pawel76

pawel76 Wto Mar 18, 2014 12:57 pm

Szkoda,że już nie będzie w11,bo to fajny był serial,tak to chyba można określić ,pamiętam jeszcze odcinki z maćkiem friedkiem i kubą gęsiarzem.Zamiast w11 powinien być w to miejscenp.agent (raz w tygodniu,a wpozostałe dni powtórki wszystkich edycji) ,októrym mówiło sięjuż w zeszłym roku,że będzie.
Awatar użytkownika
099max

099max Wto Mar 18, 2014 1:14 pm

Jakie szczęście że to koniec, czekam kiedy skończą z tymi durnymi produkcjami na wszystkich stacjach! Szpitale, Ukryte prawdy, Wredni rodzice, czy z innych stacji Dlaczego ja, Trudne sprawy. Czy te programy mają jakieś wartości poza przypływami reklamowymi?Jak dla mnie to denne nibydokumenty okazujące jak wspaniale działają przedstawiane w nich instytucje. Jaka dzielna jest nasza policjia służba zdrowia czy też sądownictwo. Masakra, także cieszę sie że już kolejny spada z ramówki :)
Awatar użytkownika
misiek

misiek Wto Mar 18, 2014 1:22 pm

Czekamy na koniec:
-Klanu
-Jaka to melodia
-Na Wspólnej
-Wszystkich scripted dogu
I innego cudownego "kontentu"
Tylko dobrymi programami tv ma szansę walczyć z Internetem!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: tleavittshawn oraz 10 gości