WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jan

Re: „Korona królów” to biedna produkcja z męczącą grą aktorską i słabymi dialogami. Ale dobrze, że powstaje (opinie)

Jan Pon Lut 19, 2018 2:34 am

Szmira, ale pokazuje że kiedyś też rządzili Pisiory kłamcy i oszuści.
Awatar użytkownika
Aa

Re: „Korona królów” to biedna produkcja z męczącą grą aktorską i słabymi dialogami. Ale dobrze, że powstaje (opinie)

Aa Wto Lut 20, 2018 8:05 pm

Procz Krolowej...gra aktorska na marnym poziomie...marnym ...
Awatar użytkownika
gosia

gosia Czw Lut 22, 2018 7:38 pm

"maro" napisał(a): Świetny serial. Mi i mojej rodzine bardzo się podoba

Nawet wiem dlaczego. MNIE się nie podoba
Awatar użytkownika
Andrzej S.

Andrzej S. Czw Mar 22, 2018 4:21 pm

Ale dno... czy w tak dużym kraju już nie mamy normalnych reżyserów i profesjonalistów. Według mnie to jest dno, nie kino i ta obsada- żenada!
Awatar użytkownika
khjh

khjh Nie Kwi 01, 2018 5:05 pm

co za szmira pokroju turecko-brazylijskiego na potrzeby oglądalności tvp
Awatar użytkownika
*

* Pon Kwi 02, 2018 6:43 pm

Kiepska gra bardzo nie ciekawi aktorzy a raczej aktorki kobiety fatalnie dobrane mamy tyle pięknych aktorek a tu tragedia. Stroje też nic ciekawego nie wierzę że na królewskim rodzie kobiety chodziły tak tandetnie i szaroburo ubrane
Awatar użytkownika
Jsn

Jsn Pią Maj 04, 2018 5:49 pm

Tylko takie pisiorskie debile jak Kursacki i cały porąbany pis nacjonalistyczna f.wska partia
Awatar użytkownika
Anka

Anka Pon Lis 26, 2018 8:17 pm

Nie rozumiem krytyki Anny/Aldony - jest świetna. Za to Cudka papierowa i chudy szkieletor.
Awatar użytkownika
Padre

Padre Śro Sty 30, 2019 1:49 am

Jak zwykle potwierdza się to że gdzie jest nas 10 POLAKÓW tam 35 zdan. Dopatrujemy się zawsze błędów u kogoś a sami to jesteśmy cacy cacy.
Ja patrzę na film z innej perspektywy. Nie zauważam że któryś z aktorów ma zegarek czy coś podobnego. Uważam że serial jest świetny. Aktorzy bez wyjątku fachowi. Może ci z wiekszym stażem profesionalni. Ale i Oni kiedys zaczynali i było OK. My jednak lubujemy się w zagranicznych serialach . Popatrzcie chociażby na to jak to żyło się naszym przodkom w tych czasach. Jaka była różnica być dobrze urodzonym a zwykłym śmiertelnikiem. Dziekujmy że zyjemy w tych czasach.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości