WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
seba

Re: „Korona królów” startuje w TVP1. Emisja od poniedziałku do czwartku o 18.30 (wideo)

seba Wto Sty 02, 2018 9:26 pm

obejrzałem dzisiaj, całe szczęście ze przez internet bo przez to że reklam nie było to na wiadomości z Cholecka się załapałem ale żadna statystyka tego nie uwzględni
Awatar użytkownika
olsen

Re: „Korona królów” startuje w TVP1. Emisja od poniedziałku do czwartku o 18.30 (wideo)

olsen Wto Sty 02, 2018 9:26 pm

Wątpię, by ktokolwiek z komentujących negatywnie oglądał oba odcinki. Ja zobaczyłem przyzwoity pod każdym względem, wciągający serial. Polityczna nienawiść zaślepia niestety. Serial rokuje bardzo dobrze, czekam na kolejne odcinki z ciekawością...
Awatar użytkownika
dd

dd Wto Sty 02, 2018 9:27 pm

Poza językiem zbyt współczesnym było ok

zakodowani wracać na tvn
Awatar użytkownika
hf

hf Czw Sty 04, 2018 11:39 pm

A jednak dało się zrobić rzecz śmieszniejszą niż Spadkobiercy Grunwaldu.
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Czw Sty 04, 2018 11:39 pm

nie ma co komentować,po prostu dno i wodorosty
Awatar użytkownika
becia

becia Czw Sty 04, 2018 11:46 pm

Obejrzałam 9 odcinków na TVP VOD i nie mogę doczekać się kolejnych.niektórzy pospieszyli się z nagonką na serial.
Awatar użytkownika
Becia

Becia Nie Sty 14, 2018 2:22 pm

Obejrzałam 9 odcinków na TVP VOD.Nie mogę doczekać się kolejnych.Niektórzy pospieszyli się z nagonką na serial
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości