[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Koronawirus zmienia strategie marketingowe firm. O planach opowiadają czołowi reklamodawcy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mbumbanga

Koronawirus zmienia strategie marketingowe firm. O planach opowiadają czołowi reklamodawcy

Mbumbanga Pią Kwi 03, 2020 6:35 am

Zapraszamy do pracy na własny rachunek 😉
Awatar użytkownika
agencja

Re: Koronawirus zmienia strategie marketingowe firm. O planach opowiadają czołowi reklamodawcy

agencja Pią Kwi 03, 2020 10:31 am

Może zapytajcie agencje, prawdę powiedzą, a nie PRowy bullshit. Mało brakowało, a powiedzieliby że ich biznes prosperuje jeszcze lepiej niż przed kwarantanną (nie dotyczy Polpharmy oczywiście:). W agencjach jest pogrom, projekty są przekładane "do czasu jak sytuacja wróci do normy". W agencjach już zaczęły się pierwsze zwolnienia.
Awatar użytkownika
Anonim

Re: Koronawirus zmienia strategie marketingowe firm. O planach opowiadają czołowi reklamodawcy

Anonim Pią Kwi 03, 2020 1:23 pm

Bardzo stronniczy artykuł. A gdzie wypowiedzi gigantów, których sklepy są teraz zamknięte? Ci walczą o przetrwanie miejsc pracy, a nie snucie teorii pod publiczkę.
Awatar użytkownika
Nikon

Nikon Pią Kwi 03, 2020 1:44 pm

Ale ściema,.......... Szczególnie ten gość z Polpharma, która teraz krocie zbija. No i pan Kasprzyk, który na cieplutkiej posadzie na pewno zdalnie pracuje, czyli jak 90 proc urzędników ze spółek skarbu państwa ma po prostu wakacje i to płatne.
Awatar użytkownika
klklk

klklk Czw Kwi 16, 2020 7:54 pm

lklkklkl
Awatar użytkownika
Maria.M.

Maria.M. Czw Kwi 16, 2020 8:04 pm

Koronawirus zmienia sposób komunikacji marketingowej, bo skoro wszystko przenosi sie do internetu to i reklama też. Ja opieram swój biznes głównie o marketing internetowy, który jest koordynowany przez agecje Lookas. Jestem bardzo zadowolona z efektów i wiem, że to teraz najlepszy kierunek działań dla firmy.
Awatar użytkownika
Ewa.N.

Ewa.N. Sob Kwi 18, 2020 4:18 pm

Koronawirus zmienia sposób komunikacji marketingowej, bo skoro wszystko przenosi sie do internetu to i reklama też. Ja opieram swój biznes głównie o marketing internetowy, który jest koordynowany przez agecje Lookas. Jestem bardzo zadowolona z efektów i wiem, że to teraz najlepszy kierunek działań dla firmy.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Wto Kwi 21, 2020 9:51 pm

"Maria.M." napisał(a): Koronawirus zmienia sposób komunikacji marketingowej, bo skoro wszystko przenosi sie do internetu to i reklama też. Ja opieram swój biznes głównie o marketing internetowy, który jest koordynowany przez agecje Lookas. Jestem bardzo zadowolona z efektów i wiem, że to teraz najlepszy kierunek działań dla firmy.

Agencja Lookas https://www.lookas.pl/ Dobrzy są. Bardzo pomagają przejść przejść sito ofert reklamowych, pozycjonowania,marketingu i takich tam. Opiekują się nami już jakiś czas i możemy sobie ufać. Jesteśmy zadowoleni. Godny partner w bisnesie.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość