WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Q

Re: „Korona królów” startuje w TVP1. Emisja od poniedziałku do czwartku o 18.30 (wideo)

Q Pon Sty 01, 2018 9:55 pm

Całkiem fajnie się ogląda. Po za tym można zainteresować dzieci historią.
Awatar użytkownika
y

Re: „Korona królów” startuje w TVP1. Emisja od poniedziałku do czwartku o 18.30 (wideo)

y Pon Sty 01, 2018 10:03 pm

oglądnięte 10 minut tej produkcji, dłużej się nie dało.. niestety. Dlaczego postacie w tym historycznym serialiku rozmawiają ze sobą współczesnym językiem?
Awatar użytkownika
seba

seba Pon Sty 01, 2018 10:20 pm

Qurski TV ponoć nikt nie ogląda a tu proszę, przepłacony Sylwestrem hitem, wirtualnemedia nie podały jego oglądalności z TVP1 i Polonią a np podały Grupę Polsat ... wieje tu polityką?
dzisiejszy 1 odcinek KK zakończył się o 18:58, o 18:59 zaczął się kolejny który skończył się 19:29 i zaczęły się od razu Wiadomości, REKLAM NIE BYŁO
ps. całe szczęście, że oglądałem w internecie bo nie wyjdzie, że podbiłem oglądalność Wiadomościom
wracając do serialu to trochę w nim za "czysto" plus ta Hawira Łokietka cosik mała, zapowiada się ciekawie, obejrzę kilka następnych odcinków ale dzisiaj sobie ustawiłem też alarm w telefonie na 19:30 o nazwie
Awatar użytkownika
seba

seba Pon Sty 01, 2018 10:22 pm

Qurski TV ponoć nikt nie ogląda a tu proszę, przepłacony Sylwestrem hitem, wirtualnemedia nie podały jego oglądalności z TVP1 i Polonią a np podały Grupę Polsat ... wieje tu polityką?
dzisiejszy 1 odcinek KK zakończył się o 18:58, o 18:59 zaczął się kolejny który skończył się 19:29 i zaczęły się od razu Wiadomości, REKLAM NIE BYŁO
ps. całe szczęście, że oglądałem w internecie bo nie wyjdzie, że podbiłem oglądalność Wiadomościom
wracając do serialu to trochę w nim za "czysto" plus ta Hawira Łokietka cosik mała, zapowiada się ciekawie, obejrzę kilka następnych odcinków ale dzisiaj sobie ustawiłem też alarm w telefonie na 19:30 o nazwie wyłącz
Awatar użytkownika
Q do kwadratu

Q do kwadratu Pon Sty 01, 2018 10:38 pm

"Q" napisał(a): Całkiem fajnie się ogląda. Po za tym można zainteresować dzieci historią.

Zastanawiałem się, po co pokazali tę gołą pupę. Teraz już wiem, żeby ZAINTERESOWAĆ DZIECI HISTORIĄ. To takie proste.
P.S. Widać, że nawet płatne trolle nie wiedzą, co napisać.
Awatar użytkownika
nierob

nierob Pon Sty 01, 2018 10:39 pm

no co wy chcecie... braciom Karnowskim się podobał. a jak im się podobał to wszystkim ma się podobać.
a tak serio - kiedyś podobno mistrz Waligórski chciał przerobić " Czarne chmury", tak jak trylogię. wszystko pod tytułem "Ciemne tumany".
Tytuł wprost idealny na serial. polityczno - historyczny, o ostatnich 2 latach na przykład.
Awatar użytkownika
nierob

nierob Pon Sty 01, 2018 10:41 pm

no co wy chcecie... braciom Karnowskim się podobał. a jak im się podobał to wszystkim ma się podobać.
a tak serio - kiedyś podobno mistrz Waligórski chciał przerobić " Czarne chmury", tak jak trylogię. wszystko pod tytułem "Ciemne tumany".
Tytuł wprost idealny na serial. polityczno - historyczny, o ostatnich 2 latach na przykład.
Awatar użytkownika
nierob/dziennikarz/chyba

nierob/dziennikarz/chyba Pon Sty 01, 2018 11:26 pm

Awatar użytkownika
nierob

nierob Pon Sty 01, 2018 11:47 pm

Awatar użytkownika
nierob/dziennikarz/chyba

nierob/dziennikarz/chyba Pon Sty 01, 2018 11:48 pm

Awatar użytkownika
nierob

nierob Pon Sty 01, 2018 11:49 pm

Awatar użytkownika
Quwerty

Quwerty Wto Sty 02, 2018 9:23 pm

Bez polityki proszę w komentarzach, bo nie ma nic do rzeczy.
Serial wyłączyłem po 7 minutach. Szkoda czasu. Dłużyzny i drętwe dialogi. Przecież to telenowela. Ja nie lubię telenowel i serialowych tasiemców. Aktorstwo straszne. nie będę już próbował dalej oglądać. Czego i innym zyczę.
Może by tak TVP przypominała stare porządne spektakle klasyki teatru. To także rada dla teatrów miejskich. Na Moliera, Fredrę, Szekspira zawsze się pójdzie, chyba że to teatr w Lublinie. Niestety.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Sty 02, 2018 9:24 pm

Ja sobie ostrzyłem apetyt na Koronę królów od czasu pierwszego upublicznionego zdjęcia.
I powiem szczerze: nie zawiodłem się. Oczekiwałem, że będzie kicha i będę miał bekę. I to dostałem.
Zapluwałem klawiaturę ze śmiechu przez całe dwa odcinki. Oczywiście, nie na trzeźwo - zostało trochę szampana z dnia wczorajszego.

Czy będę chciał powtórzyć? Raczej nie. Na pewno nie na trzeźwo. Na filmy "dobre" tylko dlatego, że są koszmarnie złe, trzeba mieć dzień i nastrój.
Awatar użytkownika
Quwerty

Quwerty Wto Sty 02, 2018 9:24 pm

Bez polityki proszę w komentarzach, bo nie ma nic do rzeczy.
Serial wyłączyłem po 7 minutach. Szkoda czasu. Dłużyzny i drętwe dialogi. Przecież to telenowela. Ja nie lubię telenowel i serialowych tasiemców. Aktorstwo straszne. nie będę już próbował dalej oglądać. Czego i innym życzę.
Może by tak TVP przypominała stare porządne spektakle klasyki teatru. To także rada dla teatrów miejskich. Na Moliera, Fredrę, Szekspira zawsze się pójdzie, chyba że to teatr w Lublinie. Niestety.
Awatar użytkownika
Nick el-Odeon

Nick el-Odeon Wto Sty 02, 2018 9:25 pm

& minut. Tyle wytrzymałem. Szkoda, że TVP wzięła się za telenowelę historyczną. Rozumiem, że nie ma pieniędzy, ale...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości